Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Technologijų studijos

Liudijimas yra kvalifikacija, kad daugelis studentų siekia gauti per savo aukštojo mokslo karjerą. Dauguma sertifikatai prireiks mažiau laiko uždirbti nei laipsnis daro, bet leidžia studentams įrodyti specialybę konkrečiu klausimu. Sertifikatai galima gauti dėl jų pačių arba kartu su kitu laipsniu, ir siūlomi daugelyje skirtingų sričių.

Kas yra technologijos sertifikatas? Šio pobūdžio sertifikavimas rodo, kad studentas gavo patirties vienoje ar daugiau sričių technologijų, įskaitant technologijų valdymo, sveikatos technologijų, informacinių technologijų, technologinių sistemų, ir net vandentiekio. Studentai gali studijuoti įvairių dalykų, įskaitant kompiuterių mokslo, informacijos teorijos, duomenų modeliavimas, verslo strategijos ir prekybos specifinių įgūdžių įvairovė.

Yra daug privalumų prieinami tiems, kurie gauti technologijų sertifikatas. Daugeliu atvejų, pažyma yra pigesnis nei visą laipsnį.Studentai gali rasti, kad jų darbo perspektyvos yra sustiprintas, kai jie yra baigę reikiamus kursus. Technologija sertifikatas gali padėti įrodyti tam tikro dalyko specialybę ir gali suteikti svarbių darbo kvalifikaciją.

Gauti A technologija sertifikatą sąnaudos skiriasi skiriasi priklausomai nuo pasirinktos įstaigos, specialiosios programos, ir ar studentas mokosi internetu ar miesteliu. Tie, kurie nori siekti karjeros technologijų pažymėjimą turėtų gauti ryšį su potencialiais mokyklų dabartinę informacijos apie mokslą, mokesčius ir knygų kainą.

Daug darbo vietų gali būti vijosi užsidirbti sertifikatas technologijos. Tokie darbo vietų apima karjeros informacinių sistemų ir technologijų valdymą. Sertifikato programos absolventai taip pat gali turėti sėkmės ieškant darbo ir kitose profesijose, kuriose dalyvauja mokslu ir technologijomis. Sertifikato programos absolventai gali net būti kvalifikuotas vykdyti techninės karjeros specialiose srityse.

Jei norite uždirbti technologijų sertifikatas, pradėti šiandien. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

52 Rezultatai Technologijų studijos

University of Law Online

Mūsų „PGCert“ teisinių technologijų srityje yra prieinama tiek teisės, tiek ir ne teisės absolventams, suteikianti jums galimybę susipažinti su šia sparčiai besivystančia ... [+]

PGCert teisinė technologija

Mūsų „PGCert“ teisinių technologijų srityje yra prieinama tiek teisės, tiek ir ne teisės absolventams, suteikianti jums galimybę susipažinti su šia sparčiai besivystančia sritimi. Jūs sužinosite šios įdomios ir dažnai trikdančios technologijos pagrindus teisiniame kontekste ir reglamente, kuris yra suformuotas aplink jį.

Reikalavimai kursuiStudentai turi turėti bakalauro laipsnį (arba lygiavertį) bet kuriame dalyke, kuris yra 2: 2 ar aukštesni. [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
34 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Informatics Academy

Ši programa yra skirta ugdyti studentų pagrindinius įgūdžius skaičiavimo, technologijų ir raštingumo srityse, tokiu būdu didinant jų veiklą tiek akademinėse, tiek ne akad ... [+]

Programos apžvalga

Ši programa yra skirta ugdyti studentų pagrindinius įgūdžius skaičiavimo, technologijų ir raštingumo srityse, tokiu būdu didinant jų veiklą tiek akademinėse, tiek ne akademinėse srityse. Jis veiksmingai rengia studentus intelektiniams poreikiams ir įgūdžiams, kurių reikia laipsnio lygiu.

Pristatymo modelis

Paskaitų, vadovėlių ir seminarų derinimas klasėje, Informatics Academy miesteliuose. Pamokos paprastai yra trijų valandų sesijų blokai.

VartojimasVisą darbo dieną: sausio, vasario, kovo, balandžio, gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio, rugsėjo, spalio, lapkričio, gruodžio mėnNeakivaizdinės studijos: kursas nėra siūlomas 2018 m. Prašome sužinoti daugiau.Moduliai santraukosSkaičiavimo įgūdžiai - LMA001Technologijos įgūdžiai - LCT001Rašymo įgūdžiai - LLG001Mokesčiai ... [-]
Singapūras Singapore
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lorain County Community College

Ši programa orientuota į kompiuterinių tinklų ir skaitmeninių ryšių technologijų projektavimą, taikymą, diegimą, operacijas ir priežiūrą. Kartu su bendru elektronikos fon ... [+]

Vienerių metų pažymėjimas: Kompiuterių inžinerijos technologija - Programų integravimo specialistas

Kompiuterių inžinerijos technologijos - skaičiavimo programų specialisto pažymėjimas suteikia absolventams įgūdžių, reikalingų kurti ir įdiegti programinės ir aparatinės įrangos sąsajas bei įrenginių tinklą su kompiuteriais, skaičiavimo prietaisais ir ryšių sistemomis įvairiuose pramonės sektoriuose, įskaitant sveikatos apsaugą, teisėsaugą, gamybą, logistikos / transportavimo ir kiti sektoriai. Lorain County Community College yra sudariusi susitarimus su kolegijomis ir universitetais, įskaitant programas, kurias siūlo Lorain County Community College .

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Elyria
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - School of Engineering

Kompiuterių inžinerijos sertifikatų programoje moksleiviai įgyja pagrindines žinias susijusiose sistemose, tinklų kūrimo programose ir kompiuterių architektūroje. Išmėgin ... [+]

Alexander Dummer / Pexels

Kompiuterių inžinerijos sertifikatų programoje moksleiviai įgyja pagrindines žinias susijusiose sistemose, tinklų kūrimo programose ir kompiuterių architektūroje. Išmėginkite savo įgūdžius, skaičiuoklės įrenginių ir programinės įrangos analizę, projektavimą ir veikimą, siūlomą per 15 valandų.

Ne mažiau kaip penki paskaitų kursai turi būti paimti iš paskelbto kompiuterinių inžinerijos pagrindinių kursų sąrašo. Iš šių pagrindinių kursų bent vienas kursas turi būti iš kiekvienos iš šių trijų pagrindinių sričių:

Kompiuterių tinklaiKompiuterių architektūraKompiuterių programinė įranga / sistemos

Par... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Cenfotec

Duomenų analizės programa / „Big Data Certificate“, kurią Universidad Cenfotec siūlo bendradarbiaudamas su „XTOL Corp.“, yra plataus masto internetinė programa, kuri išmo ... [+]

Internetiniai kursai su ekspertų mentoriais.

Mūsų kursai yra visiškai internete, tačiau jie nėra panašūs į internetinius kursus, kuriuos matėte. Jūs nežiūrėsite nuobodu vaizdo įrašų ir bandymų; Jūs išmoksite, atlikdami ekspertų mentorių, kurie visada yra pasiruošę pateikti prasmingus patarimus ir atsiliepimus apie savo darbą.

„Data Analytics“ / „Big Data Certificate“ programą kuria universitetai: Carnegie Mellon, Northwsetern ir Yale.

Programa skirta žmonėms, kurie orientuojasi į sprendimus, paremtus duomenimis. Mokinys sužinos, kaip analizuoti struktūrizuotus ir nestruktūruotus duomenis, interpretuoti tuos rezultatus vertę, perduoti juos sprendimus priimantiems asmenims ir kitoms netechninėms auditorijoms.... [-]

Kosta Rika San José
Spalis 2019
Ispanų,Anglų
Ištęstinės
1 - 10 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North Iowa Area Community College

Programų specialistas sertifikatas yra skirtas suartinti studentus Microsoft "programinę įrangą. Šie kursai yra verslo pasirenkant ir gali kreiptis į diplomų ar laipsnių. ... [+]

Programinė įranga Programos specialistas sertifikatas

Programų specialistas sertifikatas yra skirtas suartinti studentus Microsoft "programinę įrangą.

Šie kursai yra verslo pasirenkant ir gali kreiptis į diplomų ar laipsnių. Daugelis iš šių kursų yra siūlomi įrengtas pagrindu arba internetu.

Karjeros galimybės

Baigusiems rasite įsidarbinimo galimybes šiose srityse:

Programinė įranga specialistė Help Desk Pagalba [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mason City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Tarptautinio fondo studijų sertifikatas - tai ikimokyklinio ugdymo fondo metų programa, specialiai sukurta tarptautiniams studentams, neturintiems būtinos kvalifikacijos ... [+]

Tarptautinių fondų studijų pažymėjimas yra preliminario laipsnio prieigos pamatų metų programa, sukurta specialiai tarptautiniams studentams, kurie neturi reikiamų kvalifikacijų, norint tiesiogiai užsiregistruoti į studijų programą.

Skirtingai nuo daugelio pamatų metų kursų, sėkmingai baigus šią programą, galėsite pereiti į įvairius universiteto bakalauro laipsnius. Galite mokytis modulių, atitinkančių sveikatos, slaugos, informatikos, žiniasklaidos, socialinių mokslų, verslo ir teisės sričių kursus.

Programa leidžia jums bendrauti ir mokytis efektyviai bakalauro laipsnį. Mes padėsime jums tobulėti:

Išplėstos anglų kalbos įgūdžiai (tiek bendrieji, tiek specifiniai anglų kalbos dalykai)aukštesniojo lygio studijų įgūdžiaisu tuo susijusias žinias... [-]
Jungtinė Karalystė Bradford
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UC Berkeley Extension

Išmokite rinkti, apdoroti, analizuoti ir aiškinti duomenis, kad galėtumėte kurti verslo įžvalgas. Išplėskite savo įgūdžius išmokdami panaudoti statistiką, duomenų gavybą ... [+]

Apžvalga

Išmokite rinkti, apdoroti, analizuoti ir aiškinti duomenis, kad galėtumėte kurti verslo įžvalgas. Išplėskite savo įgūdžius išmokdami panaudoti statistiką, duomenų gavybą ir didelius duomenis, kad galėtumėte kurti strategijas rinkodaros, mažmeninės prekybos, sveikatos priežiūros, finansų ir kitose srityse. Darykite kursus dienos metu ar vakare.

Programos struktūra

Išmokite atlikti išplėstinius duomenų tvarkymo veiksmus, duomenų gavybą, statistinį modeliavimą ir mašininį mokymąsi dideliuose duomenų rinkiniuose.

Gavę sertifikatą, gaukite praktiką.

Ilgis Būtinos sąlygos

Žinios apie statistiką (įvykdykite šią sąlygą pasinaudoję Statistikos įvadas internete).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Geografinių informacinių sistemų "Johns Hopkins Online" sertifikatas suteikia jums mokslinę pagrindą erdvinių duomenų modeliavimui, analizavimui ir vizualizavimui. Progra ... [+]

Geografinių informacinių sistemų "Johns Hopkins Online" sertifikatas suteikia jums mokslinę pagrindą erdvinių duomenų modeliavimui, analizavimui ir vizualizavimui. Programa orientuota į ne visą darbo dieną dirbančius specialistus ir daugiausia dėmesio skiriama geoerdvinių duomenų analizavimui ir vizualizavimui žiniatinklio aplinkoje. Turima visiškai internete, ji suteiks jums patogią, interaktyvią platformą, skirtą tyrinėti GIS ir jos vaidmenį sparčiai besikeičiančioje cloud computing srityje.

Programa turi labai novatorišką ir unikalų požiūrį į GIS švietimą, mokantį jums naujausias erdvinių duomenų apdorojimo, analizės ir vizualizavimo tendencijas, naudojant daugialypės terpės pristatymo schemą. Jūs taip pat gausite neįkainojamą patirtį GIS žiniatinklio programų kūrime debesų skaičiavimo aplinkoje, toliau suprasdami programinės įrangos kūrimą, programinės įrangos gyvavimo ciklo valdymą, duomenų bazių saugumą ir žiniatinklio architektūrą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Engineering Institute Of Technology

Šis kursas skirtas inžinieriams ir technikams, kuriems reikia praktinių žinių apie pramoninių prietaisų ir valdymo vožtuvų atranką, montavimą ir paleidimą. Daugeliu atžvi ... [+]

Kursas iš pirmo žvilgsnioKodas: CIPKurso trukmė: 3 mėnesiai (ne visą darbo dieną)Kursas mokomas anglų kalbaŠiame interaktyvioje 3 mėnesių "LIVE ONLINE" kurse jūs sužinosite:Instrumentavimo terminai, koncepcijos, diagramos ir simboliaiKaip įdiegti prietaiso ir laidų numerių sistemąPLC naudojimas pramonėjeSlėgio šaltiniai ir pagrindinės slėgio matavimo sąlygosLygio matavimas ir su ja susiję pagrindaiTemperatūros matavimas ir įvairūs su jais susiję keitikliaiSrauto matavimo metodaiValdymo vožtuvų principai ir bendrieji vožtuvų tipaiNaujos technologijos, tokios kaip "protingas" prietaisai ir "fieldbus"Kaip integruoti visą sistemą (atsižvelgiant į prietaisus ir visas klaidas), taip pat atrankos kriterijus, užsakymą ir bandymąApžvalga HMI, SCADA ir DCS sistemomsĮvairios derinimo taisyklėsNaujausi ISO reikalavimai bendroveiHAZOP tyrimaiApie patikimumo centru pagrįstą techninę priežiūrą ir atsarginių dalių analizęĮvertinti gamyklos ir svetainės priėmimo bandymusPagalbinių pastatų ir įrengimų statybaApžvalga... [-]
Australija Perth Melbourne Bentley
Kovas 2020
Anglų
Ištęstinės
3 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Barking & Dagenham College

Galite studijuoti šio dvejų metų aukštojo nacionalinio diplomo ir pereiti tiesiai į darbą, arba naudoti jį kaip pasirengimą pereiti į universitetą mokytis, kad būtų įgiję ... [+]

Ar jus domina kompiuterių karjera?

Su "Canary Wharf" ir "Tech City" rytiniame Londone, studijuojantis kartu su mumis, reiškia, kad esate pirmaeilėje vietoje, kad galėtum pasinaudoti visomis galimybėmis savo namuose.

Mūsų "HNC Computing" programa skirta padėti jums tobulinti tiek techninius, tiek "minkštesnius" įgūdžius, kuriuos vis daugiau siekia darbdaviai. Kursas apima skaitmeninės įrangos projektavimą, tinklo inžineriją, kodavimą, interneto kūrimą, robotų technologijas, verslo analizę ir duomenų bazių administravimą bei daugybę kitų įgūdžių, kurių reikia.

Pasibaigus HNC, galite pereiti prie HND, kuris taip pat siūlomas "Barking"

Ką aš mokysiu?... [-]
Jungtinė Karalystė Dagenham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Unity College Australia

Ši programa suteikia praktinį techninį pagrindą daugeliui IT diplomų kursų. Šis kursas taip pat tinka IKT absolventams, kurie nori patobulinti savo praktinius įgūdžius ko ... [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

Sukurti žinias ir įgūdžius, susijusius su informacinių ir ryšių technologijų (IKT) naudojimu. Šis kursas įgyja studentų viduje IRT - jie nebėra vartotojai. Ši programa suteikia praktinį techninį pagrindą daugeliui IT diplomų kursų.

Šis kursas taip pat tinka IKT absolventams, kurie nori patobulinti savo praktinius įgūdžius kompiuterio ir serverio srityje ir turintiems praktinių įgūdžių, norinčių įgyti oficialią Australijos kvalifikaciją IT.

REZULTATAI

Šis IKT kursas suteikia studentams reikiamus įgūdžius šiems tikslams:

Baigti dirbti kaip IRT technikasPradėti dirbti įvairiose IRT palaikymo funkcijose (pvz., Naudotojui, operacijoms, kompiuteriui, techniniam ir (arba) klientui)Palengvinti galimybes įsidarbinti, įskaitant mažo verslo steigimąKaip pirmtakas aukštesnio lygio studijoms.APŽVALGA... [-]
Australija Queanbeyan
Sausis 2020
Anglų
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Utica College Online

Išplėstinių studijų "Computer Forensic" pažyma moko studentus, kaip taikyti kompiuterines ir tinklo ekspertizės priemones ir metodus, skirtus tirti elektroninius nusikalt ... [+]

"Utica College" didžiuojasi galėdami pasiūlyti keletą internetinių absolventų ir bakalauro pažymėjimų, grindžiamų mūsų bakalauro ir magistro lygio programomis " Cyber ​​Security"

Interneto kibernetinio saugumo sertifikatai suteikia studentams žinių apie priemones ir metodus, naudojamus aktyviai kibernetinės erdvės sistemoms ir tinklams apsaugoti. Kiekvienas 18 kredito pažymėjimas gali būti baigtas per vienerius metus. Kibernetinio saugumo sertifikatai padeda parengti mokinius, kad jie galėtų pasinaudoti profesinio sertifikavimo bandymais, pvz., „CompTIA A“ ir „CompTIA Security“. Be to, šie kreditai sklandžiai perkeliami į aukštesnį laipsnį Utica kolegijoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Utica
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Išbandykite įrankius, technologijas, platformas ir kalbas, naudojamus naujiems įjungtiems įrenginiams kurti. ... [+]

Apžvalga

Kompiuterio dydis mažėja ir jutiklių skaičius smarkiai didėja; skaitmeninis pasaulis iš tiesų tampa vis labiau suvokiamas ir labiau susijęs su fiziniu pasauliu, o technikos specialistų darbo rinka, galinti pasinaudoti šiais ryšiais, kad padidintų verslo vertę, taip pat auga eksponentiškai.

Iki 2020 m. Numatoma, kad prie interneto bus prijungta daugiau kaip 50 milijardų įrenginių. Daugiau kaip 100 kartų daugiau, nei egzistavo tik prieš 10 metų - tai beveik 7 įrenginiai kiekvienam planetos žmogui. Šie įrenginiai apims pramonės, prekybos ir vartotojų rinkas, o per "Ambient Computing" galės protingai bendrauti tarpusavyje ir protingai reaguoti į žmonių sąveiką ir verslo poreikius daugybe būdų. Daiktų internetas (IoT), didieji duomenys ir debesys sukuria naują labai derlingą ekosistemą, kuri turi ir padaro mūsų gyvenimus efektyvesnius ir malonias bei teikia daug naujų verslo galimybių, siekiant pagerinti jų veiklos efektyvumą ir suteikti augimo galimybes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
edX

Sužinokite apie geros vartotojo sąsajos principus ir metodus bei naudodamiesi žmogaus ir kompiuterio sąveikos patirtimi. ... [+]

Sužinokite apie geros vartotojo sąsajos principus ir metodus bei naudodamiesi žmogaus ir kompiuterio sąveikos patirtimi.

Sužinokite žmogaus ir kompiuterio sąveikos pagrindus šiame keturių kursų pažymėjime.

Šis kursas prasideda įžanga į visos žmogaus ir kompiuterio sąveikos sritį, kur ji yra susijusiose ir panašiose srityse, tokiose kaip žmogaus veiksnių inžinerija ir vartotojo patirties dizainas. Čia sužinosite pakankamai HCI istoriją, kad pradėtumėte tikrus pokalbius apie šią sritį.

Tada išmoksite pagrindinius žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimo principus. Pradėsite nuo pagrindinio grįžtamojo ryšio ciklo, kuris yra visos vartotojų ir sąsajų sąveikos pagrindas. Turėdami tai omenyje, išmoksite projektavimo principus, kuriuos sukūrė šios srities vizionieriai, pavyzdžiui, Donas Normanas, Jakobas Nielsenas, Laris Constantinas ir Lucy Lockwoodas. Tada pereisite prie pažangesnių HCI teorijų, įskaitant išdėstytą veiksmą ir paskirstytą pažinimą, tada užbaigsite pažvelgdami į tai, kaip sąsajos dizainas gali paveikti socialinius pokyčius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
24 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba