Tarptautinio verslo diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Būkite pasiruošę per šešis mėnesius . Tarptautinio verslo diplomo absolventai išmoks praktinį tarptautinės verslo ir rinkodaros teorijos supratimą, taikydami įvairias funkcijas ir užduotis, leidžiančias studentams pereiti tiesiai į darbą po to, kai baigsite kursą.

Gauk kvalifikacijos pramonę

Mūsų pramonės įžvalgos ir ryšiai užtikrina studentų įgyjimą esamiems pramonės įgūdžiams ir mokymams.

Šio kurso absolventai bus ieškomi kaip bet kokios tarptautiniu mastu veikiančios įmonės ir institucijų, su kuriomis jos bendradarbiauja, įskaitant eksportuotojus, pasaulinius vartotojus, gamintojus, finansinių paslaugų teikėjus ir kelionių bei turizmo operatorius, pradinio lygio vadovus.

Praktinis specialistų sukurtas kursas

Tarptautinio verslo diplomas suteikia verslo savininkams ir darbuotojams praktines žinias, reikalingas sėkmingai tarptautinėje arenoje, šiuo metu dirbantiems pramonėje dirbantiems mokytojams, ir apima labai specializuotas sritis, tokias kaip muitinės, pavojingos prekės ir licencijos.

Šis kursas sustiprins studentų supratimą apie tarptautinę prekybą ir finansus, rinkos segmentavimą ir analizę, strateginį planavimą ir prognozavimą.

Kai baigsite, studentai gali toliau studijuoti verslo bakalaurą.

Tarptautinių studentų įėjimo reikalavimai

Akademinis: Australijos metų 12 lygiavertiškumas ar aukštesnis. Anglų kalba: akademinis IELTS 5.5 bendras arba pripažintas lygiavertiškumas.

Trukmė

Pilnas darbo laikas: 6 mėnesiai
Kurso trukmė - nuo 17 savaičių iki 9 savaičių atostogų.

Mokestis už mokslą

Panašiai kaip ir pasirinkus kursą, kiekvieno studento aplinkybės yra skirtingos, kai kalbama apie mokestį už mokslą, ir mes galime jus supažindinti su mokesčio struktūra. Kiekviename kurso puslapyje pateikiami konkretūs mokesčiai arba apsilankykite Vietinių studentų mokesčių puslapyje arba Tarptautinio mokinių mokesčio puslapyje, jei norite gauti daugiau informacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with th ... Skaityti daugiau

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with the knowledge and skills to excel in an evolving and challenging marketplace. Melbourne Polytechnic courses are designed and developed with industry participation to give students the best employment outcomes. Melbourne Polytechnic has seven metropolitan campuses, Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus and Heidelberg. Each campus provides an individual, unique and enriching student experience. Skaityti mažiau