Tarptautiniai kursai 1 - Anglų kalbos kursai (EFL ir IELTS)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Nesvarbu, ar norite tik išmokti anglų kalbą, ar paprasčiausiai išmėginti savo įgūdžius, galite pasirinkti Jums tinkamą programą. Coventry College yra gerai aprūpinta, aukštos kokybės viešoji kolegija, turinti puikių dėstytojų. Mes esame Britų tarybos akredituotos anglų kalbos mokymas.

Kiekvieną savaitę mokykitės 15, 18 arba 21 valandų anglų kalbos ir mėgaukitės laisvalaikiu šiame fantastiškame studentų miestelyje ir atostogų laikotarpiais ištirkite JK.

Mūsų anglų kalbos EFL programos yra visiškai lanksčios:

  • Jie prasideda kiekvieną pirmadienį pagal terminą
  • Jūs pasirenkate, kiek valandų mokytis per savaitę 15, 18 arba 21 val
  • Jūs pasirenkate, kiek savaičių norite studijuoti
  • Tiesiog praneškite mums, ko norite, ir mes atsiųsime jums citatą
  • Kainos tik 9 svarus per valandą

Programa

Pagrindiniai tyrimai

Šioje klasėje kursitės pagal bendrą kalbos tobulinimo kursą, pagrįstą paskelbta kursų knyga. Jūsų mokytojas šiai pamokai taip pat yra jūsų asmeninis kurso dėstytojas ir labai atidžiai seka jūsų pažangą. Jūs turėsite reguliarius pamokymus, kai aptarsite savo pažangą ir visus specialius reikalavimus.

Kalbų veikla

Šioje klasėje pagrindinį kursą turėsite sutelkti į įvairias kalbos kursus. Tai apima žodyno išsiplėtimą, tarimą, gramatiką, rašymo ir bendravimo įgūdžius.

Integruoti įgūdžiai

Jūs praleisite dvi pamokas per savaitę, kad pagerintumėte savo klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius. Tai atliksite išnagrinėję visuotinės svarbos temą, pvz., "Darbas ir užimtumas", "Laikraščiai", "Žiniasklaida" ir kt. Taip pat mokysite praktinių įgūdžių, pavyzdžiui, rengsite CV, rašysite verslo laiškus, pasiruoškite pokalbiui ir pristatysite.

Pamoka

Šią sesiją praleisite savo asmeniniam dėstytojui, kuris aptars jūsų pažangą, pateikite nurodymus ir nustatysite tikslus.

Savarankiškas mokymasis

Mūsų mokymosi centras yra atviras privačiam tyrimui nuo pirmadienio iki penktadienio. Taip pat galite nusipirkti knygas ir naudotis kitais praktiniais ir internetiniais ištekliais.

Apgyvendinimas

Būsite su vietine britų šeima ir sužinok, kas iš tiesų nori gyventi JK, galbūt net susirasti draugų su savo šeimininkėmis.

Ar esate jaunesnis nei 18 metų?

Šiuo metu mes galime priimti 16-18 metų amžiaus moksleivius mūsų EFL kursuose, tačiau atkreipkite dėmesį, kad neformalią priežiūrą užsiimantiems išorės klasei daro prielaidą, kad jūsų tėvai sutiko su šiuo susitarimu pasirašydami paraiškos formą.

Bendrosios anglų kalbos kursų išlaidos

15 valandų per savaitę @ 150 svarų sterlingų per savaitę

Nakvynė, "Wi-Fi" ir pusryčių maitinimas £ 160 per savaitę (neprivaloma)

Bendra kaina per savaitę (įskaitant mokymą - Apgyvendinimas su pusryčiais, vakariene

IELTS pamokoms pridėti 30 svarų per savaitę (3 valandos)

Pridėkite £ 30 per savaitę integruotų įgūdžių klasėms (3 val.)

£ 10 nuolaidą per savaitę užsakymo metu (21 valandų studija)

10% nuolaida rezervuojant 8 ar daugiau savaičių

Visi kursai turi papildomą 80 GBP administravimo mokestį.

Papildomi mokesčiai taikomi oro uostui.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Whether you need to improve your basic skills or study for a higher education degree, we can provide the highest quality technical and professional education to ensure your success.

Whether you need to improve your basic skills or study for a higher education degree, we can provide the highest quality technical and professional education to ensure your success. Skaityti mažiau
Koventris , Koventris + 1 Daugiau Mažiau