Supratimas ir pokyčių kursas (ULC.12)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pokyčių supratimas ir vedimas padeda įveikti iššūkius, susijusius su pokyčių inicijavimu ir įgyvendinimu. Programos metu išnagrinėsite pokyčių procesus ir jų sukeliamas psichologines, politines ir organizacines problemas. Išmoksite diagnozuoti su pokyčiais susijusias problemas ir nustatyti darbo su jomis galimybes. Jūs suprasite, kodėl pokyčių iniciatyvos gali žlugti, ir sužinosite, kaip kovoti su pasipriešinimu pokyčiams ir nenoru.

Kas turėtų dalyvauti programoje?

Vadovai ir vyresnieji ekspertai, atsakingi už pokyčių iniciatyvų inicijavimą, lydėjimą, valdymą ar vedimą.

Pagrindiniai privalumai

 • Didesnis supratimas apie pokyčius kaip pagrindinį organizacijos gyvenimo aspektą.
 • Analitinės sąvokos, leidžiančios atskirti pokyčių tipus ir etapus.
 • Psichologinis kapitalas susidurti su pasipriešinimu ir nenoras keistis.
 • Karkasai ir priemonės reikalingiems pokyčiams inicijuoti ir sėkmingai įgyvendinti.
 • Tvirtas globalių kontaktų tinklas.

135502_people-woman-coffee-meeting.jpg

Pagrindinės temos

 • Suprasti pokyčių poreikį ir su juo susijusius iššūkius.
 • Pokyčių procesų dinamika.
 • Pagrindinės nesėkmės pokyčių priežastys
 • Sėkmingų pokyčių veiksniai.
 • Kova su nenoru ir pasipriešinimu pokyčiams.
 • Įtaka kitiems keistis.
 • Individualios nuostatos keičiantis sąveikai.
 • Techninių ir prisitaikančių pokyčių supratimas ir jų vedimas.
 • Pokyčių supratimo ir jų vedimo sistemos ir priemonės

Fakultetas

Ulfas Schäferis (programos direktorius) yra vadovavimo, organizavimo ir žmogiškųjų išteklių praktikos docentas SDA Bocconi vadybos mokykloje Milane ir asocijuotas programų direktorius ESMT Berlyne. Jis taip pat reguliariai bendradarbiauja su HEC Paris ir IAE Buenos Aires ir yra atvejo dėstytojas, vedantis seminarus apie bylų dėstymą ir rašymą kartu su „The Case Center“.

Ulfas studijavo filosofiją, matematiką, logiką ir gamtos mokslų teoriją Bonoje, Knoxville ir Berkeley bei verslo administravimą Roterdame ir Londone (Kanada). Jis buvo Bonos universiteto filosofijos dėstytojas, strategijos konsultantas kartu su AT Kearney, „The Launch Group“ įkūrėjas, „DaimlerChrysler“ vadovas, „Sapient“ direktorius ir strateginių konsultacijų vadovas.

2005 m. Ulfas įstojo į ESMT Berlin, kur padėjo sukurti mokyklos (įkurtos 2003 m.) Vykdomąjį išsilavinimą. Nuo 2019 m. Balandžio mėn. Ulf prisijungė prie „SDA Bocconi“, tačiau ir toliau yra glaudžiai susijęs su ESMT Berlin. Ulfas moko lyderystės, pokyčių, sprendimų priėmimo ir atsakingo valdymo. Jo moksliniai tyrimai sutelkti į (ne) etinį elgesį organizacijose, kurios laikosi elgesio etikos ir socialinės tapatybės perspektyvų.

Ulfas glaudžiai bendradarbiavo ir dėstė sesijas daugelyje kompanijų, įskaitant „Airbus“, „Allianz“, „Bertelsmann“, „Bosch“, „Siemens“, „Celtel Nigeria“, „Daimler“, „Deutsche Bank“, „Deutsche Telekom“, E.ON, „Gazprom“, „Metro“, „Julius Berger“, „Lufthansa“, „Postbank“, „RWE“, „ „Sanofi Aventis“ ir TÜV visoje Europoje ir Izraelyje, Turkijoje, Rusijoje, Nigerijoje, Argentinoje, Brazilijoje, Katare, JAE, Indijoje, Singapūre ir Kinijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

ESMT Berlin was founded by 25 leading global companies and institutions. The international business school offers a full-time MBA, an executive MBA, a part-time blended MBA, an executive MBA/MPA, a ma ... Skaityti daugiau

ESMT Berlin was founded by 25 leading global companies and institutions. The international business school offers a full-time MBA, an executive MBA, a part-time blended MBA, an executive MBA/MPA, a master’s in management, as well as open programs for individuals and customized executive education programs. Skaityti mažiau