Sveikata ir socialinė priežiūra, universiteto 1 ir 2 metai (4 ir 5 lygiai)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro 4/5 lygio sveikatos ir socialinės priežiūros kursas yra 240 kreditų kursas, skirtas paspartinti studentus iki paskutinių asocijuoto bakalauro laipsnio metų sveikatos ir socialinės priežiūros sektoriuje. Paskutinius metus papildomas laipsnis gali būti baigtas JK universitetas universitete arba nuotoliniu būdu.

Šio kurso 4 lygio moduliai ir užduotys prilygsta pirmiesiems universiteto laipsnio metams, o 5 lygio moduliai ir užduotys prilygsta antriesiems universiteto laipsnio metams .

Šį kursą sudaro šeši 4 lygio moduliai ir užduotys (120 kreditų) ir penki 5 lygio moduliai ir užduotys (120 kreditų). Jei studentas nusprendžia mokytis tik 4 lygiu, jis gaus 120 kreditų ir gali kreiptis dėl atleidimo nuo pirmieji universiteto laipsnio kurso metai.

Kiekvienas modulis susideda iš maždaug 40 medžiagų, kuriomis vadovaujamasi mokymosi valandomis, papildomai mokantis 30-50 valandų. Šios medžiagos apima rekomenduojamus pratimus, rekomenduojamus skaitymus ir internetinius išteklius.

Kursų mokesčiai

Mokestis už registraciją kartu į 4 ir 5 lygio kursus yra 8500 svarų sterlingų mokymasis internetu ir. 12000 svarų už universiteto studijas. Arba studentai gali užsiregistruoti viename lygyje (4 arba 5 lygiai) už 5400 svarų sterlingų už internetinę studiją arba 9000 svarų už universiteto studijas .

Studentai gali atlikti mokėjimą naudodami vieną iš šių būdų:

 • Kredito ar debeto kortelė
 • banko pervedimas
 • Mėnesinės įmokos be palūkanų
 • Paypal
 • Vakarų sąjunga

Kas įskaičiuota į mano kurso kainą?

 • Visa kursų medžiaga, įskaitant internetinius modulius ir užduotis raštu
 • Asmeninis mokytojo palaikymas su 1-2 sek. "Skype" sesijomis
 • Skirta studentų parama
 • Prieiga prie internetinio socialinio mokymosi forumo
 • Priskyrimo žymėjimas ir atsiliepimai
 • NEMOKAMA NUS papildoma kortelė, kurios vertė 19,90 £
 • NEMOKAMAS nešiojamas kompiuteris
 • Nemokama CV rašymo pagalba baigus kursą

Universiteto papildymas

Jei nuspręsite papildyti bakalauro laipsnį per akredituotą JK universitetą, išlaidos yra nurodytos žemiau. Atkreipkite dėmesį, kad toliau nurodytos išlaidos yra skirtos tik nuotoliniam mokymuisi / internetu. Jūs turite galimybę baigti miestelyje; išlaidos skirsis priklausomai nuo to, kuriame universitete pasirinkote baigti paskutinius metus.

Anglijos Ruskin universitetas

 • Vadyba ir lyderystė sveikatos ir socialinės priežiūros srityse (papildomas) BSc (Hons)

Derbio universitetas

 • Integruota sveikatos ir socialinė priežiūra (papildomas) bakalauras (Hons)

Ar galiu dalyvauti šioje programoje?

Norėdami įstoti į 4 lygio kursą, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų ir turėti visą vidurinį išsilavinimą. Prieš stodami į 5 lygio kursą, turite būti įgiję 4 ar jam lygiavertį lygį.

4 lygio modulis

Akademinių studijų įgūdžiai

Šio modulio tikslas yra sudaryti sąlygas besimokantiems išsiugdyti reikiamus įgūdžius ir supratimą, kad jie galėtų efektyviai mokytis aukštojo mokslo srityje. Tai leis besimokantiesiems įgyti reikiamų reflektyvaus ir kritinio mąstymo įgūdžių, reikalingų individualiam mokymosi potencialui pasiekti.

Bendravimas sveikatos ir socialinės priežiūros srityse

 • Šio modulio tikslas yra ugdyti besimokančiojo supratimą apie įvairias sveikatos ir socialinės priežiūros įstaigose naudojamas komunikacijos formas ir jų svarbą efektyviam paslaugų teikimui.

Įvadas į sveikatos priežiūros politiką

Šio modulio tikslas yra ugdyti besimokančiųjų supratimą apie skirtingą įtaką sveikatos priežiūrai ir jų poveikį politikos raidai. Įvertinus sveikatos priežiūros politiką, besimokantieji galės išnagrinėti, kokios yra pagrindinės šiuolaikinės politikos formuotojų, paslaugų teikėjų ir paramos gavėjų problemos.

Atspindinti praktiką

Šis modulis yra skirtas supažindinti besimokantįjį su visomis reflektyviomis praktikomis. Apmąstymai apie praktiką ir praktiką yra svarbios sveikatos ir socialinės rūpybos sąvokos ir prisideda prie saviugdos idėjos, susiejančios teoriją su praktika.

Žmonių sveikatos ir socialinės priežiūros srityje valdymas

Šio modulio tikslas - leisti besimokantiesiems suprasti procesus, susijusius su žmonių įdarbinimu, valdymu ir tobulinimu sveikatos ir socialinės rūpybos darbo vietoje. Šiame modulyje besimokantieji tirs procesus, susijusius su asmenų valdymu sveikatos ir socialinės rūpybos darbo vietoje ir kaip palengvinti pokyčius organizacijoje.

Sociologija: sveikatos ir blogos sveikatos sampratos

Šio modulio tikslas yra, kad besimokantieji įgytų supratimą apie sociologines sveikatos ir blogos sveikatos sampratas ir jų taikymą sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos praktikoje. Tai leis besimokantiesiems suprasti šiuolaikinės visuomenės prigimtį ir jos įtaką sveikatos ir blogos sveikatos suvokimui. Besimokantieji ištirs visuomenės struktūrą atsižvelgiant į amžių, lytį, etninę priklausomybę, socialinę klasę, šeimą ir namų ūkius bei jos poveikį sveikatai ir gerovei.

5 lygio modulis

Sveikatos ir socialinės rūpybos principai

Visi sveikatos ir socialinės priežiūros specialistai turi profesinius elgesio kodeksus. Šio modulio tikslas yra plėtoti supratimą apie vertybes, teorijas ir politiką, kuria grindžiama sveikatos ir socialinės rūpybos praktika, ir mechanizmus, kurie egzistuoja siekiant skatinti gerą praktiką šiame sektoriuje.

Sveikatos ir socialinės rūpybos kokybės valdymas

Kokybė yra esminė sveikatos ir socialinės rūpybos paslaugų sudedamoji dalis ir daug skirtingų interpretacijų bei perspektyvų koncepcija. Šio modulio tikslas yra, kad besimokantieji suprastų įvairias sveikatos ir socialinės priežiūros paslaugų kokybės perspektyvas ir kaip ji vertinama, kad įgalintų ir įtrauktų paslaugų vartotojus.

Mokslinių tyrimų projektas

Šiuo moduliu siekiama ugdyti besimokančiojo savarankiško tyrimo ir kritinės analizės įgūdžius, atliekant nedidelį bandomąjį tyrimą, tiesiogiai susijusį su jo aukštojo mokslo programa ar profesiniu tobulėjimu.

Partnerystė dirbant sveikatos ir socialinės priežiūros srityse

Šio modulio tikslas yra suteikti besimokantiems galimybę suprasti pozityvaus darbo kartu su kitais sveikatos ir socialinės priežiūros srityje svarbą. Besimokantieji tyrinės partnerystės pobūdį trimis lygmenimis. Pirmiausia jie išnagrinės partnerystę su paslaugų vartotojais, suteikiančiais asmenims galimybę priimti pagrįstus sprendimus ir skatinti nepriklausomybę. Antra, jie apsvarstys skirtingų sveikatos ir socialinės priežiūros specialistų partnerystę ir ištirs tarpžinybinį darbą. Galiausiai besimokantieji ištirs organizacijų partnerystę ir išnagrinės įvairius bendro darbo būdus.

Darbas su sudėtingų poreikių turinčiais paslaugų vartotojais

Šio skyriaus tikslas yra padėti besimokantiesiems suprasti sveikatos, negalios ir ligų problemas ir tai, kaip sveikatos priežiūros specialistai gali suteikti asmenims, turintiems sudėtingos fizinės ir psichinės sveikatos poreikių, nustatyti savo priežiūrą.

Karjeros kelias

Sėkmingai baigę visą 4/5 lygio sveikatos ir socialinės priežiūros kursą ir paskutinius akredituotos bakalauro laipsnio programos metus, tai taps tramplinu į profesinę karjerą sveikatos ir socialinės globos paslaugų srityje. Kursas sujungia teoriją ir praktiką tiems, kurie nori dirbti su rūpestinga aplinka. Tai tinkamas pagrindas tiems, kurie nori pereiti į vieną iš daugelio sveikatos ar socialinių profesijų, arba tiems, kurie nori palikti savo galimybes.

Kiek tai užtruks?

Besimokantieji gali mokytis jiems tinkamu tempu. ŽIB nėra jokių laiko apribojimų ar terminų. Besimokantieji gali bet kada studijuoti modulius bet kokia tvarka.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Affordable study programmes with exclusive online modules fast-tracking learners to a University qualification. Whether you are looking to enhance your skills, improve your team or pursue a profession ... Skaityti daugiau

Affordable study programmes with exclusive online modules fast-tracking learners to a University qualification. Whether you are looking to enhance your skills, improve your team or pursue a professional education, the Kingsgate International College’s learning pathways can provide you with all you need. The Kingsgate International College delivers on Campus or online university pathway programmes with full Undergraduate and Postgraduate Diploma Awards to learners from all corners of the world. Learners can fast track their way through to a UK University Qualification on campus or by distance learning. Skaityti mažiau