Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Santykiai su klientais

Daugelis kolegijų ar universitetų siūlo sertifikato programas, siekiant padėti studentams tobulinti savo karjerą ar įgyti darbo su profesionaliais sertifikavimo. Kai kurie taip pat suteikiama studentui, kaip jis ar ji progresuoja bakalauro ar absolventas lygio studijų programą. Programos trukmė gali skirtis priklausomai nuo studijų srities, tačiau dauguma sertifikatai gali būti baigtas per vienerius metus arba mažiau.

Kas yra verslo administravimo sertifikatas? Ši programa orientuota į platų administracinių ir vadybinių įgūdžių naudojamų darbo vietoje. Studentai gali sužinoti apie finansų valdymo, planavimo, kontrolės, apskaitos ir ataskaitų. Jos taip pat gali išmokti pagrindus įgūdžių, reikalingų valdyti darbuotojus, perduoti užduotis, efektyviai užbaigti verslo susijusius projektus ir kaip turi būti sėkmingas biuro administratorius. Kursai gali būti bendro pobūdžio arba projektų valdymo, strategijos, operacijų, apskaitos ir administravimo arba protinio užduotis.

Yra daug privalumų, uždirbti profesionalų sertifikatą. Nes daugelis, tai yra žingsnis į uždirbti bakalauro ar absolventas lygio laipsnį. Tačiau daugelis žmonių gali uždirbti didesnę algą su savo dabartinio darbo padėtyje, užpildant šią programą. Studentai gali gauti naudos iš verslo susiję įgūdžių, kurie yra būtini bet kokioje darbovietėje ar biuro aplinką, įskaitant organizavimui, planavimui, klientų aptarnavimo ir problemų sprendimo įvairovė.

Iš programos kaina gali skirtis priklausomai nuo institucijos, šalyje, kurioje jis yra, ir tyrimo srityje. Apskritai, sertifikatas yra pigesnis nei bakalauro arba absolventas laipsnį. Dėl konkrečių išlaidų ir gauti daugiau informacijos, asmenys skatinami kreiptis į priėmimo biurą.

Yra karjeros pasirinkimo galimybes Baigusių šią programą, įvairovė.Keletas galimų karjeros galimybės apima tampa mokėtinas ar gautinas Tarnautojas, registratorė, tekstų apdorojimo operatorius, biuro administratorius, buhalteris, buhalteris, Administrative Assistant arba duomenų įvedimo operatorius. Šios pozicijos gali būti prieinami mažoms ar didelėms įmonėms viešajame ir privačiame sektoriuose.

Daugelis įstaigų siūlome patogų ir lankstų grafiką, įskaitant internetines klases daugelis programų. Taip pat gali būti visą laiką ir dienines studijas galima pasirinkti. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

14 Rezultatai Santykiai su klientais

e-courses4you

Mūsų išsami grupė apima 9 administravimo kursus, apimančius tokias temas kaip administracinė pagalba, susitikimų valdymas, verslo rašymas ir dar daug daugiau. ... [+]

Apžvalga

Mūsų išsami grupė apima 9 administravimo kursus, apimančius tokias temas kaip administracinė pagalba, susitikimų valdymas, verslo rašymas ir dar daug daugiau.

Pradedant administravimo palaikymo kursą, jūs išmoksite verslo administravimo pagrindus ir paskui pereikite prie labiau pažengusių temų, tokių kaip pagrindinė buhalterija.

Šis kursų paketas gerokai padidins jūsų šansą įsidarbinti ar tęsti dabartinį vaidmenį.

Vienam kursui reikia tik 6-8 valandų studijos.

Pripažinimas

Šie kursai yra tarptautiniu mastu pripažinti ir akredituojami Tarptautinės asociacijos internetinių mokymo standartų (IAOTS). " e-courses4you siūlomi kursai yra unikalūs, nes jie mokomi laipsniškai, todėl studentai gali juos greitai ir lengvai atlikti, kad galėtumėte anksčiau įgyti savo kvalifikaciją. Visi studentai, baigę kursą, gauna baigimo pažymėjimą. e-courses4you yra įsipareigojusi siekti aukšto lygio ir todėl 100% studentų pasitenkinimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Harlow
Registracija galima
Anglų
6 - 8 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kensington and Chelsea College

2 lygio gebėjimai Verslas ir administravimas kvalifikacijos leis mokiniams plėtoti žinių, supratimo ir įgūdžių, padėti progresuoti toliau studijuoti verslo ir administrav ... [+]

Verslo ir valdymo įgūdžiai yra būtini siekiant dirbančių žmonių visuose sektoriuose. Nesvarbu, ar jūs norite rasti savo pirmąjį darbą, įgyti profesinį tobulėjimą jūsų dabartinis vaidmuo, ar žengti kitą žingsnį savo karjerą, mes teikiame know-how, ko jums reikia.

Kursai turi stiprų įsidarbinimo dėmesio, suteikiant jums galimybę išmokti naujų įgūdžių ir dalintis idėjomis.

Kurso apžvalga

2 lygio įgūdžiai Verslas ir administravimas kvalifikacijos leis mokiniams plėtoti žinias, supratimą ir įgūdžius į pagalbą progresavimą toliau studijuoti verslo ir administravimo ar susijusioje srityje arba atvykti į darbo vietą, kaip administratorius, registratorė ar panašiai biuro vaidmenį , Besimokantieji su pagerinti savo anglų kalbos žinias ir plėtoti savo pareigas ir IT įgūdžius. Sritys, kurios yra įtrauktos ir verslo anglų kalbos, Verslo organizavimas, Word, Excel, PowerPoint, organizuoti verslo susitikimus ir kreipiasi dėl darbo. Nėra reikalavimo besimokantiesiems turėti išankstinį įgūdžius, žinias ar supratimą. Tačiau, besimokantieji turi turėti anglų kalbos bent 1 lygio. (Tai bus išbandyta).... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Baltimore City Community College

Baltimore City Community College verslo administravimo programa rengia studentus sėkmės ir perkelti į ketverių metų kolegijoje / universitete baigti studijas pasirinktoje ... [+]

Programos aprašas

Baltimore City Community College verslo administravimo programa rengia studentus sėkmės ir perkelti į ketverių metų kolegijoje / universitete baigti studijas pasirinktoje verslo srityje. Studentai privalo dalyvauti tyrimuose, kurie bus suteikti jiems galimybę parodyti savo įgūdžius problemų sprendimo, kritinio mąstymo, vizijos ir tarpasmeniniuose santykiuose. Ši veikla skatins pasitikėjimą savimi ir nuolatinio mokymosi troškimą. Studentai ir bendruomenės, kad jie tarnauja klestės iš savo žinių ir vientisumą. Verslo administravimo programa yra akreditavimo tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP) narys.

Verslo administravimas Tikslai:

Padėti studentams gauti įgūdžių, kurie leis absolventams gauti pasitenkinimą karjerą pramonės, vyriausybės ir paslaugų sektoriuose. Skatinti studentus bendrauti su abiem savo BCCC patarėjų ir aukštesnio lygio mokyklas jų pasirinkimas nustatyti iš anksto ir tiksliai perdavimo mokyklos lūkesčius ir reikalavimus. Parengti studentus su pagrindinio fondo, kad būtų galima siekti bakalauro laipsnį. Sukurti gyvybingą sąnariams sutartis su vietos kolegijose ir universitetuose. Darbo Aprašymas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Baltimorė
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pacific College of Technology

Šio kurso tikslas suteikti studentams žinių, įgūdžių ir požiūrio į verslo administravimo lydimas įvairių atitinkamų bendrųjų verslo įgūdžių, kuri atlieka šias funkcijas: ... [+]

Dalyko rezultatai

Šio kurso tikslas suteikti studentams žinių, įgūdžių ir požiūrio į verslo administravimo lydimas įvairių atitinkamų bendrųjų verslo įgūdžių, kuri atlieka šias funkcijas:

Vykdomoji asmeninis asistentas Biuro administratorius Projektų asistentas Patekimo į rinką reikalavimai Studentai ieško priėmimą į šį kursą turi baigti mokyklą metų 12 arba lygiaverčiai Australijos laipsnį.

Brandaus amžiaus studentų (21 metų ir vyresni) gali būti priimami į diplomo sertifikatas programas be formalūs asmens išsilavinimo kvalifikaciją.

Studentai, kurie anksčiau pabaigė sertifikato III, sertifikatas IV ar diplomas kvalifikacija Australijoje nereikia suteikti mokyklų pažymas.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Dinamiška karjera, kurios gali jums bet kurioje pasaulio vietoje į bet kurioje srityje, kurie domina jus, nes jūs išmoksite įgūdžių, kurie yra verslo pagrindas. ... [+]

Verslo administravimas sertifikatas

Dinamiška karjera, kurios gali jums bet kurioje pasaulio vietoje į bet kurioje srityje, kurie domina jus, nes jūs išmoksite įgūdžių, kurie yra verslo pagrindas. Pinigai yra verslo pagrindas, ir jūs išmoksite įgūdžių, reikalingų valdyti šį svarbų išteklių.

Tai 8 mėnesių (2 semestras) sertifikatas iš Chiu ir verslo mokykla suteikia jums žinių apie finansų valdymą, finansų planavimo, finansinės kontrolės ir vadovą ir kompiuterizuotos apskaitos. Jūs taip pat sužinoti, kaip parengti ir analizuoti finansines ataskaitas.

UŽIMTUMAS

Apie studijas, jums bus pasirengę pradinio lygio pozicijas ir buhalterinės apskaitos įmonėse, finansų institucijų, vyriausybių, pramonės ir ne pelno sektorius. Galite rasti darbą, kaip apskaitos asistentas, darbo užmokesčio klerkas, gautinos / mokėtinos sąskaitos klerkas, ar buhalteris mažoms ir vidutinėms įmonėms.... [-]

Kanada Kalgaris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
AVT Business School

Business Administration (ENA) sertifikatas AVT verslo mokyklos MBA pirmoji dalis.AVT verslo mokyklos MBA yra 18-mėnesių programa sudaryta iš dviejų dalių ... [+]

Verslo administravimo sertifikatas

Business Administration (ENA) sertifikatas AVT verslo mokyklos MBA pirmoji dalis .

AVT verslo mokyklos MBA yra 18-mėnesių programa sudaryta iš dviejų dalių:

&nbsp

• 1 dalis ENA, kuris trunka šeši mėnesiai ir

• 2 daliscom/MBA/1-year-MBA/Denmark/AVT-Business-School/MBA-AVTBS / "target = " _blank "> MBZ, kuri trunka 12 mėnesių ir remiasi sėkmingai užbaigti CBA programos.

&nbsp

ENA yra šešių mėnesių intensyviai vykdomasis sertifikatas programa. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas svarbiausių temų ir valdymo MBA mokymo programos disciplinų.

... [-]
Danija Kopenhaga
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
NCBA National College of Business Administration

Pažyma siūlo NCBA verslo administravimo žinoma, kuri veda į FETAC 5 lygio sertifikatas verslo tyrimų (BBSXX) pagrindinis apdovanojimas yra sukurta siekiant suteikti stude ... [+]

Verslo administravimo sertifikatas Pažyma siūlo NCBA verslo administravimo žinoma, kuri veda į FETAC 5 lygio sertifikatas verslo tyrimų (BBSXX) pagrindinis apdovanojimas yra skirtas suteikti studentams bendrą verslo kvalifikaciją. Ši kvalifikacija pristatys galimybes dirbti įvairiose srityse, pavyzdžiui, administravimo, mažmeninės prekybos, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir ji. Ji suteiks absolventams su aukšto lygio mokymo ir vertinimo, pripažintą kvalifikaciją tiems, kurie vykdo verslo sektoriuje karjerą.

&nbsp

Privalumai studijų kursas Verslo užbaigimas: 1. Plėtoti žinias, įgūdžius ir patirtį, dirbo pramonėje 2. Padidinti savo žinias ir įgūdžius, susijusius su žmonių 3.Nustatyti dirbti komandoje svarbą 4. Sukurkite savo pasitikėjimą savo įprastą bendravimo įgūdžius su savo kolegomis įskaitant raštu ir telefono įgūdžių 5. Patirti praktinės patirties dirbti pramonės sektoriuje 6. Įgyti verslo plėtros supratimą 7. Galiausiai padidinti savo karjeros perspektyvas ... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Šis kursų serija suteikia tvirtą pagrindą verslo vadybai ir užtikrina, kad jūs patektumėte į tuos elementus, kurie yra svarbūs sėkmingai viešojo ar privataus sektoriaus v ... [+]

Apžvalga

Ši kursų serija suteiks tvirtą pagrindą pagrindiniam verslo valdymui ir užtikrins, kad jūs tapsite svarbiausiais sėkmės veiksniais viešojo ar privataus sektoriaus vadovu. Darbdaviai labai vertina žinias ir įgūdžius, kuriuos gausite finansų, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, vadovavimo, valdymo, komunikacijos ir verslo analizės srityse.

Palikite šią programą su būtinomis priemonėmis, kad kompetentingai ir užtikrintai susidurtumėte su šiandienos verslo aplinkos reikalavimais ir iššūkiais.

Kas turėtų dalyvauti

Naujai paskirti ir būsimi vadybininkai iš pardavimų, rinkodaros, pirkimų, finansų ir žmogiškųjų išteklių viešojoje ar privačioje pramonėje naudos iš kursų darbo šioje programoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas JAV internete
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
9 - 18 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
edX

Profesinio pažymėjimo programa „PreMBA pagrindai profesionalams“ paruoš jums sėkmę MBA institucijoje, tokiose kaip „Imperial Business School“, padėsiantiems įgyti pagrind ... [+]

Programos apžvalga

Įgykite tvirtą pagrindą svarbiais kiekybiniais ir analitiniais įgūdžiais, kad sėkmingai dirbtumėte kaip verslo profesionalas ir pasiruoštumėte siekti MBA.

Šioje profesinio pažymėjimo programoje išmoksite pagrindinių kiekybinių ir analitinių įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai tapti verslo profesionalu. Didelių duomenų eroje verslo specialistams labai svarbu suprasti, ką sako skaičiai, nesvarbu, ar tai būtų finansinių ataskaitų analizė, ar efektyvus duomenų pateikimas.

Dalykai, kuriems taikoma ši programa, ne tik suteikia pagrindinius verslo įgūdžius, bet ir paruošia jus toliau tęsti verslo studijas ir siekti MBA, kur galėsite remtis šiais įgūdžiais ir įgyti teorinį bei praktinį išsilavinimą magistrantūroje, kad geriau suprastumėte bendrą verslo valdymą. funkcijos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kembridžas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMF Business School

Valdymo plėtros programa, skirta 5 mėnesiams, mokoma mišriu formatu. Viena vertus, ji remiasi pažangia technologine platforma, leidžiančia studentams susipažinti su tyrim ... [+]

Kaina: 3500 eurų Stipendija 40% - 2100 eurųFinansavimas be palūkanų ir nuolaidos už grynuosius pinigus.Trukmė: 36 ECTSMetodikaVieta: MadridasGauta kvalifikacija: Nebrijos universiteto pavadinimas ir IMF Business SchoolDarbo ir stažuočių mainaireikalavimai

Universitetinis laipsnis arba lygiavertė profesinė patirtis

pristatymas

IMF Business School pradeda savo mišrią valdymo plėtros programą (PDD), kurios tikslas - suteikti studentams asmenines ir profesionalias žinias ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai veikti vis konkurencingesnėje rinkoje. IMF yra asociacijos „Advance Collegiate Schools of Business“ (AACSB) ir magistrų asociacijos narys.

Ši programa daugiausia skirta vadovams, specialistams ir konsultantams, kurie siekia kokybiškai šokti savo karjeroje.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
5 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IMF Business School

IMF Business School pradeda savo valdymo plėtros programą (PDD) internetiniu režimu, kurio tikslas - suteikti savo studentams žinias ir įgūdžius, tiek asmeninius, tiek pr ... [+]

Kaina: 3500 eurų. 40% stipendija - 2100 eurųFinansavimas be palūkanų ir nuolaidos už grynuosius pinigus.Trukmė: 36 ECTSMetodologija: interneteGauta kvalifikacija: Nebrijos universiteto pavadinimas ir IMF Business SchoolDarbo ir stažuočių mainaireikalavimai

Universitetinis laipsnis arba lygiavertė profesinė patirtis

pristatymas

IMF Business School pradeda savo valdymo plėtros programą (PDD) internetiniu režimu, kurio tikslas - suteikti savo studentams žinias ir įgūdžius, tiek asmeninius, tiek profesionalius, reikalingus sėkmingai veikti vis konkurencingesnėje rinkoje. IMF yra asociacijos „Advance Collegiate Schools of Business“ (AACSB) ir magistrų asociacijos narys.... [-]

Ispanija Madridas
Registracija galima
Ispanų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of California, Irvine - Division of Continuing Education

Šiandienos verslo aplinka praktiškai keičiasi per naktį. Sėkmingiausios įmonės yra tos, kurių darbuotojai supranta finansus ir rinkodarą, turi įgūdžių sukurti veiksmingas ... [+]

Apžvalga

Šiandienos verslo aplinka praktiškai keičiasi per naktį. Sėkmingiausios įmonės yra tos, kurių darbuotojai supranta finansus ir rinkodarą, turi įgūdžių sukurti veiksmingas komandas ir suprasti, kaip efektyviai valdyti. Ši programa skirta tiems asmenims, kurie turi minimalią verslo patirtį ir nori suvokti valdymo funkcijas, vaidmenis ir įgūdžius, reikalingus sėkmingai konkuruoti šiame verslo pasaulyje.

PrivalumaiParuoškite įstoti į MBA programąPlėtoti vadovavimo įgūdžiusSukurkite veiksmingas komandasIšbandykite verslo ir lyderystės modeliusGaukite tvirtą pagrindą verslo funkcijoms ir analizeiGaukite konkurencinį pranašumą pasaulinėje darbo rinkoje per stažuotę JAV kompanijojeKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Florida Christian University

Verslo administravimo sertifikavimo programa suteikia tvirtą pagrindą verslo ir administravimo principams. Mokymo programoje pateikiama pagrindinių sričių, svarbių verslo ... [+]

Geriausios sertifikato studijų programos - Santykiai su klientais 2020. Apie Wiki

270 valandų

Verslo administravimo sertifikavimo programa suteikia tvirtą pagrindą verslo ir administravimo principams. Mokymo programoje pateikiama pagrindinių sričių, svarbių verslo vadovams ir sprendimų priėmėjams, dirbantiems įvairiose organizacijose, pradedant nuo įsteigtų įmonių ir baigiant novatoriškomis įmonėmis, apžvalga.

Programos tikslai

Studentai, baigę verslo administravimo pagrindus, galės:

Įgykite pagrindinių įgūdžių, kai išmoksite priemones ir metodus, kurie yra profesinio tobulėjimo dalis.Gaukite savo profesinio atsidavimo kredencialus.Padidinkite savo patirtį, mokydamiesi žinių ir įgūdžių, taikomų jūsų karjerai.Pridėkite išsilavinimą prie savo gyvenimo aprašymo.Mokymo programa... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Orlandas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UC Berkeley Extension

Apžvelkite, kaip organizacijos veikia įvairiuose departamentuose. Pagilinkite savo žinias analizuodami esamų bendrovių pavyzdžius, kad sukurtumėte tvirtą pagrindą taikomo ... [+]

Apžvalga

Apžvelkite, kaip organizacijos veikia įvairiuose departamentuose. Pagilinkite savo žinias analizuodami esamų bendrovių pavyzdžius, kad sukurtumėte tvirtą pagrindą taikomojo verslo administravimo srityje. Darykite kursus dienos metu ar vakare.

RezultataiĮsigykite organizacijos struktūros ir funkcijos apžvalgą.Analizuokite įmones atsižvelgiant į jų aplinką.Suprasti pagrindines administravimo ir valdymo sąvokas svarbiausiuose įmonės padaliniuose.Pagrindiniai kursai

Taikomoji ekonomika verslui | „ECON X402.8“

Organizacija ir valdymas | „BUS ADM X490.1“

Valdymo apskaita | „BUS ADM X420.4“

Rinkodaros vadyba | „BUS ADM X460.1“

Premija: karjeros plėtra (CEU)... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Berkeley San Franciskas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba