Read the Official Description

Ką vadybos apskaitininkas daryti?

Globalizacija privertė visus tobulėti, kad atitiktų šiuolaikinės valdymo poreikius. Apskaitos reikia tobulinti savo įgūdžius prie pasaulio lygio pripažįsta finansinį ir strateginio valdymo specialistas. Todėl, sertifikuotas vadybos apskaitininkas (CMA) reikia įvertinti verslo galimybes, suvokti galimybes, ir formuoti organizacijų ateitį.

Vadybos apskaitininkų nebėra tik scorekeepers ankstesnės veiklos, nes jie tapę vertės pridedant narius valdymo komandos, kuriant informacijos gyvybiškai svarbus stiprinant veiklos kompetenciją, o formuojant ir įgyvendinant naujas strategijas.

CMA101

Kodėl CMA?

Norėdami tapti diplomuotas vadybos apskaitininkas (CMA) reiškia tapti tarptautiniu mastu pripažintas profesionalių Valdymo apskaitos priklausantis sertifikuotų Vadybos apskaitininkų instituto (ICMA), pripažintas ir sertifikuotas pasaulinės klasės profesinės organizacijos narys.

Gaunant CMA iš ICMA, jums bus sukurti sąlygas sukurti informacijos, kad jūsų lyderiai gali patogiai ir užtikrintai padaryti kasdiene, taip pat į visus svarbius strateginius sprendimus įgūdžius.

Kodėl IPMI Tarptautinio verslo mokykla?

IPMI Tarptautinio verslo mokykla yra paskirtas atstovas sertifikuotą Vadybos apskaitininkų instituto (ICMA) ir buvo leista teikti mokymus tiek būsimiems ir dabartinių narių ICMA ir administruoti ICMA egzaminą Išplėstinė Valdymo apskaita dalykų Indonezijoje.

Kaip tapti CMA?

Reikalavimai:

  • S-1 arba bakalauro laipsnį (arba aukštesnė) Apskaitos tema nuo bet Indoneziečių arba užjūrio universitetą.
  • Trys (3) metai iš eilės patirties valdymo apskaitos ir / ar finansų valdymo.
  • Perdavimai CMA egzaminą, surengtą pagal atestuotų apskaitininkų, Australija instituto ir administruoja IPMI Tarptautinio verslo mokykla.

pažymėjimas

  • Sertifikuota vadybos apskaitininkas (CMA) sertifikatą, jeigu turite penkis (5) metus darbo patirties valdymo apskaitos ir / ar finansų valdymo.
  • Asocijuota vadybos apskaitininkas (AMA) sertifikatas, jei turite tris (3) metus darbo patirties valdymo apskaitos ir / ar finansų valdymo. Gausite CMA sertifikatą po to, kai per penkias (5) metų darbo patirtį valdymo apskaitos ir / ar finansų valdymo.

KLASĖS

CMA102

Moduliai

CMA103
Program taught in:
Anglų
Indoneziečių
Šis kursas yra
Start Date
Contact school
Duration
1 - 13 savaites
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Contact school
End Date
Application deadline

Contact school

Location
Application deadline
End Date