Siekiant spręsti maisto saugos problemas, svarbu suprasti globalizuotą maisto sistemų pobūdį ir tai, kaip šiuo kontekstu siekiama išbandyti badą ir maisto saugumą.

106720_Picture1.png

Šis kursas yra ypač svarbus neseniai vykusių tarptautinių ir ypač Pietų Afrikos nacionalinių iniciatyvų dėl aprūpinimo maistu užtikrinimu, nes vyriausybės departamentai, maisto perdirbėjai, mažmenininkai, vartotojų grupės, nevyriausybinės organizacijos ir ūkininkai rengia aukšto lygio susitikimus apie tai, kaip užtikrinti maisto saugumą. Pietų Afrikoje.

Dalyviai bus pristatyti įvairias aprūpinimo maistu saugumo idėjas, o giliai aptarti globalizuotos maisto sistemos yra pagrindinis dėmesys: kaip veikia tarptautinė maisto produktų prekyba; globalizuotų maisto sistemų iššūkiai; problemas, susijusias su klimato kaita, maisto myliomis, naftos didžiausiais kiekiais, biokuro ir žemės, skirtų maistui, žeme ir šios maisto sistemos aplinkos tvarumu.

Centrinės temos bus:

  • Globalizuotų maisto sistemų apžvalga
  • Maisto ir mitybos saugumas - pasaulinis statusas, politiniai atsakymai ir diskusijos
  • Maisto sistemų mąstymas
  • Maisto sauga ir žemės ūkio politika Pietų Afrikoje (taip pat nuorodos į kitas šalis)

Dalyvaudami šiame trumpajame Sustainability Institute ugdymo Sustainability Institute kurse, visa erdvė yra mokymosi patirties dalis. Ateik ir mokykitės aplinkoje, kuri yra įdomi ir protinga, kur diskusijas galima pasimėgauti įvairiomis žmonių grupėmis, kūrybiškumas atnaujinamas per panardinimą, kur mes mokomės kartu su gamta ir užtikrinsime, kad ateities veiksniai būtų palaikomi generatyviai.

106721_Pictur1.png


Šis kursas yra idealus

Antrosios pakopos studentai, specialistai ir praktikai, dirbantys vyriausybės, verslo ar pilietinės visuomenės sektoriuose ir norintys įgyti gilesnio ir platesnio supratimo apie darbo jėgas globalizuotoje maisto sistemoje, alkio ir nutukimo priežastis. Šis kursas suteikia galimybę tikrai įveikti šį sudėtingą reiškinį, nes tik išsamiai išnagrinėjus problemas, į kurias galima pradėti vertinti ir kurti galimus sprendimus.

Sertifikatas

Trumpieji kursų dalyviai, kurie atitinka minimalius etikos reikalavimus, t. Y. Viso 6 dienų kursų lankymas, įnašas į klasę, grupinius projektus ir individualios užduoties užbaigimas, bus apdovanotas USB-ED dalyvavimo pažymėjimu.


Data

2019 m. Balandžio 8-13 d

Jis dirbs nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 08:15 iki 17:15, o šeštadienį - nuo 09:00 iki 13:00

Vieta

Sustainability Institute , Lynodoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Kaina

6 dienų kursas: R10 800 vienam asmeniui

Į kainą įeina pietų ir arbatos pertraukėlės (nuo pirmadienio iki pietų).


Taikyti

Trumpalaikių kursų paraiškos griežtai užbaigiamos likus 10 darbo dienų iki kurso pradžios, kartu mokant kursinį mokestį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į Nicole Adams adresu nicolette.adams@usb-ed.com arba 27 21 918 4207.

Trumpus kursus pristato Viešosios lyderystės mokykla bendradarbiaudama su " Sustainability Institute ir administruoja USB-ED.

Programa mokoma:
Anglų
Sustainability Institute

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Sustainability Institute »

Paskutinį kartą atnaujinta December 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
6 dienų
Dieninės
Price
10,800 ZAR
Pagal vietas
Pagal datą