Read the Official Description

Drucker mokyklos vykdomosios sertifikatas programa yra skirta padėti jums ištobulinti savo vadovavimo įgūdžius ir padidinti savo efektyvumą, kaip lyderis. Jums bus suteikta galimybė aptarti, kad jūs ir jūsų organizacija susiduria su žmonių iš įvairių pramonės šakų ir disciplinų.

Ši programa suteiks naujas priemones ir naujas įžvalgas, remiantis realaus pasaulio patirtį. Nes mes pritraukti įvairių studentų populiacijos "iš įmonių, privačių, valdžios ir ne pelno fonas". Nėra didesnio gylio mokymosi, kuris vyksta per įvairias perspektyvas pristatė ir unikali sinergija, kad vyksta klasėje.

Sertifikatai grupes 2-4 klasių susijusios srities tyrimas. Galite pasirinkti prieigą prie naujausių žinių mūsų ekspertų kompetencijos - strategijos ir lyderystė - arba atnaujinant kritinis valdymo įgūdžius Bendra vadybos sertifikatas parinktį:

Sertifikatas Vadovavimas - analizuoja, ką tai reiškia vadovauti šiandienos pasaulyje, kaip jūs išmoksite, kaip atlikti prasmingą kaitos ir geresnės kokybės iš savęs ir tų aplink jus.


Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
Request Info
Part-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019