Sraigtasparnio bandomoji programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Norite tapti sraigtasparnio pilotu?

Dažnai sakoma, kad geriausias biuras yra kabina. Būdamas sraigtasparnio pilotu, atsiveria nuostabūs vaizdai, neįtikėtina laisvė ir adrenalino pumpuojantis nuotykis. Mašinos paėmimas į dangų yra jaudinantis ir kartais keičia gyvenimą. Nenuostabu, kad pilotų paklausa prasideda nuo 2020 m.

Pasak didžiųjų aviacijos kompanijų, tokių kaip „Boeing“ ir „Airbus“, prognozuojama, kad nuo 2020 iki 2036 m. Sraigtasparnių pilotų paklausa išaugs, o 49 000 pilotų trūksta daugiau. Bet kodėl?

Taip yra todėl, kad pilotų poreikis visame pasaulyje didėja, tačiau yra nedaug FAA patvirtintų mokyklų, rengiančių sraigtasparnių pilotus. Tuo pačiu metu daugelis pilotų išeina į pensiją, dar labiau padidindami trūkumą.

Tai galėjo būti viena didžiausių galimybių tapti pilotu, nes buvo sugalvoti sraigtasparniai. Bet ko reikia norint tapti lakūnu?

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology ... Skaityti daugiau

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology Mathematics Skaityti mažiau