Mokymo pagrindai - 18 kreditų

Tai yra pagrindinė programa, kuri suteikia ir suteikia studentui žinių, pagrįstų instruktavimo procesu, aprašo ir paaiškina koučingo ir jų santykių etapus, pristato koučingo gaires ir įgūdžius, taip pat nagrinėja pagrindinius aspektus, kurie padėtų užmegzti sveiką ryšį su bendravimu . Mes pristatysime priemones, kurios apima žodinę išraišką, kalbos meno kūrimą, lokalizacijos estetiką ir metodus verbalinės išraiškos gerinimui. Taip pat pasiekti aukštus studentų veiklos rezultatus, kad jie būtų parengti sėkmingam perėjimui darbo srityje, plečiant grupės dinamikos, vadovavimo ir grupinio konsultavimo sąvokas.

Mokymo planas

 • CC4567 Group Dynamic
 • CH2011 Treniravimo procesas
 • CH2012 Sėkmės ir inovacijų kultūra darbo vietoje
 • CH3013 Komunikacija ir žmogaus raida
 • CH4023 neuro-lingvistinis programavimas (NLP)
 • CM3105 žodinės išraiškos
Nemokamas papildomas kursas be kreditų
 • CH0010 Neurocoaching Master Class

Užregistravimo žingsniai

 1. Taikymas: Užpildykite registracijos sutartį, kurią elektroniniu paštu siunčia FCU Studentų tarnybos departamentas, pasirašykite ir nuskaitykite dokumentą.
 2. Dokumentai: siųskite registracijos sutartį info@floridachristianuniversity.edu, pridėtą su visais reikalingais dokumentais, arba atsiųskite juos paštu.
 3. Vertinimas: Gavusi registracijos sutartį ir prašomų dokumentų kopijas, patikrinimus atliks atitinkami skyriai. FCU susisieks su studentais, jei reikės papildomų dokumentų. Transkriptai turi būti oficialūs ir siunčiami tiesiogiai iš universiteto uždarame voke.
 4. Mokėjimas: jei studentas užpildo sutartį ir pateikia visą reikalingą informaciją, kitas žingsnis yra mokėti 260 LTL mokestį už taikymą ir registraciją, kuris taikomas bet kuriai programai. (Taikymas $ 40
 5. Registracija: Jei studento sutartis reikalauja papildomos institucijos analizės, studentas bus nedelsiant informuotas. Patvirtinus studentą, jis bus užregistruotas ir gaus sveikinimo laišką, katalogą ir Studentų vadovą. Po to internetinis studentas gaus el. Laišką su informacija apie tai, kaip pasiekti Studentų portalą ir šabloną, kuriuo bus galima naudotis. Universiteto studentai gaus savo klasės tvarkaraštį. Studentų ID kortelė bus išsiųsta paštu. Dabar studentas yra pasirengęs pradėti savo klases!

Studijų būdas

Trijų kursų pristatymo būdai: akis į akį / sinchroninis / pilnas prisijungimas (studentų portalas)

4 metodas tiems, kurie gyvena netoli FCU būstinės ar filialo: Hibridinis

Klasės prasideda iš karto po registracijos, nuolat. Internetinių kursų metu studentai per mėnesį gauna ne mažiau kaip 1 internetinį kursą. Kursai, kuriuose dalyvauja universitetai, siunčiami kvietimuose ir studentai patvirtina savo buvimą mažiausiai (2) dvi savaites iki kurso dienos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Florida Christian University »

Paskutinį kartą atnaujinta June 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
Price
1,496 USD
Bendra kaina su kreditais 1,496,00 USD; Bendra kaina be kreditų $ 496.00
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date