Oficialus aprašymas

Drucker mokyklos vykdomosios sertifikatas programa yra skirta padėti jums ištobulinti savo vadovavimo įgūdžius ir padidinti savo efektyvumą, kaip lyderis. Jums bus suteikta galimybė aptarti, kad jūs ir jūsų organizacija susiduria su žmonių iš įvairių pramonės šakų ir disciplinų.

Ši programa suteiks naujas priemones ir naujas įžvalgas, remiantis realaus pasaulio patirtį. Nes mes pritraukti įvairių studentų populiacijos "iš įmonių, privačių, valdžios ir ne pelno fonas". Nėra didesnio gylio mokymosi, kuris vyksta per įvairias perspektyvas pristatė ir unikali sinergija, kad vyksta klasėje.

Sertifikatai grupes 2-4 klasių susijusios srities tyrimas. Galite pasirinkti prieigą prie naujausių žinių mūsų ekspertų kompetencijos - strategijos ir lyderystė - arba atnaujinant kritinis valdymo įgūdžius Bendra vadybos sertifikatas parinktį:

Sertifikatas Vadovavimas - analizuoja, ką tai reiškia vadovauti šiandienos pasaulyje, kaip jūs išmoksite, kaip atlikti prasmingą kaitos ir geresnės kokybės iš savęs ir tų aplink jus.


Peržiūrėti 3 daugiau kursų Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date