1

Mes turime fotografijos kursus Londone visais lygiais asortimentą.

Yra visu etatu, darbo laiku ir vakare programų, susijusių su kvalifikacijos, taip pat fotografijos dirbtuvės ir specialistų trumpi kursai skaitmeninės fotografijos, Studija apšvietimas, Tamsus kambarys ir alternatyvių procesų. Trumpus skaitmeninius ir tamsus klases tinka pradedantiesiems, bet ten yra pažangios ir Master Class fotografijos dirbtuvės, taip pat.

Mūsų dėstytojai yra labai patyręs fotografijos specialistai siūlo unikalią galimybę pažvelgti į fotografijos terpėje.

Mes gerai finansuojama tiek skaitmeninio ir analoginio (tradicinis filmo) fotografijos. Mūsų studijoje Elinchrom studijinį blykstę, Hi-Glide apšvietimo paramą, radijo trigerius ir metrų.

Fotografija Skaitmeninis numeryje Apple Mac kompiuterius (veikia Photoshop), EIZO spalvų valdomas monitorius ir kino skeneriai.

Fotografija Tamsus kambarys turi didintuvai 35mm ir vidutinio formato fotojuostą ir spausdinti ant derva padengtas taip pat pluošto popierius, plėvelės apdorojimo ir kino skeneriai visų į tą patį įrenginį.

Studentai iš mūsų kursus nuolat eiti į aukštąsias mokyklas arba tapti darbo laisvai samdomų fotografų pasiekimas iš tiesų labai konkurencingoje aplinkoje. Jeigu Jus domina nieko fotografijos, mes galime turėti Jums kursą.

Kurso apžvalga

Tai pradedantiesiems Tamsus kambarys Žinoma, ar yra tikimybė, imtis kursą, jei jau nuo darkrooms tam tikrą laiką. Jei naudojote pagrindinę kamera (panašaus Holga ar Lomo) arba pažangios fotoaparato iš Canon, Nikon ar Pentax mėgsta, tai suteiks jums gerai išmanys. Net jei turite tik skaitmenines nuotraukas, vis tiek galite spausdinti per Tamsus kambarys (žr atmintinėje). Jūs pradėsite pirmojoje sesijoje perdirbimo filmai (jums reikia pareikšti vienas su jumis, pamatyti atmintinėje informaciją) ir jums bus pereiti prie kontakto spaudinius ir padidintus vaizdus. Mes galime jums parduoti nedidelius kiekius popieriaus, todėl jums nereikia pirkti bet lenkia kurso. Žiūrėti jūsų spausdinimo pasirodys pagal raudonam šviesoforo signalui yra magija jūs niekada pamiršti.

  • Su bendrabučiu: "Chelsea centras
  • Kartų: Pir 18:00-21:00
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 130 daugiau kursų Kensington and Chelsea College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
5 savaites
Ištęstinės
Price
284 GBP
Visas mokestis £ 145; Ne ES mokestis £ 284
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date