Oficialus aprašymas

Ilgalaikio buvimo programa

Ši programa skirta studentams, kurie nori įgyti išsamių anglų kalbos įgūdžių per ilgą laikotarpį. Tai yra lanksti programa, kurią siūlo "Clubclass", nes studentai gali prisijungti ne trumpesniam kaip 4 savaičių laikotarpiui ir pradėti visus pirmadienius visus metus. Kai studentai pasiekia vidurinį anglų ar aukštesnįjį lygį, jie gali keisti arba atnaujinti egzaminų rengimo kursą.

SKAITYTI DAUGIAU!

Darbas ir mokymasis

"Clubclass Work and Learn" programa skirta tiems studentams, kurie norėtų pagerinti savo karjeros perspektyvas įgydami praktinę darbo patirtį angliškai kalbančioje šalyje. Pareiškėjas turės auksinę galimybę įgyti tarptautinę profesinę patirtį pagal individualų studijų kursą, mokymo reikalavimus ir karjeros siekius. Tai gali būti papildyta anglų kalbos kursu ir apgyvendinimo paketu, turint keletą variantų, kad atitiktų kiekvieno poreikius ir biudžetą.

SKAITYTI DAUGIAU!

Twin Destination Program

Kursai, siūlomi dviem "Clubclass" mokykloms, esančioms Maltoje ir Londone, yra suprojektuoti taip, kad studentai galėtų pradėti studijas viename centre ir užbaigti juos kitoje. Abiejų mokyklų studijų direktoriai palaiko ryšius, siekdami užtikrinti, kad studentai sklandžiai ir sklandžiai perkelti iš vieno centro į kitą.

Profesionalios verslo pristatymas anglų k

Daugelis aukšto lygio specialistų dabar yra prašomi pateikti pristatymus anglų kalba. Dažnai jie gali puikiai mokytis anglų kalbos, tačiau jiems trūksta pasitikėjimo kalbėti prieš auditoriją. Profesionalių verslo pristatymų anglų kalba yra kursas, skirtas žmonėms, siekiantiems geresnio jų gebėjimo aiškiai ir efektyviai pristatyti anglų kalbą. Šis kursas suteiks priemones, būtinas kalbų ir pristatymo įgūdžių, reikalingų idėjoms išreikšti, ir efektyvaus kalbos struktūrizavimo būdų plėtrai plėtoti. Naudodami pažangiausias technologijas, pagal kurias užsirašydamas pamokas užrašo ir peržiūri privatus verslo mokytojas, specialistams suteikiamas visas pasitikėjimas, reikalingas pristatymams anglų kalba.

SKAITYTI DAUGIAU!

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Clubclass English Language School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date