Tarptautinė Fondų Programa

University of Edinburgh

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Tarptautinė Fondų Programa

University of Edinburgh

Tarptautinis fondo programa yra dieninė, vienerių metų programa. Jis yra skirtas rengti Edinburgo universiteto menų, humanitarinių ir socialinių mokslų daktaro laipsnio studijas.

Visi Tarptautinio Fondo programos kursai buvo sukurti taip, kad būtų galima kuo geriau pradėti savo universitetinio mokymosi patirtį. Kursų pažangos dėka jų akademiniai, individualūs studijų ir vertinimo reikalavimai bus palaipsniui priartėti prie tų, kuriuos turėsite patirti pirmaisiais studijų metais. Universiteto menų, humanitarinių ir socialinių mokslų koledže programa suteikia įvažiavimo kelią daugiau kaip 150 laipsnių. Tai apima verslo, teisės, tarptautinių santykių, architektūros, ekonomikos ir anglų literatūros laipsnius. Visas mokymas vyksta mažų grupių sesijose kartu su kitais tarptautiniais studentais, o per visą programą jūs gausite specialųjį "vieno kėlimo" ir grupės paramą iš savo asmeninio dėstytojo. Anglų kalbos mokymas bus teikiamas anglų kalbos ugdymo universitete. Tai yra vienas didžiausių kalbos mokymo aukštųjų mokyklų Jungtinėje Karalystėje ir yra atviro mokymosi centre.

Kursai

Visi Tarptautinio Fondo programos kursai buvo specialiai sukurti, siekiant užtikrinti, kad jūs galite kuo geriau pradėti savo universitetinį mokymąsi. Kai kiekvienas kursas tęsiasi, jų akademiniai, individualūs studijų ir vertinimo reikalavimai bus palaipsniui priartėti prie tų, kuriuos turėsite patirti pirmaisiais studijų metais.

Kiekvieną savaitę lankysite daugiau kaip 18 valandų kursus pagal keturias temas:

 • Įvadas į humanitarinius mokslus
 • Socialinių mokslų įvadas
 • Anglų akademinių tikslų
 • Gyvenimas ir mokymasis Didžiojoje Britanijoje

Jūs taip pat gausite savaitinių susitikimų su savo asmeniniu dėstytoju ir daugybę mokomųjų vizitų per metus, be jūsų numatytų klasių.

Mūsų 10 geriausių priežasčių rinktis IFP Edinburgo universitete!

 1. Edinburgo universitetas yra įsikūręs labiausiai pasaulyje įsikūrusiose universitetuose.
 2. Universitete mokosi daugiau nei 9000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 130 šalių.
 3. 95% universiteto absolventų pradeda dirbti ar toliau studijuoti (Aukštojo mokslo statistikos agentūros 2011 m. Ataskaita).
 4. Universiteto menų, humanitarinių ir socialinių mokslų koledže programa suteikia įvažiavimo kelią daugiau kaip 150 laipsnių. Tai apima verslo, teisės, tarptautinių santykių ir anglų literatūros laipsnius.
 5. Sėkmingai baigus programą su gerais pažymiais ir reikiamu anglų kalbos lygiu, Edinburgo universitete užtikrinama laipsnio studija.
 6. Jūs gausite anglų kalbos mokymą iš universiteto anglų kalbos mokymo. Centras yra vienas didžiausių kalbų mokymo centrų Jungtinėje Karalystėje.
 7. Jūs būsite visiškai įkurdintas Edinburgo universiteto studentas. Todėl turėsite prieigą prie visų universiteto akademinių, paramos, socialinių ir sporto galimybių.
 8. Jums bus mokomi Edinburgo universiteto darbuotojai Universiteto Holivudo ir Džordžo aikštės universitetuose, įsikūrusiuose Škotijos sostinės širdyje.
 9. Visas mokymas vyksta mažų grupių sesijose kartu su kitais tarptautiniais studentais, o per visą programą jūs gausite specialųjį "vieno kėlimo" ir grupės paramą iš savo asmeninio dėstytojo.
 10. Edinburgo miestas yra reguliariai balsuojamas kaip viena iš labiausiai pageidaujamų vietų gyventi pasaulyje.

60421_ScreenShot2017-11-10at11.55.58.png

"IFP rengia studentus akademiškai ir socialiai universitetui, kartu kurdamas patogią bendruomenę, skatinančią įvairius mokymus. Aš vis dar palaikau glaudžius ryšius su draugais, kuriuos aš padariau per šį laiką šiame kurse. Žinoma, neabejotinai paruošiau mane griežtai mokslininkams ir savarankiškam gyvenimui atsirandančioms pareigoms. Tai suteikė pagrindą, kuriuo galėčiau savarankiškai pradėti savo pirmuosius metus, stiprinti bendravimo įgūdžius, kuriuos aš naudoju visą savo universitetinę karjerą, ir leido man suprasti, kaip geriausiai stiprinti savo akademinį potencialą universiteto teikiamoje mokymosi aplinkoje. Važiuodami Edinburgo gatvėmis tiesiog yra pakankamai, kad padarytumėte vieną šypseną, taigi ji suteikia puikią studentų patirtį. " Nuo: Japonijos baigė IFP: 2013 Šiuo metu studijuoja: MA Tarptautiniai santykiai

Mokestis už mokslą

Studijų mokestis už Tarptautinio fondo programą 2017-2018 m. Yra 16 200 svarų sterlingų. Norėdami būti atrinktiems į programą, turite būti tarptautinis studentas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
University of Edinburgh

Paskutinį kartą atnaujinta December 6, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
16,200 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Edinburgh, Škotija
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 7, 2019
Dates
Rugs 2018
Jungtinė Karalystė - Edinburgh, Škotija
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 7, 2019