Read the Official Description

Pradėkite savo karjerą svetingumo industrijos ir dirbti restoranų, viešbučių, kurortų, nakvynė ir pusryčiai, laiko akcijas, vilos, išėjimo į pensiją Bendrijų, konvencijos ir lankytojų biurų, paskirties rinkodaros organizacijų ir renginių planavimas įmonių. Jei esate draugiškas ir energingas, kūrybingas, motyvuotas, spręsti problemas ir hands-on "dalyvio, tada jums gali būti teisę už per šios pramonės karjerą.

Karjeros informacija

Hospitality vadovai gali prižiūrėti dirbti daugelyje sričių svetingumą, pavyzdžiui, visą parą, pardavimų ir marketingo, ūkininkavimas, viešojo maitinimo ir maisto paslaugų ir konferencijų planavimą. Svetingumo vadybininkas darbo vietų tikimasi padidinti iki 24 procentų 2012 metais, atsižvelgiant į Ilinojaus darbo užimtumo projekcijomis narėje. Imties atlyginimai yra tokie:

  • Generalinis direktorius: $ 120,000
  • Direktorius, Pardavimų ir rinkodaros: 80.400 $
  • Priekinis Biuro direktorius: 42.000 $
  • Svečių Paslaugų agentas: 20.650 $

Laipsnis ir sertifikatas

Kolegijos DUPAGE siūlo Taikomosios Mokslas (AAS) laipsnis svetingumo vadybos ir sertifikatų svetingumo fondai, svetingumo operacijų, ir svetingumas Pardavimų ir rinkodaros, ir Resort Management bendradarbis.

Čikagos Skål stipendija

Čikagos skal apdovanojimai stipendijos dėl kasmet į šiuo metu mokosi studentai, kurie yra studijų programų Kelionės ir turizmas, Svetingumo ar susijusių laipsnių. Visos mokyklos turi pripažintą ne mažiau dvejų metų programą. Stipendijos yra nuo $ 250 iki $ 500 EUR per semestrą remiasi akademiniais nuopelnais ir susijusių kursų, neatsižvelgiant į finansinės padėties, lyties ar rasės sumas.

Program taught in:
Anglų

See 16 more programs offered by College of du Page »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline