Read the Official Description

Sveikas konfliktas gali suteikti "kibirkštis", kad organizacijoms reikia norint kurti, diegti naujoves ir augti. Nesveika konflikto, tačiau gali sutrikdyti, demoralizuoti ir sugriauti. Svarbu jums, kaip lyderio, kad būtų galima pasakyti, skirtumas tarp šių dviejų siekiant sukurti kultūrą, kurioje sveiko konflikto klesti.

Šis vienos dienos seminaras padės jums išnaudoti energijos sukūrė konflikto Jūsų organizaciją, skirdama naują metodą, vadinamąjį "santakoje".

Iki galo suprasti galimybes ir naudą sveikos konfliktas, jūs surasite, kad jūsų suvokimas ir požiūris į konfliktą bus pakeisti. Kai šis pokytis atsiranda, būsite supažindinti su konkrečių konfliktų valdymo įgūdžius, kad galite iš karto įdėti dirbti jūsų įmonėje.

Ši sutartis programa gali būti pagal užsakymą suprojektuoti, siekiant geriau aptarnauti savo organizacijos unikalus vadovybės poreikius. Papildomi moduliai yra prieinami, kad gali būti integruotos į dėmesį į vieną ar daugiau pagrindinių sričių seminaras.

Programos paprastai yra atliekami su esamų darbo grupė ar grupės. Veikiant visiems komandos nariams pačius pratimus ir modeliai, jie dalijosi patirtimi, pagal kurį būtų statyti. Ši programa gali būti pritaikyta, kad geriau atitiktų jūsų organizacijos per skirtingus modulius naudoti. Ir, jūs nusprendžiate, kur ir kada jūsų programa vyks.


Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 diena
Part-time
Price
4,800 USD
iki 12 dalyvių; $ 350/additional
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date