Programos apžvalga


Valdymas susijungimų ir įsigijimų procesus kurti vertę akcininkams. "


Susiliejimai ir įsigijimai programa yra skirta įmonių vadovų atsakomybę už įsigijimus. Šis keturių dienų programa siekiama padėti jums parengti ir įgyvendinti susijungimų ir įsigijimų strategijas, plėtoti konkurencinį pranašumą ir akcijų vertę. Sukurta kartu su Kolumbijos apygardos verslo mokyklos, Londono verslo mokykla Susiliejimai ir įsigijimai yra ryškiai tarptautinio dėmesio.

Patyrę dėstytojai ir praktikai iš abiejų Atlanto pusių, ši programa suteiks jums būtinų sistemų ir priemonių, kad galite dalyvauti su pasitikėjimu visų įsigijimų proceso etapuose.

Susiliejimai ir įsigijimai programa skirta vyresniųjų įmonių vadovai, verslo vieneto vadovai ir jų patarėjai, kuriems reikia suprasti, kaip susijungimai ir įsigijimai gali sukurti konkurencinį pranašumą ir akcininkų vertės.

Kiekis


Sintezės ir tinkamumo sistemas


Susiliejimai ir įsigijimai programa nagrinėja visus pagrindinius dėl akcijų įsigijimo proceso etapus. Jūs aptarti vaidmenį, kurį turto įsigijimo vaidmuo verslo strategiją ir apsvarstyti įsigijimo veikla užsiima įvairių motyvų. Jūs išmoksite apie įsigijimo tikslus ir įsigijimų poveikio pagal pateiktą veiklos vertinimą. Be to, jums ištirti po įsigijimo prioritetus ir kaip planuoti ir sėkmingai įgyvendinti po įsigijimo integracijos strategijos.

Susiliejimai ir įsigijimai programa turi tris pagrindines temas:

  • Strateginį vaidmenį įsigijimui - skirtingų logika užsiima įsigijimų, įsigijimų ir konkurencinį pranašumą, bandymai, geriausia susijungimų ir įsigijimų strategiją
  • Finansų ir vertinimo įsigijimo tikslų vertinimas, įvairių formų finansavimą, susijungimų ir įsigijimų poveikio pagal pateiktą veiklos
  • Po įsigijimo integracijos - po acqu isition prioritetus, skirtingų požiūrių į integracijos po įsigijimo, planavimo ir įgyvendinimo sėkmingai po įsigijimo integracijos strategijos.

Mokymosi patirties


Programa dirba su išsamų atvejų tyrimai, susieti strateginius, finansinius ir žmogiškuosius aspektus, dėl akcijų įsigijimo proceso. Tai intensyvus "rankomis" programa, todėl nors parengiamųjų skaitymo būtina, ji leidžia dalyviams patekti į svarbius klausimus susidoroti su greitai.


Mokymo metodai yra įvairios ir apima paskaitas, plenarinių posėdžių diskusijose, sindikatas grupės darbą ir individualias studijų laikotarpius ir paruošimas. Vietų skaičius ribotas, todėl, glaudžius darbo santykius, plėtoti tarp dalyvių ir dėstytojai, palengvinti dalijimąsi idėjomis, patirtimi ir rūpesčius.

Tikslinė auditorija


Susiliejimai ir įsigijimai programa skirta vyresniųjų įmonių vadovai, verslo vieneto vadovai ir jų patarėjai, kuriems reikia suprasti, kaip susijungimai ir įsigijimai gali sukurti konkurencinį pranašumą ir akcininkų vertės. Tai taip pat tinka verslo plėtros vadybininkai, strateginių planuotojų ir atsakomybę už įsigijimų strategijas kuriant ir įgyvendinant kitų.

Kai kurie darbo vietų pavadinimai neseniai dalyvių:

  • Aukščiausio rango vadovai
  • Generaliniai direktoriai
  • Verslo plėtros vadovai
  • Strateginių planuotojų

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
4 dienų
Ištęstinės
Price
5,450 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date