Tarptautinės programos fondas - įstatymas

Tarptautinis fondas programa įstatymo yra vienerius metus teikia Pathway į bakalauro studijas teisės.

Studentai gaus aktyvų supratimą apie įvairias istorines ir šiuolaikines teisines temas, tokias kaip civilinė ir baudžiamoji teisė, teisinių institucijų ir britų, ES ir tarptautinės teisės plėtra. Studentai taip pat atliks mokslinių tyrimų projektą, kuris leis jiems konsoliduoti ir demonstruoti savo teisines žinias, taip pat akademinę kalbą, skaičiavimo įgūdžius ir mokslinių tyrimų įgūdžius, kuriuos jie įgis programoje. Sėkmingai baigus studijas, studentai galės pradėti trejų metų teisės studijas vienoje iš Seimo universiteto universitetų miestuose aplink JK. (* Ne mažiau kaip 50% bendrosios kalbos ir 60% IFP įstatymo anglų modulyje užtikrins, kad studentai pereis į standartinę trejų metų doktorantūros studijų programą " ULaw ).

Reikalavimai kursui

  • Studentai turi būti sėkmingai baigę vidurinį išsilavinimą (paprastai ne mažiau kaip 11 metų). Ši programa nėra skirta JK studentams, o jie turėtų apsvarstyti ketverių metų studijų programas su integruotu fondo metais. Leidžiami studentai, jaunesni nei 18 metų amžiaus, bet ne jaunesni kaip 17 metų kurso pradžioje.
  • Tarptautinio atvykimo reikalavimai: anglų kalbos lygis atitinka IELTS 5.0 ar aukštesnius reikalavimus, kiekviename komponente - mažiausiai 4,5. Atkreipkite dėmesį, kad studentai, kuriems reikalinga viza, suteikiantį IELTS priėmimo, turi užtikrinti, kad jie pateiktų IELTS už UKVI testą. Ne UKVI IELTS Academic nėra priimtinas Tarptautinei fondo programai.
Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
9 mėnesių
Dieninės
Price
10,900 GBP
2019 m. Mokesčiai: £ 10,900. Užstatas 250 svarų sterlingų.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date