Tarpdisciplininiai duomenų mokslo ir akademinio rašymo principai mokslinių tyrimų tikslais

Programos datos: liepos 1 d. - 2018 m. Rugpjūčio 10 d

Ši praktinė programa skirta tarptautiniams studentams, kurie mokosi anglų kalbos, supažindinti jas su JAV universiteto tarpdisciplininių tyrimų koncepcijomis. Studentai bendradarbiaus su specialistais, kurie padės išspręsti mokslo ir technologijų disciplinų problemas, taip pat įgis įgūdžių mokslinių tyrimų ir rašymo metodų srityje. Šioje programoje mokiniai:

 • Susisiekite su specialistais, kurie yra orientuotos į mokslinius tyrimus.
 • Kurti įgūdžius problemų analizei, literatūros moksliniams tyrimams, komandiniam darbui, bendravimui ir pristatymui.
 • Plėtoti mokslinių tyrimų rašymo įgūdžius, įskaitant žodyną, šaltinio įvertinimą, dokumentaciją ir darną.
 • Darbas tarpdisciplininėse komandose, naudojant tyrimo metodikas sprendžiant problemas ir sprendžiant problemas tokiose srityse kaip statistika, informatika, matematika, bioinformatika ir kt.

Kursai

Programos metu bus siūlomi du kursai:

ĮVADAS DUOMENŲ MOKSLAS

Ši klasė apima pagrindinius duomenų mokslo metodus, duomenų gavybos algoritmus ir įžanginį statistinį modeliavimą. Studentai mokosi taikyti duomenų mokslo principus disciplinoms nuo gamtos mokslų iki socialinių mokslų, kuriems būdinga poreikis valdyti ir analizuoti didelius duomenų rinkinius.

Lauko specialistai pateiks realias problemas, su kuriomis jie stengiasi išspręsti, o studentai dirbs grupėse, kad galėtų kurti sprendimus. Tipiškos gamtos mokslų sritys yra astrofizika, bioinformatika ir matematika. Socialiniuose moksluose pavyzdžiai apima ekonominį prognozavimą, politinių kampanijų analizę ir geografines informacines sistemas (GIS). Dėl šio kurso studentai įgis įgūdžių problemų analizėje, tyrime, komandiniame darbe ir komunikate.

LIETUVIŲ AKADEMINIAMS TIKSLAI: AKADEMINIS RAŠTAS

Šis kursas skirtas ne gimtoji anglų kalba, o šis kursas moko studentus principus ir praktiką, susijusius su akademiniu raštu JAV aukštojo mokslo srityje, ir palaiko specializuotų įgūdžių, skirtų tarpdisciplininei duomenų mokslų sričiai.

Šio kurso prielaida yra ta, kad rašymas ir bendravimas yra pagrindinis veiksnys siekiant akademinio ir profesinio gyvenimo sėkmės, nes jie visada atsiranda dėl konkrečių problemų. Per klasės veiklą ir medžiagą, studentai galės suprasti ir analizuoti, kaip raštu ir komunikacija palaiko tipines problemas ir retorines situacijas statistikoje ir duomenų moksle. Studentai taip pat išmokys vertinti ir reaguoti į standartinių duomenų mokslo užduočių, pvz., Klausinėti ir dokumentuoti klausimus, apibūdinti ir paaiškinti duomenis bei aptarti / pristatyti tyrimus pagal jų pasirinktas temas, lūkesčius.

Šis kursas yra mokomas patyręs dėstytojas anglų kalba akademiniais tikslais (EAP) programa, o mažos klasės dydis suteikia daugybę galimybių mokiniams bendrauti su klasiokais ir profesoriumi palaikomoje klasėje.

Būtinos sąlygos: Studentai tur ÷ jo įsivesti į įvadinę statistiką. Programavimo patirtis yra pageidautina, geriausia su R. STEM kursai yra pliusas.

Mokymasis

Jei esate studentas iš partnerių institucijos, susisiekite su mumis, norėdami patvirtinti tarifus.

Žemiau pateikiami 2018 m. Vasaros įvertinimai. Galutiniai mokymai bus atnaujinti 2018 m. Vasario mėn.

6 kredito valandos

(Bakalauro arba magistro studijos)

 • Mokymas (6 kreditai): 9 780,00 JAV dolerių
 • Mokestis už paraišką: 100,00 Lt
 • Mokestis už programą: 257,50 $
 • Studentų asociacijos mokestis: 18,00 Lt
 • Būstas (neprivaloma): 1 965,00 USD
 • Numatomos maitinimo išlaidos *: 1 754,61 USD
 • Sveikatos draudimas (reikalaujama atleisti nuo draudimo): 305,00 USD
 • PROGRAMA IŠ VISO: 14180,11 USD

* Atkreipkite dėmesį, kad GW neturi tradicinės valgyklos. Ši suma yra Vašingtone, Kolumbijos apylinkėse, skirtų valgomojo išlaidų apytikslė vertė programos trukmei, ir nebus apmokestinama jūsų studentų sąskaitoje.

3 kredito valandos

Bendrasis tyrimas (1 kursas, 6 savaitės, tik antrosios pakopos studentai)

 • Mokymas (3 kreditai): 4 890,00 JAV dolerių
 • Mokestis už paraišką: 100,00 Lt
 • Mokestis už programą: 257,50 $
 • Studentų asociacijos mokestis: 9,00 Lt
 • Būstas (neprivaloma): 1 965,00 USD
 • Numatomos maitinimo išlaidos *: 1 754,61 USD
 • Sveikatos draudimas (reikalaujama atleisti nuo draudimo): 305,00 USD
 • PROGRAMA IŠ VISO: 9 281,11 USD

* Atkreipkite dėmesį, kad GW neturi tradicinės valgyklos. Ši suma yra Vašingtone, Kolumbijos apylinkėse, skirtų valgomojo išlaidų apytikslė vertė programos trukmei, ir nebus apmokestinama jūsų studentų sąskaitoje.

Mokesčių paaiškinimas

Mokymas: GW vasaros mokymas neapima knygų kainos. Papildomas apmokymas būtų taikomas studentams, kurie užsiima daugiau nei nurodytų numerių kreditų. Kai kuriuose kursuose gali būti taikomi papildomi laboratoriniai mokesčiai.

Mokestis už paraišką: Negrąžinamas mokestis, taikomas prašymui ir vizų tvarkymui.

Mokestis už programą: Negrąžinamas mokestis, apimantis užklasines programas, įskaitant nevykusias studijas ir kitus profesinius, socialinius ir kultūrinius renginius.

Studentų asociacijos mokestis: Šis mokestis mokamas už studentų prieigą prie universitetų, įskaitant Lerner sveikatos ir sveikatingumo centrą, Gelman biblioteką ir Marvin Center.

Korpusas: Universiteto mieste bendras gyvenamasis būstas yra neprivalomas nurodytos programos trukmei. Aukščiau aprašytas bendrasis studijų programos sąmatas skirtas vienai šešių savaičių vasaros sesijai (papildomos išlaidos studentams, kurie studijuoja abiejuose sesijose). Ribotos būsto parinktys yra prieinamos I sesijoje.

Sveikatos draudimas: studentai, kuriems reikalinga F-1 vizos rėmimas, privalo turėti sveikatos draudimą, kuris atitinka minimalius Valstybės departamento nustatytus reikalavimus. Visi kiti GW remiami studentai bus automatiškai užregistruoti ir apmokestinami pagal GW šešių savaičių vasaros sveikatos draudimo planą. Peržiūrėkite informaciją apie GW sveikatos draudimo planą ir atsisakymo procesą per medicinos paslaugas.

Tarptautinės vasaros vizos reikalavimai

Tarptautinės vasaros programos yra atviros tarptautiniams bakalauro ir magistrantūros studentams, kuriems reikalingas vizos rėmimas. Tie, kuriems nereikia vizos rėmimo, turėtų susisiekti su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie programos parinktis.

F-1 vizų procesas

Vasarą GW studijuodami visą dieną, tarptautiniai studentai turi turėti F-1 studento vizą. Dieninės studijos yra apibrėžiamos kaip registracija ne mažiau kaip 6 kreditai magistrantams arba 3 kreditai absolventams per vieną 6 savaičių vasaros sesiją.

Studentams, kuriems reikalingas rėmimas

GW rėmėsi studentų vizomis dieninių studijų programose "Bendrosios studijos arba mokslinių tyrimų patirtis". Jei gaunate GW finansavimą F-1 studentų vizai, jūs turite patvirtinti, kad turite pakankamai lėšų savo studijoms paremti, norėdami gauti I-20 formą, pateikdami vizos prašymą ir finansinį pažymėjimą (PDF). Ši I-20 forma turi būti pateikta kartu su vizos prašymu JAV konsulatu.

Studentams, kuriuos remia kiti universitetai

Studentai, kurie pavasarį į F-1 vizą įleidžia kitoje JAV universitetinėje programoje ir kurie toje pačioje universitete toliau mokysis rudenį, GW gali mokytis pagal savo F-1 vizą. Šioje situacijoje mokiniai gali studijuoti visą arba ne visą darbo dieną.

Dabartiniai F-1 studentai, kurių I-20s baigs galioti arba kurių koledžo / universitetinės programos baigsis prieš įtraukiant į Tarptautinę vasaros programą, turi gauti I-20 iš GW savo vasaros studijoje.

B-1

Studentai negali mokytis pagal lankytojų imigracijos klasifikaciją, jei jų pagrindinis tikslas būti šalyje yra mokytis George Vašingtono universitete vasarą. Jei kelionė arba turizmas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios laikinai gyvena JAV, studentai gali mokytis vienos vasaros kursų. Tačiau rekomenduojama, kad visi studentai mokytų visą darbo dieną pagal F-1 studentų statusą.

Kitos vizos (J-1, H-1, H-4 ir kt.)

Jei šiuo metu esate JAV kitoje neimigrantų kategorijoje, jums gali tekti priimti vasaros kursus "George Washington University" priklausomai nuo jūsų imigracijos statuso.

Jei turite klausimų apie savo imigracijos statusą, susisiekite su mumis; mes mielai padėsime.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų George Washington University, Summer & Non-Degree Programs »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 mėnuo
Dieninės
Price
14,180 USD
6 kredito valandos