Tarptautinis viešbutis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kolegijos programa

Jūsų žingsninis akmuo

ITM programa išliko lojali praeities sėkmės praktiką, daugiausia dėmesio skiriant stipriam praktiniam poveikiui ir patirčiai kartu su teorinėmis žiniomis. Tai daro mūsų studentus pasiruošę dirbti nuo pirmos dienos. Mūsų absolventai, prisiekę praktinio požiūrio, palaikė jų įstojimą ir tolesnį jų profesijų augimą.

Trumpasis įrašas HLW / HLT / HLF profesionalams

Esate kvalifikuotas su svetingumo / turizmo mokyklos pažymėjimu iš ES. Jūs turite A2 arba B1 vokiečių, prancūzų ar ispanų kalbomis.

Mes galime Jums pasiūlyti lengvesnę studijų struktūrą, įstojant į pažengusį kalbos mokymą, taigi jūs mokysite su 2 metų studentais ir galėsite pasinaudoti tolesnėmis nei dabartinės būklės galimybėmis.

Jei turite profesinę kvalifikaciją apskaitos, vadybos apskaitos, rinkodaros, verslo ar ekonomikos srityse, mes taip pat galime pasiūlyti jums lengvesnį mokymosi kelią. Galite atlikti vidinius ir metų pabaigos egzaminus, siekdami užtikrinti, kad jūsų studijų lygis atitiktų ITM standartus.

Kadangi mes esame registruojami kaip "Landesschulrat" (LSR) mokykla, negalime pasiūlyti ankstesnio mokymosi akreditavimo, bet galime paremti jūsų potencialą toliau augti.

1-asis studijų metai

Kalbos

Anglų kalba yra plačiai paplitusi pasaulyje ir yra raktas į jūsų tarptautinę sėkmę ir labiausiai kalbančią kalbą visame pasaulyje! Puikūs anglų kalbos įgūdžiai raštu ir pokalbyje turi būti viešbučio ir turizmo srityje visame pasaulyje. Dėl šių priežasčių ITM koledžo programa vykdoma anglų kalba: visi kursai yra mokomi anglų kalba, be to, studentai privalo lankyti privalomas anglų kalbos kursus, kurie rengia juos priskyrimo, pranešimo ir projekto rašymo įgūdžiams, be profesinio pristatymo ir bendravimo.

Kadangi turizmo ir laisvalaikio pramonei užsienio kalbos yra labai svarbios, mūsų studentai gali rinktis iš įvairių kalbos kursų. ITM siūlo kursus:

 • Vokiečių kalba (privaloma)
 • Prancūzų (be vokiečių)
 • Ispanų (be vokiečių)

Turizmas ir viešbučių valdymas

Nesvarbu, ar svajojat turėti savo madingą bistro, organizuoti ekskursijas ar tapti generaliniu vadybininku tarptautinėje viešbučių tinkle - studijuoti viešbutį ir turizmo valdymą bei įgyti įgūdžių ir kompetencijų savo verslumo svajonėms!

Kadangi ITM kolegija rengia studentus tarptautinei karjerai viešbučio ir turizmo srityje, tai ITM mokymo programoje dėmesys skiriamas.

Studentai nagrinėja "Hotel Management" pasaulį šiais kursais: "Hotel"

Praktinio darbo patirtis "College Garden" viešbutyje leidžia studentams pritaikyti teoriją, įgytą klasėje viešbučio operacijose.

Finansų ir verslo op

ITM koledžas turi galimybę suteikti studentams reikiamus įgūdžius ir paskatinti plėtoti karjerą, pradedančią svetingumo ir turizmo srityse, ir pakelti į naują ir novatorišką verslininkystės veiklą.

Studentai įgyja profesionalų supratimą apie tai, kaip viešbučių ir turizmo organizacijos integruoja verslo funkcijas ir sutelkia dėmesį į konkrečias departamento pareigas, taip pat įvairius funkcinius valdymo įgūdžius. Kursų turinys - Verslo administravimas, Apskaitos paslaugos

13 savaičių stažuotė

Praktinė patirtis pramonėje

Po antrojo semestro, studentai turi atlikti 13 savaičių stažuotę. Stažuotės vieta yra geriausia Austrijoje, siekiant užtikrinti, kad studentai turėtų didžiausią poveikį Austrijos pramonei.

Studentai pasirašo galiojančią sutartį dėl stažuotės su ITM ir darbdaviu. ITM rūpinasi, kad stažuotė yra tinkama studento patirtis ir atitinka sutarties reikalavimus. ITM turi tinkamus dokumentus, kuriuos šį laikotarpį turi užpildyti studentas, o darbdavys - įvertinti mokymosi rezultatus.

ITM fakulteto apsilankymai vietoje užtikrina, kad studentas atitinka reikalavimus darbo vietoje ir baigia stažuotes pagal mokyklos nustatytas gaires ir struktūrą.

2-asis studijų metai

Turizmas ir viešbučių valdymas

Įvykis

Kursai traukiniai tampa profesionaliu renginių planuotojais. Ji apima svarbius renginių planavimo aspektus - įskaitant konceptualizavimą, planavimą, organizavimą ir galą įvykį. Ji mokys studentus, kaip išplatinti įvykį, reklamuoti, generuoti susidomėjimą ir pritraukti dalyvius.

Turizmas ir viešbučių valdymas / operacijos

Studentai įgyja tvirtą pagrindą vidutinio lygio vadovaujančioms pareigoms viešbučių ir turizmo pramonėje. Diplomas suteikia absolventams išsamų supratimą apie veiklos ir valdymo aspektus svetingumo ir turizmo sektoriuose. Vyno išsilavinimas suteikia žinių ir įgūdžių gėrimų valdymo, vyno paslaugų ir Austrijos vyno kultūros srityje.

Sveikata

Studentai plėtoja verslo organizavimo ir rinkodaros įgūdžius, pritaikytus sveikatingumo ir spa pramonei, ir yra kruopščiai apmokyti sveikatos, orientavimo į klientus ir paslaugų. Studentai įgyja pagrindinį supratimą apie medicinos pagrindus, mitybą, gydymo būdus ir produktus.

IELTS anglų sertifikatas

Priėmimo reikalavimas tarptautiniams tyrimams

Bendradarbiaujant su Britanijos taryba

ITM koledžas rengia studentus už sklandų perėjimą prie tarptautinių bakalauro studijų, integruodamas pasirengimą IELTS testui į mūsų studijų programą. Mūsų anglų kalbos kursai rengia studentus už jų IELTS sertifikavimą, privalomą reikalavimą toliau studijuoti beveik visuose tarptautiniuose universitetuose.

AUSTRIJOS VALSTYBĖS TURIZMO DIPLOMA

JŪSŲ KVALIFIKACIJOS PO ITM KOLEGIJOS

 • Austrijos valstybinis pažymėjimas po kiekvienų sėkmingų studijų metų
 • Pavadinimas "Hotelkaufmann / Hotelkauffrau" (valstybės patvirtintas viešbučių vadybininkas)
 • "Unternehmerprüfung" (verslininko licencijos) pakaitalas
 • Reguliuojamų sričių kvalifikacinio egzamino pakaitalas
 • Viešbutis / restoranas: licencija iš karto gavus diplomą
 • Kelionių agentūra: licencija po diplomo 1,5 metų praktinis darbas
 • 30 taškų už Austrijos "Rot-Weiss-Rot" kortelę ("Resident Card")

Ugdymo koncepcija

Kokybės užtikrinimas

Turėdamas privačios kolegijos statusą, mūsų studijų programa yra oficialiai akredituota ir kontroliuojama Austrijos federalinės švietimo ministerijos.

"Hands-on"

Po antrojo semestro, studentai turi atlikti 13 savaičių praktinį mokymą. Šio mokymo metu mokiniai giliai supranta viešbučių ar turizmo įmonių organizavimą ir turi galimybę uždirbti vertingos patirties savo karjerai ateityje. Studijuodami ITM studentai įgyja įžvalgą "College Garden" viešbučio veikloje ir taip į realų darbinį gyvenimą sunkios sėkmingos įmonės. Praktinis mokymasis, mokymas darbo vietoje ir profesinis tobulėjimas paruošia mokinius už būsimą darbą. Ekskursijos į Vienos pirmaujančius viešbučius padeda mokiniams kurti idėjas ir įkvėpti savo profesinę ateitį.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Internacionalizacija yra ne tik dėstoma ITM kolegijoje, ji gyvena. Universiteto studentai iš viso pasaulio sukuria dinamišką, visuotinę ir daugiakultūrę atmosferą. ITM fakultetas didžiuojasi daugiau nei 1600 absolventų iš 96 skirtingų tautų. Mes JT šeimos mini versija!

Anglų kalba yra sėkmės raktas

Anglų kalba yra šiuolaikinio pasaulio kalba ir labiausiai pasakojama kalba visame pasaulyje - labai reikalinga turizmo ir viešbučių srityje. Kaip šios srities specialistas, jūs bendrausite su žmonėmis iš viso pasaulio. Anglų kalba vis dar yra labiausiai pageidaujama bendravimo kalba pasaulyje, todėl puikūs anglų kalbos įgūdžiai paskatins jūsų tarptautinę karjerą!

Individualus konsultavimas

Mažieji studentų skaičiai leidžia ITM šeimai individualiai rūpintis kiekvienu moksleiviu. Išminties ugdymas be ugdymo širdyje nėra švietimas. Todėl ITM daugiausia dėmesio skiria labai socialiniam ir emociniam ugdymui, kuriame mokiniai ateina pirma. Mūsų žemas studentų ir dėstytojų santykis leidžia jums mokytis mažos klasės aplinkoje, dirbti vienas su vienu su patyrusiais dėstytojais ir išlaikyti glaudžius profesinius ryšius per visą savo karjerą.

TAIKYTI DABAR!

Norėdami pateikti prašymą, užpildykite paraiškos formą ir atsiųskite ją mums elektroniniu paštu arba paštu, kartu su šiais dokumentais:

 • vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas
 • Gimimo liudijimas
 • gyvenimo aprašymas
 • motyvacinis laiškas 300 - 500 žodžių (anglų k.)
 • paso kopija
 • 2 pastarojo paso nuotraukos

Paraiškas tvirtina ITM priėmimo komisija, remdamasi paraiškos reikalavimais. Be minimalių reikalavimų, paraišką įvertins:

 • Darbo patirtis (ankstesnių darbdavių pažymėjimai ir raštai)
 • Akademinė aplinka: papildomas išsilavinimas, pažymėjimai po vidurinės mokyklos
 • Studijų laikotarpiai arba universitetiniai laipsniai
 • Bet koks kitas su turizmu susijęs švietimas

Studijų vietos: 26 per metus

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

ITM College was founded in 1986 as the first privately run college for tourism and management in Austria with English as the language of instruction.

ITM College was founded in 1986 as the first privately run college for tourism and management in Austria with English as the language of instruction. Skaityti mažiau