Read the Official Description

Privilegijos

Lėktuvo instruktoriaus kursas paskatins jus įgyti kvalifikaciją, suteikiančią teisę mokyti studentus PPL ir tipo lėktuvo varikliui. Lėktuvo instruktorius gali apmokyti Cpl studentų pilotus po 200 valandų treniruočių ir taip pat gali instruktuoti stažuotojo instruktorius po to, kai jie skraidina 500 treniruočių valandų.

Instruktoriaus kvalifikacijos instruktorius gali rengti modulinių kursų, integruotų kursų ir papildomo daugiapakopio sraigtasparnio dalis, jei jis turi trijų rekvizitus.

Tipo vertinimo instruktorius gali mokyti sraigtasparnių tipų įvertinimo kursus "Me".

Būtinos sąlygos

Skrydžio instruktorių kandidatams: Cpl turėtojai turi turėti 250 sraigtasparnių skrydžio valandų, iš kurių 100 valandų yra Pic; PPL turėtojai privalo turėti 200 sraigtasparnių skrydžio valandų kaip pic, taip pat turi būti išlaikę Cpl arba Atpl teorijos egzaminą.

Instrumental Rating Instructors Kandidatai: turite turėti ne mažiau kaip 500 Ifr skrydžio valandų, iš kurių mažiausiai 250 sraigtasparniu.

Tipo vertinimo instruktoriaus kandidatams: turite turėti mažiausiai 100 valandų, kaip "Pic" pagal yype.

Teorinis kursas

Tai trunka maždaug 2 mėnesius ir baigiasi baigiamuoju egzaminu Akademijoje. Iri ir Tri teorijos kursai gali būti organizuojami vienam pareiškėjui pagal pareikalavimą.

Prieš pradedant kursą būtina atlikti išankstinį patikrinimą.

Praktinis kursas

Italfly akademijos planavimo biuras organizuoja paskyrimus su instruktoriais užsakant skrydžio valandas pagal pareikalavimą. "Fi" atveju tai apima ne mažiau kaip 30 skrydžio valandų, iš kurių 5 gali būti skraidomos su kito stažuotojo instruktoriumi.

Laivyno

Pasirinkite savo mokymą tarp:

  • Robinson R22
  • Robinson R44
  • Guibal Cabrì G2

Pagrindai

Caiolo (Sondrio), Bresso (Milanas) ir Castelnuovo Di Porto (Roma)

Program taught in:
Anglų
Last updated February 17, 2018
Šis kursas yra
Start Date
Spal 2019
Duration
Request Info
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
End Date
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date