Oficialus aprašymas

Programos apžvalga


"Paruoškite savo žmones gyventi šiame pasaulyje kyla"


Strateginis talentų valdymo programa plėtoja procesas, kuris remiasi keturių pagrindinių sugebėjimų, kurių reikia konkurencijos sėkmė: įmonių ir verslo strategijos, prekinio ženklo pažadu; organizacinė kultūra ir vadovavimo komandos sudėtis. Strateginio talentų valdymo programa padės jums peržiūrėti talentų valdymo strateginės intervencijos - vienas, kad padės jums susieti savo įmonės talentų valdymo procesus konkurencinių pajėgumų reikalavimus, reikia laimėti šiandien sparčiai tempas pasaulyje serija.

Šios programos tikslas bus - padėti Jums susieti savo pagrindinius talentų valdymo procesus, siekiant sėkmingai vykdyti šių keturių pagrindinių gebėjimų. Jis padės jums mąstyti strategiškai apie kaip apsirūpinimo ir asimiliacija, technologijų plėtros ir diegimo, dalyvavimą ir saugojimo prisidėti prie grupės sėkmės.

Šis strateginis talentų valdymo programa geriausiai tinka Global Žmogiškųjų išteklių direktorių, vadovų ir generaliniai direktoriai, atsakingi už pasaulio talentų valdymo. Ji taip pat padės talentų valdymo ir vadovavimo plėtros specialistai didelis pasaulinis sudėtingos organizacijos ir vyresniųjų linija vadovai didelių talentų valdymo uždaviniai

Kiekis

Strateginė talentų valdymo naujoviškų seminaras stiliaus programa, kuri leidžia įtraukti į savo strateginius tikslus talentų valdymo, sukurti pasaulinį konkurencingumą. Ši programa padės jums peržiūrėti talentų valdymo strateginės intervencijos - vienas, kad padės jums susieti savo įmonės talentų valdymo procesus konkurencinių pajėgumų reikalavimus, reikia laimėti šiandien sparčiai tempas pasaulyje serija.

Talentų valdymo ir strategijos susiejimas


Suteikia jums varomąsias jėgas, kuriant sėkmingą įmonių ir verslo strategiją ir kad talentų valdymo vaidmuo tenka prisidedant prie strateginės plėtros pagrindas.

Talentų valdymo ir prekės ženklo pažadas susiejimas


Suteikia jums su prekinio ženklo kūrimo pagrindus, ir vaidmenį, kad talentų valdymo vaidina kūrimą, remti ir gyvenimo prekės.

Talentų valdymo ir kultūros galimybes susiejimas


Suteikia jums įrankius, jūs turite naudoti savo įmonės talentų valdymo procesus, kaip galinga priemonė sukurti stiprų, teigiamą ir tvirtą organizacinę kultūrą.

Talentų valdymo ir top komandos sudėtis susiejimas


Suteikti jums suprasti, kaip jūsų organizacija gali naudoti savo talentų valdymo procesus, siekiant užtikrinti, sveikas, įvairus, ir visiškai veikiančią vykdančiąją komandą.

Veiklos rezultatų vertinimas - vertinimo Jūsų įmonės talentų valdymo procesus efektyvumą


Suteikia jums galimybę naudoti sistemas, mes sukūrėme, kad padės jums susieti savo įmonės talentų valdymo procesus, kurti keturių pagrindinių gebėjimų, išvardytų aukščiau.

Tikslinė auditorija

Ši programa geriausiai tinka

  • Pasaulio Žmogiškųjų išteklių direktoriai
  • Vadovų ir vadybininkų, atsakingų už pasaulio talentų valdymo
  • Talentų valdymo ir vadovavimo plėtros specialistų didelių pasaulinių sudėtingos organizacijos
  • Vyresnysis didelių talentų valdymo uždavinius linija vadovai

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
4 dienų
Ištęstinės
Price
4,950 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date