Tarptautinis Diplomas Verslo Kompiuterija

Genetic Computer School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis Diplomas Verslo Kompiuterija

Genetic Computer School

Tarptautinis diplomas Verslo Kompiuterija kvalifikacija yra sukurta siekiant suteikti Jums žinių ir įgūdžių derinys verslo ir skaičiavimo srityse, sutelkiant dėmesį į patarimus verslui įgyvendinant tinkamus sistemas ir programinę įrangą, kad atitiktų savo verslo tikslus.

Moduliai:

C1104 - Matematika Kompiuterija
Šis modulis yra skirtas supažindinti su pagrindine koncepcija Matematikos naudojamas kompiuterijoje studentams. Modulis apima skaičių sistemas, nustatyti teorijos, matematiniai indukcijas, algebra ir skaičiavimas ir tikimybė.

C1105 - Programavimas - Algoritmai ir duomenų struktūros
Šis modulis yra skirtas supažindinti studentus su Java programavimo kalba ir koncepcijos Objektinis programavimas. Studentai mokysis apie svarbą duomenų struktūrų ir algoritmų asocijuotų dirbti su abstrakčių duomenų tipų.

C2104 - Interneto ir multimedijos dizaino
Šis modulis yra skirtas suteikti studentams praktinės patirties kuriant multimedijos svetainę naudojant pramoninius standartines Programavimo įrankiai, pavyzdžiui, Dreamweaver, Photoshop ir Flash. Studentas bus išmokti integruoti Photoshop vaizdus ir Flash filmai, garso ir vaizdo įrašus į interneto svetainę.

C2202 - Duomenų bazės projektavimas ir įgyvendinimas
Šis modulis yra skirtas suteikti studentams su koncepcija reliacinių modelių ir gebėti projektuoti tinkamą duomenų bazę, naudojant atitinkamas priemones. B2203 - Verslo ryšių
Šis modulis leidžia studentams studijuoti iš efektyviausių raštu ir žodžiu verslo ryšių principus. Akcentuojamas sudėties ir formatavimo verslo korespondencijos, įskaitant gerosios / įprastas naujienos, blogas naujienas, ir įtikinamas pranešimams.

B2201 - verslo apskaitos
Šis modulis yra skirtas suteikti studentams su svarbiausias žinias apie apskaitos principus bei praktiką. Tai leidžia studentams įrašyti apskaitos operacijų į žurnalus, knygas, balansų ir sukurti finansines ataskaitas.

B2202 - principai Verslas
Modulis suteikia išsamią apžvalgą funkcinių sričių verslo Vadyba, rinkodaros, apskaitos, finansų ir informacinių technologijų. Ji taip pat padeda studentams vertiname šių verslo funkcijų sąveiką ir, bendresne prasme, vaidmenį ir kontekstą verslo visuomenėje.

B2205 - Ekonomika
Šis modulis suteikia studentams pagrindines sąvokas ekonomika. Modulis orientuota į šiandienos svarbiausių ekonominių teorijų, renginius, taip pat kaip jie susiję su realaus pasaulio situacijas. Jis suteikiančias studentus su tvirtu ekonomikos pamatų kurią jie gali naudoti kurti sėkmingą karjerą, nesvarbu koks.

Pildymas kriterijai:

  • Minimalus 75% lankomumas vietos / PR ir ne studentas Pass Laikikliai
  • Minimalus 90% lankomumas Tarptautinio moksleivių
  • Turi praeiti visus tyrimus ir vertinimus, visais moduliais

Sertifikatai:

Baigus šį kursą, studentai bus apdovanoti Genetinis Kompiuterių School International "diplomas Verslo Kompiuterija

Progresavimo Kelias:

Baigus, studentai gali pereiti į Genetinis Kompiuterių mokyklos Tarptautinio aukštojo diplomas

Karjeros galimybės:

IT eksploatavimo asistentas, IT priežiūra, Verslo analitikas

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2018
Duration
Trukmė
12 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
7,276 SGD
Locations
Singapūras - Singapore
Pradžia : Rgp 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2018
Singapūras - Singapore
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla