Pažangūs Miestai

Tel Aviv University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Pažangūs Miestai

Tel Aviv University

Apie

Pastarieji dešimtmečiai liudija precedento neturinčią gyventojų skaičiaus ir urbanizacijos augimą, o tai reiškia, kad šiandien, pirmą kartą žmonijos istorijoje, daugiau nei pusė pasaulio gyventojų gyvena miestuose. Šios urbanizacijos tendencijos ir pažangių miestų sąvokos pasekmės yra šios programos nuostatos.

"Intelektualiausio pasaulio miesto" programoje siekiama supažindinti studentus su sparčiai besivystančiomis IRT (informacinių komunikacijų technologijomis) ir kaip ji atveria naujas galimybes ir galimybes spręsti kai kurias lėtines miesto problemas, taip pat įveikti naujai pripažintas aplinkos ir socialines problemas .

Programa bus orientuota į eismo grūstis, miestų tvarumą, atsparumą, valdymą ir miestų planavimą, aptariant svarbiausius protingų miestų klausimus, tokius kaip etika, transportas, valdymas, miestų planavimas ir dizainas, tvarumas ir atsparumas. Kursai vyks auditorijos viduje ir už jos ribų, taip pat bus apsilankymai Tel Avivo savivaldybės patalpose, taip pat susitikimai su miesto pareigūnais, kurie sprendžia "Smart City" sprendimus. Programa yra bendradarbiaujama su "City Centre" - Tau miesto tyrimų ir urbanistikos tyrimų centru. Programa yra atvira absolventams ir studentams per pastaruosius savo bakalauro laipsnį.

Be dalykinių darbų, TAU International siūlo socialinę veiklą ir keliones po šalį, pvz., Į šiaurę, Negyvąją jūrą ir Jeruzalę, vykdo mūsų Madričimas. Tikslios datos bus paskelbtos arčiau programos pradžios datos.

Paraiška

Tinkamumas

"Smart Cities" programa yra atvira absolventams ir studentams per paskutinius jų bakalauro laipsnį. Kursas yra atviras studentams, įstojusiems į akredituotas aukštojo mokslo institucijas už Izraelio ribų. Apskritai minimalus GPA yra 80 skalėje 100, 3.0 skalėje 4,0 arba lygiavertė.

Reikalingi dokumentai

Visa paraiška susideda iš visų reikiamų dokumentų pateikimo prie interneto paraiškos priedo.

 • Internetinė paraiškos forma
 • Paraiškos mokestis 60 USD
 • CV / Tęsti
 • Oficialūs visų aukštųjų mokyklų nuorašai (originalai), įskaitant visus gautų diplomų kopijas. Visi nuorašai turi būti anglų kalba (arba verčiami notaro).
 • Du akademiniai rekomendacijų raštai
 • Pateikite trumpą (150 žodžių) esė apie tai, kodėl norite studijuoti pagal konkrečią pasirinktą programą.
 • Parodyta anglų kalba: visi pareiškėjai privalo įrodyti savo anglų kalbos mokėjimą, patvirtintą per TOEFL arba IELTS egzaminą. Egzaminai turi būti imami prieš paraiškos pateikimo terminą, o oficialūs rezultatai turi būti siunčiami tiesiai į TUO tarptautinį biurą testuojančiosios agentūros. TAU International ETS kodas yra 7704. TOEFL testas (minimalus balas: parašyta 582, kompiuterinis 223 arba iBT 89) IELTS testas (minimalus balas: 6,5). Išimtis. Šio reikalavimo netaikomi studentai, kurių pagrindinis ir vidurinis išsilavinimas buvo Australijoje, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje ar JAV. Atkreipkite dėmesį, kad studentai, kurie gimė vienoje iš šių šalių, bet buvo išklausę kitur, vis tiek turės atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimą, kad užbaigtų savo paraišką.

Būtinos prieš išvykimo formos

 • Galiojantį pasą
 • Paso nuotrauka
 • Medicinos forma
 • Susitarimo raštas
 • Saugumo indėlio forma
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta January 11, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Liepa 2018
Duration
Trukmė
1 mėnuo
Dieninės
Price
Kaina
2,000 USD
Information
Deadline
Bal 30, 2018
Locations
Izraelis - Tel Avivo
Pradžia: Liepa 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Bal 30, 2018
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Liepa 2018
Izraelis - Tel Avivo
Galutinis paraiškų davimo terminas Bal 30, 2018
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
studijų kaina