Kursų metu mes išnagrinėsime heterodoksų ekonomikos paradigmų įvairovę, Pasaulio dailės ir mokslo akademijoje vykstantį mąstymą, diskusijas po diskusijų, skirtingus ilgųjų bangų mąstymo būdus, pasaulinę ekologinę transformaciją ir radikalių pokyčių pasiūlymus.

106689_Picture1.png

Šis kursas padės dalyviams suvokti pasaulines diskusijas apie dabartinės krizės valdomos pasaulinės ekonominės tvarkos alternatyvas.

Šį kursą pristatė Marko Swillingas, Stellenboscho universiteto viešosios lyderystės mokyklos vyresnioji profesorė, ir Institutui pristatytas magistro programos tvaraus vystymosi akademikas.

Per išsamias diskusijas dalyviai:

  • suprasti skirtingus požiūrius ir prielaidas, kurių pagrindu jie yra;
  • suprasti skirtingų požiūrį į socialinį pasikeitimą, ypač į vaidmenį, kurį įvairūs subjektai turės socialinių pokyčių procese; ir
  • sugebėti kritiškai įsitraukti į skirtingus metodus, kad būtų galima geriau išnagrinėti tai, kas, jų manymu, būtų tinkama atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes ir vertybių sistemas.

Dalyvaudami šiame trumpajame Sustainability Institute ugdymo Sustainability Institute kurse, visa erdvė yra mokymosi patirties dalis. Ateik ir mokykitės aplinkoje, kuri yra įdomi ir protinga, kur diskusijas galima pasimėgauti įvairiomis žmonių grupėmis, kūrybiškumas atnaujinamas per panardinimą, kur mes mokomės kartu su gamta ir užtikrinsime, kad ateities veiksniai būtų palaikomi generatyviai.

106712_Picture1.png

Šis kursas yra idealus

Antrosios pakopos studijų studentai ir praktikai, dirbantys vyriausybės, verslo ar pilietinės visuomenės sektoriuose, norintys įgyti gilesnio ir plačiausio supratimo apie darbo jėgas globalizuotoje ekonomikoje ir jų įtaką visuomenei bei tvarumui.


Sertifikatas

Trumpieji kursų dalyviai, kurie atitinka minimalius etikos reikalavimus, t. Y. Viso 6 dienų kursų lankymas, įnašas į klasę, grupinius projektus ir individualios užduoties užbaigimas, bus apdovanotas USB-ED dalyvavimo pažymėjimu.


Data

2019 m. Liepos 22-27 d

Jis dirbs nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:15 iki 17:15, o šeštadienį - nuo 09:00 iki 13:00

Vieta

Sustainability Institute , Lynodoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Kaina

6 dienų kursas: R10 800 vienam asmeniui

Į kainą įeina pietų ir arbatos pertraukėlės (nuo pirmadienio iki pietų).


Taikyti

Trumpalaikių kursų paraiškos griežtai užbaigiamos likus 10 darbo dienų iki kurso pradžios, kartu mokant kursinį mokestį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į Nicole Adams adresu nicolette.adams@usb-ed.com arba 27 21 918 4207.

Trumpus kursus pristato Viešosios lyderystės mokykla bendradarbiaudama su " Sustainability Institute ir administruoja USB-ED.

Programa mokoma:
Anglų
Sustainability Institute

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Sustainability Institute »

Paskutinį kartą atnaujinta December 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Liepa 22, 2019
Duration
6 dienų
Dieninės
Price
10,800 ZAR
Deadline
Liepa 8, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 22, 2019
End Date
Liepa 27, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 8, 2019

Liepa 22, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 8, 2019
End Date
Liepa 27, 2019