Tarptautinė vasaros programa (vasaros tyrimų patirtis)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarpdisciplininiai duomenų mokslo ir akademinio rašymo principai mokslinių tyrimų tikslais

Programos datos: 2020 m. Birželio 29 d. – rugpjūčio 8 d

Ši praktinė programa skirta tarptautiniams studentams, besimokantiems anglų kalbos , supažindinti juos su tarpdisciplininių tyrimų JAV universitete koncepcijomis. Studentai bendraus su specialistais, kad padėtų išspręsti mokslo ir technologijų disciplinų problemas, taip pat įgytų tyrimų ir rašymo metodų įgūdžių. Šioje programoje studentai:

 • Susisiekite su specialistais, kurie yra orientuotos į mokslinius tyrimus.
 • Kurti įgūdžius problemų analizei, literatūros moksliniams tyrimams, komandiniam darbui, bendravimui ir pristatymui.
 • Plėtoti mokslinių tyrimų rašymo įgūdžius, įskaitant žodyną, šaltinio įvertinimą, dokumentaciją ir darną.
 • Darbas tarpdisciplininėse komandose, naudojant tyrimo metodikas sprendžiant problemas ir sprendžiant problemas tokiose srityse kaip statistika, informatika, matematika, bioinformatika ir kt.

Kursai

Programos metu bus siūlomi du kursai:

Įvadas į duomenų mokslą

Ši klasė apima pagrindinius duomenų mokslo metodus, duomenų gavybos algoritmus ir įžanginį statistinį modeliavimą. Studentai mokosi taikyti duomenų mokslo principus disciplinoms nuo gamtos mokslų iki socialinių mokslų, kuriems būdinga poreikis valdyti ir analizuoti didelius duomenų rinkinius.

Lauko profesionalai pateiks realaus pasaulio problemas, kurias jie stengiasi išspręsti, o studentai dirbs grupėse, kurdami sprendimus. Tipiškos gamtos mokslų sritys yra astrofizika, bioinformatika ir matematika. Socialiniuose moksluose pavyzdžiai yra ekonominis prognozavimas, politinių kampanijų analizė ir geografinės informacijos sistemos (GIS). Kurso metu studentai įgis įgūdžių analizuoti, tirti, dirbti komandoje ir bendrauti.

Anglų kalba akademiniams tikslams: akademinis rašymas

Šis kursas skirtas ne gimtoji anglų kalba, o šis kursas moko studentus principus ir praktiką, susijusius su akademiniu raštu JAV aukštojo mokslo srityje, ir palaiko specializuotų įgūdžių, skirtų tarpdisciplininei duomenų mokslų sričiai.

Šio kurso prielaida yra ta, kad rašymas ir bendravimas yra pagrindinis veiksnys siekiant akademinio ir profesinio gyvenimo sėkmės, nes jie visada atsiranda dėl konkrečių problemų. Per klasės veiklą ir medžiagą, studentai galės suprasti ir analizuoti, kaip raštu ir komunikacija palaiko tipines problemas ir retorines situacijas statistikoje ir duomenų moksle. Studentai taip pat išmokys vertinti ir reaguoti į standartinių duomenų mokslo užduočių, pvz., Klausinėti ir dokumentuoti klausimus, apibūdinti ir paaiškinti duomenis bei aptarti / pristatyti tyrimus pagal jų pasirinktas temas, lūkesčius.

Šis kursas yra mokomas patyręs dėstytojas anglų kalba akademiniais tikslais (EAP) programa, o mažos klasės dydis suteikia daugybę galimybių mokiniams bendrauti su klasiokais ir profesoriumi palaikomoje klasėje.

Būtinos sąlygos: Studentai tur ÷ jo įsivesti į įvadinę statistiką. Programavimo patirtis yra pageidautina, geriausia su R. STEM kursai yra pliusas.

Tarptautinė vasaros mokykla

Jei esate studentas iš partnerių institucijos, susisiekite su mumis, norėdami patvirtinti tarifus.

Žemiau pateiktos normos atspindi 2019 m. 2020 m. Mokesčiai bus išleisti ankstyvą pavasarį.

6 kredito valandos

Vasaros tyrimų patirtis (2 kursai, 6 savaitės, bakalaurai arba magistrantai)

 • Mokymas (6 kreditai): 10 140,00 USD
 • Prašymo mokestis: 50,00 USD
 • Programos mokestis: 265,23 USD
 • Studentų asociacijos mokestis: 18,00 Lt
 • Korpusas (pasirinktinai): 2 084,00 USD
 • Numatomos maitinimo išlaidos *: 1 681,50 USD
 • Sveikatos draudimas (norint atsisakyti reikalauti draudimo įrodymo): 310,00 USD

Iš viso programos: 14 548,73 USD

* Atkreipkite dėmesį, kad GW neturi tradicinės valgyklos. Ši suma yra vakarienės Vašingtone išlaidų programos metu sąmata ir nebus įtraukta į jūsų studento sąskaitą.

Mokesčių paaiškinimas

Mokymas: GW vasaros mokymas neapima knygų kainos. Papildomas apmokymas būtų taikomas studentams, kurie užsiima daugiau nei nurodytų numerių kreditų. Kai kuriuose kursuose gali būti taikomi papildomi laboratoriniai mokesčiai.

Mokestis už paraišką: Negrąžinamas mokestis, taikomas prašymui ir vizų tvarkymui.

Mokestis už programą: Negrąžinamas mokestis, apimantis užklasines programas, įskaitant nevykusias studijas ir kitus profesinius, socialinius ir kultūrinius renginius.

Studentų asociacijos mokestis: Šis mokestis mokamas už studentų prieigą prie universitetų, įskaitant Lerner sveikatos ir sveikatingumo centrą, Gelman biblioteką ir Marvin Center.

Korpusas: Universiteto mieste bendras gyvenamasis būstas yra neprivalomas nurodytos programos trukmei. Aukščiau aprašytas bendrasis studijų programos sąmatas skirtas vienai šešių savaičių vasaros sesijai (papildomos išlaidos studentams, kurie studijuoja abiejuose sesijose). Ribotos būsto parinktys yra prieinamos I sesijoje.

Sveikatos draudimas: studentai, kuriems reikalinga F-1 vizos rėmimas, privalo turėti sveikatos draudimą, kuris atitinka minimalius Valstybės departamento nustatytus reikalavimus. Visi kiti GW remiami studentai bus automatiškai užregistruoti ir apmokestinami pagal GW šešių savaičių vasaros sveikatos draudimo planą. Peržiūrėkite informaciją apie GW sveikatos draudimo planą ir atsisakymo procesą per medicinos paslaugas.

Tarptautinės vasaros vizos reikalavimai

Tarptautinėse vasaros programose gali dalyvauti kvalifikuoti atvykstantys tarptautiniai bakalauro ir magistro studentai. „GW“ remia tinkamų studentų F-1 vizą dieninėms vasaros studijoms tarptautinėse vasaros programose.

F-1 vizų procesas

Norėdami studijuoti visą dieną GW vasarą, tarptautiniai studentai privalo turėti F-1 studento vizą. Registracija į nuolatinę studiją yra apibrėžta kaip mažiausiai 6 kreditų abiturientų arba 3 kreditų absolventų registracija per vieną 6 savaičių vasaros sesiją. Dalyvavimas JAV užsienio politikoje pagal „Global Era“ programą yra nuolatinis 2 savaičių studijų kursas.

Studentams, kuriems reikalingas rėmimas

GW rinks studentų vizas dieninėms studijoms pagal bendrąsias studijas, mokslinių tyrimų patirtį ir JAV užsienio politiką pagal „Global Era“ programą. Jei gaunate „GW“ rėmimą dėl F-1 studento vizos, pateikdami prašymą išduoti vizą ir finansinę pažymą, turite patvirtinti, kad turite pakankamai lėšų palaikyti savo studijas, kad gautumėte I-20 formą. Ši I-20 forma turi būti pateikta kartu su jūsų prašymu išduoti vizą JAV konsulatui.

Studentams, kuriuos remia kiti universitetai

Studentai, kurie pavasarį į F-1 vizą įleidžia kitoje JAV universitetinėje programoje ir kurie toje pačioje universitete toliau mokysis rudenį, GW gali mokytis pagal savo F-1 vizą. Šioje situacijoje mokiniai gali studijuoti visą arba ne visą darbo dieną.

Dabartiniai F-1 studentai, kurių I-20s baigs galioti arba kurių koledžo / universitetinės programos baigsis prieš įtraukiant į Tarptautinę vasaros programą, turi gauti I-20 iš GW savo vasaros studijoje.

B-1

Studentai negali mokytis pagal lankytojų imigracijos klasifikaciją, jei jų pagrindinis buvimo šalyje tikslas yra vasarą mokytis Džordžo Vašingtono universitete. Jei kelionės ar turizmas yra pagrindinė laikinojo gyvenimo JAV priežastis, studentai gali dalyvauti vasaros programoje. Visiems studentams, kurie dalyvauja 6 savaičių programoje, rekomenduojama kreiptis dėl F1 vizos.

Jei šiuo metu gyvenate JAV, išskyrus F-1 vizą, jums gali būti suteikta teisė dalyvauti tarptautinėje vasaros programoje, atsižvelgiant į jūsų imigracijos statusą.

Kitos vizos (J-1, H-1, H-4 ir kt.)

Jei šiuo metu esate JAV kitoje neimigrantų kategorijoje, jums gali tekti priimti vasaros kursus "George Washington University" priklausomai nuo jūsų imigracijos statuso.

Jei turite klausimų apie savo imigracijos statusą, susisiekite su mumis; mes mielai padėsime.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

We offer a variety of on-campus courses during the summer, as well as study abroad opportunities, in-depth institute courses, flexible online and evening classes and programs for visiting internationa ... Skaityti daugiau

We offer a variety of on-campus courses during the summer, as well as study abroad opportunities, in-depth institute courses, flexible online and evening classes and programs for visiting international and high school students. Skaityti mažiau