Oficialus aprašymas

Tapti sertifikuoto skrydžio instruktoriumi

Mažas dviejų turbininių variklių lėktuvo piloto kabinos vaizdas, esantis skrydžio metu su langais apšviestais ir baltais ir mėlyniais debesimis.

Norint tapti komercijos lėktuvu ar "Fortune 500" bendrove, turite įgyti patirties, sukurdami visą savo skrydžio laiką. FAA reikalauja 1500 valandų viso laiko, kai turėsite avialinijų transporto piloto pažymėjimą, ir tai reikalinga, kad vairuotum vairuotoju daugumoje turbopropelių ar purkštuvų. Tiems pilotai, kurie mėgsta mokytis, yra tapti PFI arba sertifikuotu skrydžio instruktoriumi, yra geriausias būdas eiti. Kaip komercinis pilotas, jūs taip pat galite pastatyti savo laiką, atlikdamas aerografinę fotografiją, važtaraštį ir ekskursijas.

Studentų mokymas tapti sertifikuotu skrydžio instruktoriumi yra pasirengęs rengti studentų pilotai, privatūs pilotai, instrumentų pilotai, komerciniai pilotai ir daugialypės terpės pilotai. Tai sakant, studentas yra tik toks pat geras kaip jo instruktorius. Tapti instruktoriumi yra labai naudingas, tačiau jis turi daug atsakomybės. Norėdamas gerai miegoti naktį po aštuonių valandų pilotų rengimo dienos, instruktorius turi žinoti savo širdyje, kad jis davė 100% pastangų studentams, kurie priklauso nuo jo. Prieš pasirašydamas studentą skraidydamas soliariume eismo charakteristikoje arba kryžkelėje, instruktorius turėtų išsamiai išmatuoti studento sugebėjimą gerai atlikti savo veiklą. Jūsų mintis negali būti jokių abejonių, kai jūsų parašas pateikiamas sertifikate arba prašyme, leidžiančiame studentui skraidyti solo. Jei yra abejonių, instruktorius nebus taikos. Taigi mes norime būti konservatyvūs ir įsitikinti, kad mes, instruktoriai, kruopščiai apmokėme ir vertindami savo studentus kiekvienu žingsniu. Negali būti jokių staigmenų.

Pasibaigus intensyviai skrydžio mokyklai, instruktorių pilotai gali užsidirbti gerą gyvenimą, sukurdami 800-1000 valandų skrydžio per metus. Tapdami instruktoriumi, jūs išmokysite tiksliau viską, kas susiję su skrydžiais. Tai leis jums tapti profesionaliu komerciniu pilotu ir pasiruošti "Airline Transport Pilot" pozicijai su pagrindine oro linijų ar korporacijų skrydžių departamentu.

Mokymo pilotai pagrindiniame ir aukštesniojoje lygmeniu reikalauja, kad instruktorius pradėtų nuo pat pradžių ir padėtų studentui patirti lėtą ir nuolatinį augimą. Kantrybė yra labiausiai pageidaujama instruktoriaus piloto bet kokio lygio. Mokymosi plokštumos yra įprasta pilotų mokymų dalis, tačiau kruopštumas ir ryžtas atsipirks. Sužinokite, kaip pasimėgauti savo studentų pilotų mokymu, švęsdami pergales. Pavyzdžiui, pirmasis studento nusileidimas be jūsų kaip instruktorius, liečiantis valdymo rato ar pirmojo prižiūrimo solo, kuris buvo sėkmingai užbaigtas, arba kai studentas grįžta namo iš savo pirmojo solo skrydžio visur. Tai yra sėkmė, kurią reikia paminėti prieš skrydžio egzaminą. Kai skrydžio bandymas sėkmingai baigtas, jūs ir jūsų studentas turėtų švęsti pasiekimą, kurį dirbote kartu. Tai buvo komandos pastangos, o abi jums 100% pastangų rezultatas buvo sėkmingas. Tai yra kažkas didžiuotis.

Lėktuvo instruktoriaus sertifikatai, kuriuos galite gauti "Legacy Aviation", yra šie:

Certified Flight Instructor CFI

Stažuotojai įgis privataus ir komercinio piloto reitingų įgūdžius. Be to, jie išmokys būti veiksmingu mokytoju ir suprasti visas FAA taisykles ir taisykles, kurios yra instruktoriaus lydere. Stažuotoja mokosi šiame treniruotėje, naudodama simuliatorių ir orlaivius.

Piper Warrior PA28-161
4 828 JAV doleriai
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
20 valandų lėktuvų nuoma
20 valandų skrydžio instrukcija
30 valandų žemės instrukcija
Medicinos pažymėjimas
testas raštu
Checkride
Mokėkite, kaip einate, kaina: 5 365,00 JAV dolerių

Certified Flight Instructor Instruments CFII

Praktikantas tobulina mokymo ir instrumentinio skrydžio įgūdžius, sėdėdamas tiesiai į kabinos korpusą, ugdo žinias ir gebėjimą išmokyti kitų instrumentų skrydžio procedūras. Mokymuose naudojami orlaiviai su instrumentais ir AATD simuliatorius. Mokymo kursai susideda iš 10-20 valandų skraidymo ir 10-20 valandų laiko.

Piper Warrior PA28-161
$ 5,458
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
10 valandų lėktuvų nuoma
10 valandų skrydžio instrukcija
20 val. Žemės instrukcija
testas raštu
Checkride
Mokėkite, kaip einate, kainuoja: 6 065,00 JAV dolerių

Sertifikuota skrydžio instruktoriaus daugiavaisio variklio CFMEI

Stažuotojai įgyja įgūdžių, susijusių su privataus, komercinio ir instrumentinio bandymo įgūdžiais, plaukiojantiems su kelių variklių lėktuvu iš tinkamos vietos. Be to, stažuotojas išmokys būti veiksmingu mokytoju. Stažuotoja mokosi šiame treniruotėje, naudodama simuliatorių ir orlaivius.

Piper Seneca II PA-34-200T
6 367 JAV dolerių
100% išankstinis apmokėjimas (10% taupymas)
6 val. Lėktuvų nuoma
6 valandų skrydžio instrukcija
6 val. Žemės instrukcija
Checkride
Mokėkite, kaip einate, kaina: 7 075,00 JAV dolerių

Sertifikuotas skrydžio instruktoriaus aviakompanijos transporto pilotas CFIATP

Švelnus moterų pilotas lengvojo orlaivio kabinoje, ji valdo aviatoriaus ausines ir žiūri į fotoaparatą

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Legacy Aviation »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
18 - 70 valandos
Dieninės
Price
5,365 USD
Atlikite mokestį už Certified Flight Instructor CFI; 6 065,00 JAV dolerių. Mokėkite, kai einate, už sertifikuotus skrydžio instruktorius CFII; 7 075,00 JAV dolerių. Mokestis už atvykstamąjį mokestį už sertifikuotą skrydžio instruktoriaus daugiametę varikl
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019