Oficialus aprašymas

 • Mūsų Ispanijos klasės yra dinamiškos, įdomios ir apima daugybę autentiškų mokymosi veiklų, atitinkančių visus mokymosi stilius, kultūrą ir amžius.
 • Mūsų programa apima šešis skirtingus lygius, nustatytus Europos kalbų mokymosi pagrindų sistemoje. Studentai paprastai būna kiekviename lygyje (arba vienete) apie dvi ar tris savaites, iš viso 12-16 savaičių, kad galėtų eiti nuo pradinio iki aukštos kvalifikacijos.
 • Studentai mokosi kalbėti prasmingomis realiomis situacijomis, kurios moko juos tinkamai bendrauti socialiniame ir kalbiniame kontekste.
 • Mūsų mokymo programos ir pamokų užsiėmimai yra pritaikyti studentų poreikiams pagal panardinamąją programą ir yra skirti kultūrinei veiklai integruoti į mokymosi procesą. Ekologinės kelionės, bendruomenės interviu ir kita veikla padeda studentams praktikuoti ispanų kalbą "en vivo" su vietos Kosta Rikais.
Ispanijos klasės parinktys
 • 4 valandos per parą, Mo - Fr, su dviem 15 minučių pertraukomis
 • Mažosios grupės (mažiausiai 2, ne daugiau kaip 6 studentai). Klasės, kuriose yra tik 1 mokinys, bus sumažinamos iki 3 valandų per dieną, o ne 4.
 • Klasės siūlomos visais lygiais pagal šiuos tvarkaraščius:
 • „Heredia“ istorinis universitetas: ryte (nuo 8:30 iki 12:30) arba po pietų (13.30–17.30 val.), Priklausomai nuo jūsų Ispanijos lygio. KLASĖS ALTERNATE WEEKLY.
 • Sámara Beachfront Campus: ryte (8.00-12.00 val.) IR po pietų (nuo 13.00 iki 17.00 val.). KLASĖS ALTERNATYVU kasdien. Intensyvi grupė privati 25/30
  • Mo - Fr: 20 valandų standartinės grupės ispanų pamokos (kaip nurodyta aukščiau) IR
  • Mo - Fr: 5 ar 10 privataus pamokų per savaitę

Privatus / pusiau privatus

Galimos vienos dienos pamokos!

1-12
 • Gaukite papildomos praktikos, pritaikytos tiems jūsų pasirinktiems poreikiams ir temoms!
 • Sutelkti dėmesį į specializuotą ispanų kalbą ir savo profesijos srities terminologiją bei kitas įdomias temas.
 • Pasimėgauti vienkartinėmis privačiomis pamokomis ryte arba po pietų (priklausomai nuo savaitinių mūsų ispanų grupės klasių tvarkaraščio) arba pridėti juos prie grupinių klasių.
 • Ar jūs trumpi laiku? Taip pat galite užsiimti vienkartine privačia pamoka iki 4 pamokų tik vienai dienai!

Metų klasės tvarkaraštis

PASTABA: privačios pamokos paprastai gali būti sudaromos pagal lanksčią tvarkaraštį. Tačiau „Intercultura“ sezono metu (nuo sausio iki kovo ir gegužės / birželio iki rugpjūčio mėn.) Privačios pamokos paprastai negarantuojamos ar patvirtinamos iki savaitės iki atvykimo. Dėl šios priežasties mes galime rekomenduoti, kad užsiregistruotumėte grupių klasėse kaip pasirinkimą, kol bus patvirtinti jūsų privatūs asmenys. Prašom pasiteirauti tikslaus prieinamumo.

Mokymo metodika

Abiejuose universitetuose vykstantys kursai vykdomi pagal tą pačią programą, daugiausia dėmesio skiriant pokalbių įgūdžiams ir dinaminei mokymosi veiklai. Kiekvieną penktadienį mūsų Sámaros miestelyje, be įprastos klasės ir trumpos savaitės viktorinos, siūlomi seminarai apie politines, socialines ir kultūrines temas. Studentai lanko pagal pageidavimą ir Ispanijos lygį.


Papildomos Ispanijos programos detalės ir DUK

Nedideli tos pačios klasės skirtumai

Mūsų Ispanijos sistema atitinka tarptautiniu mastu pripažintus akademinius standartus, nustatytus Bendrajame Europos kalbų pagrindų dokumente. CEFR sistema skirsto ispanų kalbą į 6 lygius: nuo pradinio pradedančiojo iki beveik gimtojo kalbėtojo, ir jie pasirodys jūsų galutiniame pažymėjime, kai baigsite. Tačiau „ Intercultura “ praktiškai padidino siūlomų lygių skaičių iki 12 (iki 18 metų sezono metu), kad būtų atsižvelgta į kiekvieno mokinio kalbėjimo, klausymo, rašymo ir supratimo gebėjimus. Vis dėlto, kaip ir bet kurioje mokymosi įstaigoje, neįmanoma užtikrinti, kad kiekvienas mokinys kiekvienoje klasėje būtų vienodą žinių lygį visose 4 kalbų mokymosi srityse, nei kad jie visi mokytųsi tuo pačiu tempu. Todėl studentai turi tikėtis šiek tiek skirtumų ir gebėjimų, suprasti, kad įvairovė klasėje yra prasminga mokymosi proceso dalis ir yra susijusi su amžiaus, socialinių ir ekonominių aplinkybių, lyties, religijos, lyčių orientacijos, etninės priklausomybės skirtumais. kitos kalbos, kuriomis kalbama, ir bendra gyvenimo patirtis, kurios kartu didina, o ne mažina bendrą mokymosi patirtį, jei studentai yra tolerantiški, įtraukūs ir gerbiami savo klasiokais.

Mūsų studentų kūno mišinys

Mūsų mokykla priima visų amžiaus grupių ir tautybių studentus, suteikiančius unikalią galimybę susitikti ir mokytis su įvairiapusia ir dinamiška žmonių grupe. Per vasaros mėnesius, koledžo amžiaus studentai ir šeimos yra labiau paplitusi (nors vaikai iki 18 metų yra visada atskirose klasėse), o specialistai ir 50-plius studentai linkę rudens / žiemos ir pavasario laikotarpiais. Nedvejodami susisiekite su mumis, jei norite planuoti savo kelionės datas, priklausomai nuo konkrečių amžiaus grupių ar tautybių lankomumo.

Aš jau esu Kosta Rikoje, ar galiu paskutinę minutę užsiregistruoti Ispanijos kursuose universitete, Heredijoje ar Sámaroje?

Taip, kadangi turite užsiregistruoti per mūsų internetinę rezervavimo formą, galite pasilikti savo klases bet kur ir kada. Tačiau rekomenduojame registruotis ne vėliau kaip trečiadienį, jei kitą savaitę norite pradėti Ispanijos grupių klases (grupės pamokos visada prasideda pirmadienį). Per mūsų labai sezoninius mėnesius (nuo sausio iki kovo, birželio ir liepos mėnesiais) mūsų registracijos metu „Samara Beach Campus“ gali būti neįmanoma. Taigi, prašome pasikonsultuoti pirmiausia su mumis arba padaryti rezervaciją anksčiau. Mes visada stengiamės viską padaryti.

Kiek Ispanijos vienetų siūlo „Intercultura“?

Mes siūlome 14 vienetų po vieną savaitę, pradedant nuo išankstinio panardinimo pilniems pradedantiesiems iki aukšto lygio (A1 iki C1), vadovaujantis Bendra Europos kalbų sistema.

Kaip pereiti prie kito lygio?

Studentai vertinami kas savaitę ir pasiekiami pažangos lygiai, nes pagerėja jų kalbos vartojimas.

Kokią pažangą aš galiu tikėtis kaip pilną Ispanijos pradedantį?

Mūsų standartinių ispanų grupių mokinių, kurie prasideda be ankstesnės Ispanijos patirties, studentas gali tikėtis, kad po keturių iki penkių savaičių pasieks vidutinį aukštą pradedančiojo lygio lygį; didelė tarpinė po aštuonių iki dešimties savaičių; po 12-15 savaičių. Taip pat paplitusi (ir rekomenduojama) likti bet kokiu lygiu tol, kol bus pasiektas šiam standartui tenkantis burnos kalbos mokėjimas.

Kaip atrodo pažangių mokinių klasė?

Baigę pagrindinę programą siūlome papildomus kursus aukštesniojo lygio (C1 / C2) lygmeniu, apimančius temas, kurios apima: Lotynų Amerikos

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Intercultura Costa Rica »

Paskutinį kartą atnaujinta January 28, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 16 savaites
Dieninės
Price
275 USD
STANDARTINĖS GRUPĖS 20 "Heredia Campus": 275 $ / savaitė (1-3 savaites), Samaros miestelis: 315 USD / savaitė (1-3 savaitės)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date