Oficialus aprašymas

Studijų užsienyje programa Pietų Češyro koledže ir Vakarų Česhire koledže.

Tai yra įdomi proga studentams, kurių amžius nuo 15 iki 19 metų amžiaus, yra vienos iš novatoriškiausių koledžų Didžiojoje Britanijoje. Tarptautinis švietimas suteiks jums praturtinę ir naudingą patirtį, kuri liktų su tavimi visą likusį gyvenimą. Jūs išmoksite naujus įgūdžius, patiriate naujas kultūras ir jūsų protas bus atvertas plačiajam pasauliui, kuriame mes gyvename. South Cheshire College ir Vakarų Česhire koledže užsienio studentams siūlomos dvi neseniai sujungtos aukščiausio lygio tolesnio išsilavinimo kolegijos, pritaikytos studijų programos, pritaikytos kiekvienam asmeniui; nuo trumpų dviejų savaičių iki daugelio metų programų.

Mes galime dirbti su savo mokyklos ar kolegijos, norėdami pateikti jums prasmingą studijų programą, kuri galėtų apimti tam tikrą anglų kalbos mokymą, pasirinktų vienetų iš tradicinių "A" lygio kursų, tokių kaip matematika, mokslas, ekonomika, istorija, sociologija, žiniasklaida, ir (arba) vienetų pasirinkimas iš diplomo kursų, pavyzdžiui, verslo studijų, IT, kelionių ir turizmo, inžinerijos ir kt.

Kai baigsite, galėsite pasinaudoti žiniomis ir įgūdžiais, įgytais jūsų mokykloje / kolegijoje, norint gauti papildomą akreditaciją ir sustiprinti savo profilį būsimam švietimui ir užimtumui tiek namie, tiek užsienyje. Galite praleisti nuo maždaug dviejų savaičių iki vienerių mokslo metų viename ar daugiau mūsų universitetų Cheshire mieste. Jūsų buvimas bus grindžiamas vienu iš mūsų koledžo kampelių, esančių Crewe, garsėjusi geležinkelių pramonės atstovais ir prestižine "Bentley Motor Company".

"Bentley Motors" mokiniai turi tam tikrą vietą "Crewe" miesteliu, kur jie atlieka dalį savo mokymo; arba Česteris, miestas, įkurtas kaip romėnų tvirtovė, 1 a. pr. Kr., žinomas dėl savo didelių romėnų sienų, pagamintų iš vietinio raudono smiltainio. Senamiesčio eilutės yra prekybos rajonas, kuriame yra dviejų lygių dengtų arkadų ir Tudoro stiliaus pusiau medinių pastatų. Romos amfiteatras, kuriame vykdomi kasinėjimai, yra tik už senojo miesto sienų, o įkūrimo katedros viduje atsiveria kontrastas su šiuolaikine žirgų lenktynių trasa, kuri per metus pritraukia daugybę žmonių.

Jūsų viešnagė taip pat suteiks galimybę prisijungti prie kitų tarptautinių grupių, kai jie aplankys Jungtinėje Karalystėje esančius miestus, tokius kaip istorinis ir gražus Česteris, Jorkas, Oksfordas ir Kembridžas kartu su kultūros ir prekybos centrais, tokiais kaip Liverpulis, Mančesteris ir Londonas.

Mes taip pat galėtume pasiūlyti jums galimybę apsistoti kruopščiai atrinktoje šeimai priklausomai nuo jūsų studijų vietos, taip pat galimybės pasilikti Ovitz Grove Nantwiche, mūsų studentų, besimokančių mūsų kliringo mieste Crewe mieste, gyvenimo patalpose.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų South Cheshire College »

Paskutinį kartą atnaujinta July 3, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date