Su žmonių Gap Year

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Ieškote Gap Year programa? Norite praleisti 6 arba 12 mėnesių keliauti pasaulį? Iki su žmonėmis buvo pasiūlyti vieną iš unikaliausių Gap Year patirtimi jauniems žmonėms iš viso pasaulio daugiau nei penkis dešimtmečius. Galimų su su žmonėmis patirties įvairovė yra puikus asmuo, kuris nori padidinti savo Gap Year galimybę!

Spragą metai yra dažnai apibrėžiami kaip tam tikrą laikotarpį, kai studentai atsipūsti nuo formaliojo švietimo kažką daryti, kad teikia asmeninį augimą per kelionių, bendruomenės paslaugų ir / ar stažuočių.

"Norėčiau būti asmuo aš šiandien be mano praleido Gap Year su su žmonėmis tarp aukštųjų mokyklų ir kolegijų. Aš taip dėkinga, kad mano visas metais 18 metų buvo išleista kelionės pasaulyje ". - UWP absolwentka Juli iš Minesotos, JAV Daugeliui spragą metus, yra tarp aukštosios mokyklos / vidurinių mokyklų ir universitetų. Kiti pasirenka imtis savo Gap Year universitete metu ar net baigusi savo laipsnį ir prieš pradedant karjerą. Iki su žmonėmis studentai yra nuo 17 - 29, todėl mes galime Jums pasiūlyti šią galimybę bet kuriuo metu ji tinka jūsų asmeninius ir švietimo planus!

Be už JAV ribų šalyse, studentai vykdė Gap Year galimybes dešimtmečius. Pastaraisiais metais, tačiau dalyvavimas Gap Year buvo sparčiai auganti tarp mūsų studentams kaip vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda pripažinti, kad jauniems žmonėms su įvairiais, asmeninių ir švietimo galimybes, siekiant stiprinti jų mokslus vertę.

Floridos pietų kolegija

UWP paskelbė akademinę partnerystę su Floridos pietų koledžo (FSC), kuris prasidėjo 2012 m. Akademiniai kursai yra siūlomi papildyti savo esamą mokymo programą patirtinio mokymosi ir švietimo seminarų, todėl galima dauguma UWP dalyviai uždirbti universitetinį kreditą.

Iš 12 akademinių kreditų minimalus yra + pasiūlyta kiekvieną semestrą ir studentai turi pasirinkti-ir stoti į akademinę programą, be to, yra priimta, kad keliauti į užsienį su UWP. Ši mokslo programa yra neprivaloma ir nereikia visiems studentams.

Visi kursinių yra pavesta ir vertinamos FSC fakulteto remiamą UWP darbuotojų ir teikiama per mišraus modelio klasėje ir internete mokymąsi. Nuorašai išduodami FSC ir yra perkeliami į bet akredituotų universitetų, pritarus priimančiajai institucijai.

liepos kursai

Žemiau rasite patiekalų pavadinimus ir dalykų aprašus. Complete Course kontūrai bus galima tris (3) mėnesius iki programos pradžios datos.

Tarpasmeninio bendravimo (SPC 2250)
Keturi kredito valandos. Nėra sąlygų. Iš žmogiškosios komunikacijos įvairius parametrus dinamikos tyrimas. Žinoma dėmesys skiriamas žodinių ir neverbalinių pranešimų, klausymo, konfliktų, ir santykius. Grupės ir partnerių diskusijos, pristatymai žodžiu ir spektakliai yra svarbūs klasėje.

Specialūs Temos Bendravimas: Konfliktų valdymas (SPC 3900 / COM 3900) Keturi kredito valandos. Nėra sąlygų. Šis kursas aptaria įvairius būdus, kad konfliktas vyksta visuomenėje. Kursų adresai ką konfliktas yra, kas įvairiose situacijose ir aplinkose konfliktas pasitaiko, ką mokslininkai sako apie konfliktą ir įvairių būdų valdyti konfliktus. Studentai įgyja didesnį supratimą apie kompetenciją komunikacijos.

Principai (BUS 2217)
Keturi kredito valandos. Nėra sąlygų. Šis kursas išsiskiria moderniu verslo valdymo nuo vadovavimo ir nagrinėja sąvokas, principus ir funkcijas valdymo taikomus visiems organiza-cijų tipus. Valdymo koncepcijų bus taikomas atvejų tyrimus ir patirtinės veiklos padėti studentams tobulinti savo individualius valdymo stilius.

sausio kursai

Žemiau rasite patiekalų pavadinimus ir dalykų aprašus. Complete Course kontūrai bus galima tris (3) mėnesius iki programos pradžios datos.

Mažos grupės Bendravimas (SPC 2260)
Keturi kredito valandos. Nėra sąlygų. Iš nedidelės grupės komunikacijos teorijos ir praktikos įvairiose situacijose tyrimas. Žinoma dėmesys skiriamas, kaip mažas grupes naudojami siekiant išspręsti problemas, priimti sprendimus ir pateikti rekomendacijas. Grupės dirbs su su žmonėmis dauguma ir bendruomenės grupėms rasti sprendimus ir pateikti rekomendacijas, kaip išspręsti pateiktus klausimus.

Tarpkultūrinė komunikacija (SOC 2270 / PAL 2270)
Keturi kredito valandos. Nėra sąlygų. Šis kursas tyrinėja unikalų ryšį tarp komunikacijos ir kultūros. Studentai ištirti savo kultūrinį požiūrį, nes jie susiduria su kultūros dinamikos ir papročių įvairovė šiame vis labiau globalioje visuomenėje. Šis kursas balansuoja koncepcijas ir teorijas tarpkultūrinio bendravimo su praktiniu taikymu. Šio kurso tikslas yra didinti studentų efektyvumą, kaip komunikatoriaus.

Šiuolaikinė Vadovavimas Modeliai (BUS 3998)
Keturi kredito valandos. Nėra sąlygų. Šis kursas nagrinėja pagrindines sąvokas vadovavimo ir atidžiai žiūri tradicinės vs Šiuolaikinė vadovavimo stilių. Įvairūs vadovavimo modeliai bus taikoma ir tuo atveju, tyrimai naudojami parodyti praktinį taikymą šiems modeliams šiandien. Studentai bus teikiama galimybes asmeniniam tobulėjimui per pratybas ir praktinės mokymosi su supratimu tikslo ir tobulina savo individualias vadovavimo stilius.

Tinkamumas studijuoti užsienyje ir Gap Year kredito variantas

Bet JAV ar tarptautinė kolegija / universitetas studentas turi teisę stoti. JAV ir tarptautinių Gap Year dalyviai, baigę vidurinę mokyklą / tretinio studijas, bet kurie dar nėra priimti į kolegijoje ar universitete, taip pat turi teisę stoti. Antrosios pakopos dalyviai taip pat laukiami.

Studentai, kurie nori vykti į užsienį su UWP jų studijų užsienyje semestrą yra skatinami gauti išankstinį patvirtinimą ir sekite visas būtinas gaires per tarptautines programas (studijuoti užsienyje) Biuro savo namuose univesity.

programos kaina

UWP Visuotinio švietimo programa yra prieinamos, suprantama, ir unikalus būdas tyrinėti pasaulį. Programos paleisti 22 savaites ir prasidės sausio ir liepos kiekvienais metais.

Iki su žmonėmis siūlo prieinamą, išsamią, unikalus būdas tyrinėti pasaulį. Mūsų programa prasideda du kartus per metus, sausio ir liepos, ir dalyviai turi galimybę keliauti už vienos arba dviejų semestrų parinktį.

Programa mokestis šiuo metu yra $ 17.450 USD pirmąjį pusmetį su antro semestro galimybe diskontuota mokestis $ 9900 USD.

Programa mokestis apima:
• Visi korpuso per visą 20 savaičių trukmės programos
• Visi valgiai visai 20 savaičių programa
• Visa kelionės, įskaitant tarptautinę lėktuvų, per visą 20 savaičių programa

Neįtraukta programos mokestis:
• Transportas į Denveris, Koloradas, JAV pradėti programą ir transporto namus pabaigoje (paprastai programą - bet ne visada - baigiasi Europoje)
• Sveikatos draudimas programos metu
• Asmeninės išlaidos, tokios kaip suvenyrų ir tualeto reikmenys

Šiek tiek padidėja programos mokestį galima tikėtis kasmet.

pristatytas bendradarbiaujant su mūsų akademinio partnerio, Florida Southern College, Pasirenkama akademinis (studijų užsienyje) programa yra papildoma 950 $ per semestrą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2016

Apie mokyklą

Up with People is a global education organization which aims to bring the world together through service and music. The unique combination of international travel, service learning, leadership develop ... Skaityti daugiau

Up with People is a global education organization which aims to bring the world together through service and music. The unique combination of international travel, service learning, leadership development and performing arts offers students an unparalleled experience and a pathway to make a difference in the world, one community at a time. Skaityti mažiau
Briuselis , Denveris + 1 Daugiau Mažiau