Sodininkystės diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Užtikrinkite savo susidomėjimą visais žalumynais, gaudami gerai ieškomą kvalifikaciją sodininkystės diplomoje. Būkite vienas iš patarimų apie augalų tinkamumą, sveikatą ir dizainą, ir tapkite šio nuolat besikeičiančio ir dinamiško pramonės poreikio ekspertu - laukia naudingos karjeros.

Tapkite sodininku, turinčiu specializuotą karjerą

Sodininkystė vaidina vis svarbesnį vaidmenį išsaugant mūsų aplinką ir išsaugant florą ateities kartoms.

Mūsų sodininkystės programa yra įvairi ir palengvina patekimą į įvairius pramonės sektorius, įskaitant kraštovaizdžio statybą ir projektavimą, savivaldybes, sutarčių priežiūrą, konsultavimo paslaugas, botanikos sodus ir sodininkystės įmones.

Pramonės jungtys ir ištekliai

Sodininkystės diplomas yra pristatomas mūsų „Fairfield“ universitete, kur galėsite mokytis daugybės priežasčių ir tikslingai įrengtų sodininkystės dirbtuvėse.

Vaikų darželio ir sodo pramonė Viktorija (NGIV) yra didžiausia šalies sodininkystės pramonės organizacija. Jums bus suteikta galimybė dirbti su organizacija per tokius renginius kaip „Melbourne International“ gėlių ir sodų paroda.

Baigę kursą turėsite daug pasirinkimo šioje klestinčioje prekyboje. Istoriniuose, privačiuose, botanikos ar tarybų soduose yra daug vaidmenų, kuriuose galėsite kreiptis.

Užimtumo rezultatai

Sodininkystės diplomas apima 70 valandų darbo patirties ir yra pristatomas per 3 dienas per savaitę, tikėdamasis, kad jūs dirbate pramonėje atsitiktinai ar ne visą darbo dieną arba tapsite savanoriais su sodininkystės bendruomenės organizacijomis.

Vertinimas

Gali būti naudojamos įvairios vertinimo formos, įskaitant įgūdžių, testų ir užduočių demonstravimą, folio, žodinės veiklos, trečiųjų šalių pranešimų ir praktinio darbo demonstravimą. Kiekvieno padalinio pradžioje jums bus suteikta informacija apie tai, kas bus padengta šiame skyriuje ir kaip bus vertinamas padalinys.

Papildomi vienetai, skirti ankstesnio mokymosi pripažinimui (RPL)

Šis diplomas suteikia šiuos RPL studijų vienetus:

 • AHCDES503 Įvertinkite kraštovaizdžio vietas
 • AHCLPW501 Parengti nurodyto rajono valdymo planą
 • AHCLSC501 Apklausa ir vietos nustatymas
 • AHCLSC502 Valdykite kraštovaizdžio projektus
 • AHCPGD503 Valdyti parkus ir rezervus
 • AHCPGD504 Parengti ir įgyvendinti gatvių valdymo planą
 • AHCPGD505 Atlikti išsamų parko įrenginių patikrinimą
 • AHCWHS501 Valdyti darbo saugos ir saugos procesus
 • AHCWRK509 Pateikite specialistų patarimus klientams

Įėjimo reikalavimai

Akademinė: Australijos metų 11 lygiavertiškumas
Anglų kalba: Academic IELTS 5.5 be individualios juostos, mažesnės nei 5,0, Pearson PTE Academic 42, be jokių individualių bendravimo įgūdžių žemiau 36, arba Melbourne Polytechnic pripažintas lygiavertiškumas.

Pathways toliau studijuoti

Šios kvalifikacijos gali paskatinti daržininkystės studijas aukštojo mokslo institucijose

Karjeros Pathways

Galimybės daugelyje sodininkystės įmonių ir disciplinų apima:

 • privačių ir viešųjų sodų ir parkų priežiūra ir valdymas
 • paveldo sodų restauravimas ir valdymas
 • projektų valdymas
 • sodininkystės įmonės valdymas.
 • dizainas ir sodo piešimas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with th ... Skaityti daugiau

Melbourne Polytechnic has been delivering vocational training since 1912 and today offers a diverse range of innovative, hands-on TAFE (VET) and Higher Education (Degree) programs to equip you with the knowledge and skills to excel in an evolving and challenging marketplace. Melbourne Polytechnic courses are designed and developed with industry participation to give students the best employment outcomes. Melbourne Polytechnic has seven metropolitan campuses, Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus and Heidelberg. Each campus provides an individual, unique and enriching student experience. Skaityti mažiau