Read the Official Description

Kodėl studijuoti specializacijos projektų valdymą PAV

Projekto valdymo specializacijos kandidato profilis apima įvairių sričių specialistų priėmimą, kuris palankiai vertina daugiadalykę analizę ir integruotą projektų koncepciją, neprarandant kiekvieno dalyvio jo profesinio identiteto ar apsimeta įsibrauti į savo profesiją nepriklausančias sritis.

Projekto valdymo specializacija išskiriami tokie elementai: požiūris į apribojimų teoriją, sisteminis ir strateginis mąstymas ir dėmesys Projektų valdymo instituto (PMI) metodikai.

Apribojimų teorija mato vertės grandinę kaip visumą, kurios dalys sąveikauja sistemiškai, o ne jų atskiriems komponentams. Pagal šią priemonę projektai vertinami holistiniu būdu, siekiant strategiškai stiprinti silpniausią grandinės grandį, siekiant padidinti sistemos našumą. Jos sprendimas su kritine grandine ir jos vizija daugiaprojektams suteikia didelę išskirtinę vertę.

Specializacijos tikslas - ugdyti specialistų požiūrius ir kompetencijas, leidžiančias jiems vaisingiau spręsti esamų projektų valdymą ir tobulinimą bei naujų projektų kūrimą.

tikslas

Projektų valdymo specialistas bus kompetentingas planuoti, nukreipti ir visapusiškai įvertinti visų tipų projektus, vadovaujantis pasauline PMI metodika.

Profiliai

Projekto vadybos specialistas Universidad EIA galės:

  • Nustatykite problemas, poreikius ir galimybes, dėl kurių atsiranda konkrečių projektų kūrybiškumas ir lyderystė.
  • Formuluoti ir vertinti investicinius projektus pagal PMI metodiką.
  • Tiesiogiai planuokite, vykdykite, kontroliuokite ir uždarykite projektus, valdykite jų riziką.
Program taught in:
Spanish (Colombia)
Last updated October 23, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Sau 2019
Duration
2 semestrus
Price
10,300 COP
kiekvieną semestrą
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sau 2019
End Date
Application deadline

Sau 2019

Location
Application deadline
End Date