Read the Official Description

Efektyviausias lyderiai gerus darbo santykius su jų vadovais, kolegomis ir tiesioginių pranešimų. Šie santykiai, didele dalimi, yra formuojami ir prižiūrimi pagal mūsų gebėjimą bendrauti atvirai ir sąžiningai vieni su kitais. Pasitikėjimo, pagarbos ir bendradarbiavimo gausime laipsnis yra labai nustatoma, kaip gerai mes bendraujame mūsų poreikius, lūkesčius ir nusivylimus darbe.

Šis 1 1 / 2 dienų seminaras skirtas suteikti valstybių vadovai, naujai pažvelgti ir suprasti savo gamtos dirbti komunikacijos modelius. Objektyviai suprasti visus "signalus", jie siunčia kitiems organizacijos vadovai gali atlikti pakeitimus jos turi didinti savo darbo ryšių veiksmingumą ir darbo vietos sinergija ... ir siekiant sumažinti konfliktų galimybes.

Ši sutartis programa gali būti pagal užsakymą suprojektuoti, siekiant geriau aptarnauti savo organizacijos unikalus vadovybės poreikius. Papildomi moduliai gali būti integruotos į dėmesį į vieną ar daugiau pagrindinių sričių seminaras.

Programos paprastai yra atliekami su esamų darbo grupė ar grupės. Veikiant visiems komandos nariams pačius pratimus ir modeliai, jie dalijosi patirtimi, pagal kurį būtų statyti. Ši programa gali būti pritaikyta, kad geriau atitiktų jūsų organizacijos per skirtingus modulius naudoti. Ir, jūs nusprendžiate, kur ir kada jūsų programa vyks.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 dienų
Part-time
Price
8,400 USD
iki 12 dalyvių; $ 500/additional
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date