Read the Official Description

Ką reikia vadovauti bendrovei Fortune sąrašą 100 geriausių kompanijų dirbti Amerikoje? Ar Southwest Airlines "kampais pateikti klientų aptarnavimo ir darbuotojų atsidavimą rinką? Ir gali pamokos pietvakarius kultūros dubliuoti jūsų darbo vietoje?

Dauguma žmonių neturi galvoti, kad tai įmanoma, jei bendrovė galėtų tave myliu, ir daugelis nesupranta, kaip galima mylėti bendrovę, pagal buvęs Herb Kelleher. Tiesą sakant, šiandien daugelis žmonių gyvena "įmonių baimės" bijo jie gali klysti ir rezervuarų savo karjerą. Filmas, tai taip paprasta, rodo, kad tai yra įmanoma pakeisti tą baimę mylėti.

Filmas nukelia už ne Southwest Airlines scenos išsiaiškinti, kodėl jie yra vienas iš labiausiai ieškoma po darbdavių tautos, ir vienas iš labiausiai sėkmingų ir žavisi organizacijų planetoje! Nuo naujausio darbuotojo generalinio direktoriaus, ten kažkas tai taip paprasta visiems!

Tai taip paprasta, rodo, kaip pasitikėjimas, pagarba ir parama tarp bendradarbių bus padidinti produktyvumą ir išsaugoti ir pagerinti klientų aptarnavimą ir augimą. Visa tai vyksta, suteikiant darbuotojams laisvę atlikti savo darbą gerai, laisvė mokytis iš klaidų, ir laisvė mylėti savo darbą!

Prisijunkite prie mūsų, kaip mes pažvelgti šešių veiksnių, kurie gali pakeisti organizacinę gyvenimą, įskaitant:

Vadovavimas

atskaitomybė

Vizija

Klientų aptarnavimas

Kokybės ir našumas

pokytis

Išgirsti iš pietvakarių darbuotojų, ir atrasti, kiek jis gali būti taikomos Jūsų organizacijoje.

Nauja Datos bus paskelbta


Šis kursas yra
Start Date
Birželis 2019
Rugs 2019
Duration
1 diena
Part-time
Price
175 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Birželis 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Birželis 2019

Location
Application deadline
End Date

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date