Read the Official Description

Jie kūrybingi ir domisi dizaino programą? Taikyti kūrybiškas portfelis reikalingas - bet kokios rūšies darbo pavyzdžių norite parodyti? Kas yra meniškai įtikinamas, kuris yra gana ne? Kaip jūs prieš parengti sesiją, geriausiu?

Atvykite į AMD ir pareikšti savo piniginę ar dirbti. Tai gali brėžiniai, koliažai, nuotraukos, dizainas su Šventraščio (skrajutes, Abizeitung, Gimtadienio priminimas, ir tt) arba svetainių būti - viskas pagal kurį išreikšti savo kūrybiškumą.

Mes suteikiame jums grįžtamąjį ryšį apie savo piniginę ir patars. Koks darbas turi potencialą? Kas aspektai gali būti dar labiau pagerintas? Kaip optimizuoti portfelį kaip toks? Už tai, mes laiko ir suteikti jums tiek grupės, tiek individualių interviu.

Kreipimasis užsirašyti prašome studento patarėja norą vietą.

Jie nori ne AMD Akademie Mode

Mes palaikome Jus su mūsų asmenine konsultacija, ieškant tinkamo pasiūlymo. Per mūsų įvairios informacijos ir patarimų turite galimybę geriau susipažinti su švietimo programas ir studentišką gyvenimą, AMD Akademie Mode

Norėdami nustatyti jums informavimo ir konsultavimo žinoma reikia, prašome susisiekti su studento patarėju jūsų norimą vietą ir padaryti susitikimus dėl vienos ar daugiau toliau pasiūla:

Norite sužinoti, kuris tyrimas yra galimybės tuo AMD? Mes atsiųsime jums pirmas žingsnis mūsų išsamią informaciją paketą paštu. Čia rasite informacinę medžiagą į visą švietimo aukų AMD, AMD finansavimo patarėjas ir patarimų jūsų Daugiau informacijos ir patarimų.

STUDIJŲ KONSULTACIJA

Jie jau nusprendė pradėti kūrybinį studijų ir karjeros? Domisi mados ir dizaino srityse, tačiau dar nežino, kuria kryptimi turėtų eiti, tiksliai? Patarsime asmeninio pokalbio apie mūsų paslaugas ir atsakyti į Jūsų klausimus apie kursų turinį, įsidarbinimo galimybes, priėmimo reikalavimus, terminus, finansavimo, integruotas užsienyje ir taikymo procesą.

Jūsų asmens stipriąsias ir potencialo analizė stovi visada centre. Po pokalbio, mes jums parodysime, kaip mūsų miesteliu ir AMD patalpose. Net po pokalbio mes lydės jus apie savo kelią sprendimų priėmimo ir yra prieinami kitų klausimų bet kuriuo metu telefonu ar asmeniškai.

Kreipimasis užsirašyti prašome studento patarėju jūsų norimą vietą.

Program taught in:
Vokiečių

See 3 more programs offered by AMD Akademie Mode & Design »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date