Tarptautinė fondų programa

University of Edinburgh

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Tarptautinė fondų programa

University of Edinburgh

Tarptautinis fondo programa yra dieninė, vienerių metų programa. Jis yra skirtas rengti Edinburgo universiteto menų, humanitarinių ir socialinių mokslų daktaro laipsnio studijas.

Visi Tarptautinio Fondo programos kursai buvo sukurti taip, kad būtų galima kuo geriau pradėti savo universitetinio mokymosi patirtį. Kursų pažangos dėka jų akademiniai, individualūs studijų ir vertinimo reikalavimai bus palaipsniui priartėti prie tų, kuriuos turėsite patirti pirmaisiais studijų metais.

"IFP rengia studentus akademiškai ir socialiai universitetui, kartu kurdamas patogią bendruomenę, skatinančią įvairius mokymus. Aš vis dar palaikau glaudžius ryšius su draugais, kuriuos aš padariau per šį laiką šiame kurse. Žinoma, neabejotinai paruošiau mane griežtai mokslininkams ir savarankiškam gyvenimui atsirandančioms pareigoms. Tai suteikė pagrindą, kuriuo galėčiau savarankiškai pradėti savo pirmuosius metus, stiprinti bendravimo įgūdžius, kuriuos aš naudoju visą savo universitetinę karjerą, ir leido man suprasti, kaip geriausiai stiprinti savo akademinį potencialą universiteto teikiamoje mokymosi aplinkoje. Važiuodami Edinburgo gatvėmis tiesiog yra pakankamai, kad padarytumėte vieną šypseną, taigi ji suteikia puikią studentų patirtį. " Nuo: Japonijos baigė IFP: 2013 Šiuo metu studijuoja: MA Tarptautiniai santykiai

Studijų mokestis už Tarptautinio fondo programą 2017-2018 m. Yra 16 200 svarų sterlingų. Norėdami būti atrinktiems į programą, turite būti tarptautinis studentas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
University of Edinburgh
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
16,200 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Edinburgh, Scotland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 7, 2019
Dates
Rugs 2019
Jungtinė Karalystė - Edinburgh, Scotland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Birželis 7, 2019