Skaitmeninės strategijos absolventas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Skaitmeninės transformacijos skatinimas

Nurodykite savo organizacijos strategiją į ateitį trikdančioje ir labai konkurencingoje verslo aplinkoje. Skaitmeninės strategijos magistro laipsnis yra programa, skirta profesionalams, norintiems valdyti ir vykdyti skaitmeninės transformacijos projektus, kad išspręstų savo įmonės poreikius.

Formatas Ne visą darbo dieną
Trukmė 1 metai
Vieta Monterėjus
Programos suvartojimas Sausio mėn
Kalba Ispanų

Įtakinga galimybė

Skaitmeninė transformacija nebėra ateities idėja, bet pagrindinis sėkmės mūsų verslo pasaulyje elementas. Dalyvaukite intensyvioje patirtyje, kuri paskatins jus pridėti pridėtinę vertę ir išspręsti šios naujos eros iššūkius.

Apsupkite save ekspertais

Tobulinkite savo naujus techninius įgūdžius kartu su Tecnológico de Monterrey, vienos iš geriausių Meksikos inžinerijos mokyklų, inžinerijos mokyklos ekspertais, tobulindami savo verslo EGADE Business School Lotynų Amerikos verslo mokykloje Nr. 1 „ EGADE Business School .

Įdomi mokymo programa

Sužinokite, kaip pagerinti vartotojo patirtį, padidinti veiklos efektyvumą, sumažinti išlaidas ir padidinti savo organizacijos produktyvumą naudojant daugelį „4.0“ pramonės įrankių ir kanalų, skirtų rezultatams optimizuoti.

Pridėkite savo patirtį tokiose srityse kaip finansai, rinkodara, mažmeninė prekyba ar operacijos, gebėdami vadovauti duomenų mokslo ir analizės projektams, kurie palaiko jūsų organizacijos tikslus.

Gaukite realaus pasaulio patirties ir prestižo

Išbandykite savo naujus įgūdžius ir žinias. Ši programa yra pagrįsta patirtinio mokymosi modeliu, kuris leis jums pritaikyti skirtingus sprendimus per šešias specializuotas laboratorijas ir išsamų projektą.

Įsitvirtinkite kaip skaitmeninės strategijos ekspertas. Kaip dalį savo patirties galite pasirinkti pasinaudoti proga ir gauti aukščiausio lygio skaitmeninio pasaulio bendrovių sertifikatą.

Sumažinkite savo patirtį

Skaitmeninės strategijos magistro laipsnio metu turite galimybę įgyti antrąjį verslo analitiko laipsnį. Prisijungę prie verslo analizės magistro, jūs pagilinsite savo verslo duomenų duomenų analizės žinias.

Sužinokite daugiau apie priėmimo reikalavimus

Priėmimas į šią programą yra labai konkurencingas. Priėmimo komisija atidžiai peržiūri kiekvieną prašymą, atsižvelgdama į kiekvieną kiekybinį ir kokybinį pareiškėjo profesinės ir akademinės aplinkos aspektą ir įvertins akademinės sėkmės ir profesinio augimo galimybes. Mes ieškome patyrusių kandidatų, kurie galėtų plėtoti įgūdžius ir mąstyseną, kad galėtų vadovauti verslui, įtraukdami naujoves į savo skaitmeninę strategiją.

Priėmimo sąlygos

Profesinė patirtis Nereikalaujama
Amžiaus ribos 22 - 53
Švietimas Kolegijos absolventai
Mažiausias / vidutinis testo rezultatas 550/600 PAEP (arba GMAT / GRE / vadovo įvertinimo atitikmuo)
Kalba Anglų kalbos egzaminas (TOEFL, IBT ar lygiavertis)
Papildomi reikalavimai
  • Prašymo forma
  • Priėmimo testas (PAEP arba lygiavertis)
  • Du profesionalūs rekomendaciniai laiškai
  • Atnaujinta CV
  • Oficialūs dokumentai
  • Anglų kalbos pažymėjimas (TOEFL arba lygiavertis)
  • Paskirties pareiškimas
  • Pokalbis su laidos vedėju ar fakulteto nariu
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Skaityti daugiau

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Skaityti mažiau
Meksikas , Monterėjus , Gvadalachara , „Santiago de Querétaro“ , Laima + 4 Daugiau Mažiau