Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Projektų valdymas

Sertifikatas yra akademinis vardas, išduotas studentams, kurie sėkmingai baigė iš anksto nustatytus kursinius darbus konkrečioje srityje ar srityje. Paprastai sertifikatas reikalauja mažiau laiko ir pastangų nei studijų programa, tačiau gali tapti žingsniu akmens tiems, kurie nori toliau tobulinti savo akademinę karjerą.

Tiesiog koks yra sertifikatas projektų valdyme? Šis išsamus studijų kursas užtikrina, kad dalyviai yra pasirengę patenkinti įvairių projektų poreikius visame pasaulyje. Toks kursas paprastai moko studentus esminius įrankius ir metodus, kuriuos galima naudoti daugelyje projektų valdymo aplinka. Mokiniai mokosi valdyti ir valdyti projektus sunkiais ir grežiais laiko apribojimais ir terminais, o taip pat apžvelgs, kaip maksimaliai padidinti savo pajėgumus.

Studentai, sėkmingai užpildę "Project Management" sertifikatą, yra pasirengę dirbti įvairiose pozicijose visame pasaulyje ir taip pat įgyti vertingų gyvenimo įgūdžių, kuriuos galima pritaikyti praktikoje įvairiuose pasaulio sektoriuose. Sertifikato turėtojai taip pat dažnai gali komanduoti daugiau pinigų nei tie, kurie neturi sertifikatų, ir dažnai jie samdomi ir ne sertifikatų savininkams.

Projekto valdymo sertifikato įsigijimo kaina labai skiriasi. Veiksniai, kurie atlieka svarbų vaidmenį nustatant programos išlaidas, paprastai apima programos trukmę ir geografinį regioną, per kurį jis siūlomas.

Projekto valdymo įgūdžiai yra labai pageidaujami šiandieninėje pasaulio darbo jėgos srityje, o tie, kurie sėkmingai uždirba sertifikatą projektų valdyme, yra pasirengę būti projekto vadovais beveik bet kurioje pasaulio pramonėje. Daugelis dirba finansų, inžinerijos, administravimo, informacinių technologijų, gamybos, vyriausybės ar nekilnojamojo turto srityje, be kitų sričių.

Jei naudinga karjera kaip projekto vadybininkas skamba kaip kažkas, apie ką norėtumėte daugiau sužinoti, naudokitės mūsų išsamiu pasaulinių programų sąrašu ir naudokitės švino formą, kad galėtumėte rasti tinkamą jūsų unikaliems poreikiams. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

35 Rezultatai Projektų valdymas

edX

Pagerinkite savo projektų valdymo įgūdžius ir išmoksite pagrindines strategijas, leidžiančias jūsų projektui finansuoti. Ši programa suteiks jums pagrindines žinias ir bū ... [+]

Pagerinkite savo projektų valdymo įgūdžius ir sužinokite pagrindines strategijas, kad gautumėte labai svarbų jūsų projekto finansavimą.

Ar esate įsitraukęs į techninių projektų kūrimą ir vykdymą ir norėtumėte sužinoti, ko sėkmingai finansuoja projektas? Ar norėtumėte labiau susipažinti su naujausiais projekto finansavimo įvykiais ir sugebėti juos naudoti savo naudai? Norint pasinaudoti įvairiomis naujomis projektų sutartimis ir finansavimo būdais, specialistai, dirbantys infrastruktūros ir pramonės projektuose, turi gerai suprasti, kaip projektų finansavimas veikia ir kaip projektų investuotojai ir skolintojai galvoja ir vertina projekto riziką.

Ši programa suteiks jums pagrindinių žinių ir būtinų įrankių, kad būtų sukurta optimali projekto finansavimo struktūra ir padidintas potencialas pritraukti finansavimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 - 14 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
edX

Plėtoti projektų valdymo įgūdžius, reikalingus sėkmingai valdyti sudėtingą inžineriją, infrastruktūrą ir kitus didelius projektus. ... [+]

Plėtoti projektų valdymo įgūdžius, reikalingus sėkmingai valdyti sudėtingą inžineriją, infrastruktūrą ir kitus didelius projektus.

Nepakankamai įvertinama projekto sudėtingumas yra plačiai pripažįstama kaip viena iš pagrindinių projekto gedimų priežasčių. Remiantis tarptautine lyginamosios analizės veikla (Merrow, 2010), mes žinome, kad vidutiniškai 40% projektų neteikia to, ką jie pažadėjo.

Taigi, kaip galite kaip inžinierius su technine aplinka pagerinti savo projekto efektyvumą?

Šioje programoje jūs sužinosite, kokių projektų valdymo įgūdžių reikia norint sėkmingai valdyti inžinerinius projektus. Pirma, sutelksite dėmesį į ankstyvuosius projekto etapus, kurie yra labai svarbūs norint pasiekti projekto sėkmę. Apimtos sritys yra projekto vadovas ir komanda, projekto procesas ir projekto kontekstas. Šios programos dalies pabaigoje turėsite sukurti savo projekto vykdymo planą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 - 14 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
edX

Šioje profesionalaus sertifikato programoje sužinosite, kaip projektuoti ir palengvinti projektus, naudodami „gryną“ Agile Scrum ir Lean Kanban metodus. Jūs taip pat išmo ... [+]

„Master Scrum“ ir „Agile“ projektų valdymo principai, suteikiantys greitesnius, novatoriškesnius sprendimus, išlaisvindami savo komandos potencialą.

Šioje profesionalaus sertifikato programoje sužinosite, kaip projektuoti ir palengvinti projektus, naudodami „gryną“ Agile Scrum ir Lean Kanban metodus. Jūs taip pat išmoksite kompromisus naudojant hibridinius metodus, pvz., „Lean Startup“, „Scaled Agile for Enterprise“ (SAFe) ir „Discipline Agile Development“.

Tada mes peržengsime šias sistemas prie mokslo ir esminių principų, kuriuos turėsite užtikrinti, kad gausite didžiausią naudą iš „Agile“ projektų valdymo metodų: greičio, naujovių, lyderystės ir „Kaizen“.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
20 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Learning People

Jei norite kurti savo projektų valdymo įgūdžius pagal pasauliniu mastu pripažintą PMI ir PRINCE2 kvalifikaciją ir tapti pirmaujančiu projekto vadybininku, tada mūsų proje ... [+]

Jei norite kurti savo projektų valdymo įgūdžius pagal pasauliniu mastu pripažintą PMI ir PRINCE2 kvalifikaciją ir tapti pagrindiniu projekto vadybininku, tada mūsų projektų valdymo kolekcija jums tinka.

1. Pritaikytas naujiems ir vidutinio lygio projekto vadovams

Sertifikuotas projektų vadybos partneris - CAPM - patvirtina jūsų žinias apie projekto valdymo procesą ir padeda jums padidinti savo įsidarbinimo galimybes visose pramonės šakose.

2. Prieiga prie knygų 24x7

Įtraukiami pagrindinių pramonės ekspertų pavadinimai, kuriuos iškart galite gauti kelyje.

3.Praktizavimo aplinka

Patraukli mokymosi aplinka leidžia realiuoju gyvenimo scenarijumi žaisti saugioje aplinkoje, kad mokiniai galėtų pasinaudoti patirtimi.... [-]

Jungtinė Karalystė Brighton Airijos sala Dublin Australija Sydney Naujoji Zelandija Wellington  + 4 Daugiau
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Learning People

Mūsų projektų valdymo kolekcijose yra kursai, mokymai ir ištekliai, kurių reikia norint sėkmingai dirbti kaip projekto vadovas, su visuotinai pripažintomis PMI ir PRINCE2 ... [+]

Mūsų projektų valdymo kolekcijose yra kursai, mokymai ir ištekliai, kurių reikia norint sėkmingai dirbti kaip projekto vadovas, su visuotinai pripažintomis PMI ir PRINCE2 sertifikatais.

1. Pritaikyta patyrusiems projektų vadovams

Projektų valdymo profesionalas - PMP - pripažįsta asmens kompetenciją atlikti projektų vadovo vaidmenį vykdant ir vadovaujant projektams.

2. Prieiga prie knygų 24x7

Įtraukiami pagrindinių pramonės ekspertų pavadinimai, kuriuos iškart galite gauti kelyje.

3. Praktikos aplinka

Patraukli mokymosi aplinka leidžia realiuoju gyvenimo scenarijumi žaisti saugioje aplinkoje, kad mokiniai galėtų pasinaudoti patirtimi.[-]

Jungtinė Karalystė Brighton Airijos sala Dublin Australija Sydney Naujoji Zelandija Wellington  + 4 Daugiau
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
FOCUS LEARNING

Ši kvalifikacija tinka savarankiškiems asmenims, kurie identifikuoja ir taiko projektų valdymo įgūdžius ir žinias įvairiausiose situacijose. ... [+]

Kas yra šis kursas?

Ši kvalifikacija tinka savarankiškiems asmenims, kurie identifikuoja ir taiko projektų valdymo įgūdžius ir žinias įvairiausiose situacijose.

Šių vaidmenų pareigybių pavadinimai gali būti sutarčių sudarymo pareigūnai, projektų vadovai, kokybės pareigūnai ir smulkiojo verslo operatoriai. Šių vaidmenų asmenys gali būti projekto komandos nariai, neturintys tiesioginės atsakomybės už bendrus projekto rezultatus. Pirmiausia šie vaidmenys padėtų platesnėms projekto operacijoms.

Kursas tinka vietiniams ir tarptautiniams studentams, kurie dalyvaus mokymuose visą laiką klasėje.

Vertinimo santrauka

Teorija ir praktinės žinios bei gebėjimai vertinami klasėje ir vykdomi atskirai, naudojant įvairius vertinimo metodus.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
26 savaitės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Learning People

Jei naudojate greitą praktiką savo projektuose arba jūsų organizacijoje priimamas greitas projektų valdymo metodas, "PMI Agile Certified Practitioner" - AKR sertifikatas ... [+]

Jei naudojate greitą praktiką savo projektuose arba jūsų organizacijoje priimamas greitas projektų valdymo metodas, "PMI Agile Certified Practitioner" - AKR sertifikatas yra skirtas jums.

1. Agile metodai naudojami 80% visų plėtros projektų

Per pastaruosius septynerius metus labai intensyviai naudojamasi IT projektų valdymu, o tai padeda pagreitinti programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklą - SDLC - ir praleidžia nereikalingus etapus.

2. Pramonės standartas judrus sertifikavimas

PMI AKP išbando platesnį metodikų spektrą nei alternatyvios sklandžios kvalifikacijos, įskaitant "Scrum XP", "Lean" ir "Kanban".

3. Ideali IT projektų vadovų kvalifikacija... [-]

Jungtinė Karalystė Brighton Airijos sala Dublin Australija Sydney Naujoji Zelandija Wellington  + 4 Daugiau
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 12 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American Heritage College

Šis kursas yra išsamus projektų valdymo principų ir žinių visumos tyrimas. Studentai susipažins su procesų grupėmis ir žiniomis. ... [+]

Projektų vadybos mokymas

Šis kursas yra išsamus projektų valdymo principų ir žinių visumos tyrimas.

Mokiniai susipažins su procesų grupėmis ir žiniomis. Programa supažindina su praktinėmis įžvalgomis ir metodika, kuriuos galima taikyti projektų valdymui, visiškam kokybės valdymui, nuolatinio tobulinimo programoms ir racionaliai pertvarkyti verslo procesus, integruotą projektų valdymo vaizdą, veiksmingus verslo bendravimo įgūdžius, strateginius ar organizacinius įgūdžius, įdarbinimą ir personalo koncepcijos ir metodai. Nors sertifikavimas nereikalingas, šios programos įgyvendinimas ir kitų akademinių bei praktinių reikalavimų laikymasis, parengia specialistą, kuris norėtų gauti projekto valdymo profesionalų (PMP) sertifikatą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orange Garden Grove Long Beach Oceanside  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
E-Learning University of Athens

Švietimo internetinis kursas "Išplėstinis projektų valdymas - profesinis švietimas" grindžiamas Tarptautinių projektų valdymo asociacijos (IPMA) standartais. ... [+]

Profesinis ugdymas

Švietimo internetinis kursas "Išplėstinis projektų valdymas - profesinis švietimas" grindžiamas Tarptautinių projektų valdymo asociacijos (IPMA) standartais.

Taip pat galima įsigyti papildomą papildomą mokymosi pamoką (papildomai mokant 150 eurų), siekiant parengti kandidatus į IPMA D lygio (Sertifikuoto projektų valdymo asociacijos) egzaminą, kurį organizuoja įgaliotoji Hellenic IPMA projekto vadovų sertifikavimo įstaiga ( PMGCert) Atėnuose, Graikijoje.

Mokymosi medžiaga susideda iš išsamių tekstų, pristatymų, vaizdo lektorių ir įgytų žinių testavimo sprendimų, kuriuos įvertino ir integruodavo paskaitos ir paaiškinimai. Šis kursas yra įtrauktas į mūsų internetinių kursų "Verslo ekonomika" kategoriją ir vykdomos naudojant patogią mokymosi platformą.... [-]

Graikija Athens
Susisiekti su mokykla
Anglų
20 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ExcelR Raising Excellene

"ExcelR" teikia keturių dienų PMP® sertifikavimo mokymus kaip dalį mūsų projektų valdymo kursų portfelio. PMI PMP® sertifikavimo mokymus teikia patyrę ir sertifikuojami t ... [+]

"ExcelR" teikia keturių dienų PMP® sertifikavimo mokymus kaip dalį mūsų projektų valdymo kursų portfelio. PMI PMP ® sertifikavimo mokymus teikia patyrę ir sertifikuojami mokytojai, kurie yra laikomi vienu iš geriausių šios srities instruktorių.

Mes esame vieni iš geriausių PMP® mokymo įstaigų, o mūsų geriausi - klasėje vykstantys mokymai suteiks Jums išsamią projekto valdymo patirtį, grindžiamą PMBOK vadovo penktąja leidima ir padės jums gauti PMP ® sertifikatą. Kartu su keturių dienų mokymu mes siūlome 180 dienų el. Mokymosi prieigą, tris 200 modeliuojamų PMP ® rinkinių egzaminų, žinių srities išmintingų testų, 35 kontakto valandų, nemokamo instruktoriaus vadovo pradedančio MS Project Professional 2013 mokymo ir daug daugiau tokių objektų.... [-]

Indija Bengaluru
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ExcelR Raising Excellene

"ExcelR" siūlo dviejų dienų "Certified Lean Six Sigma Green Belt" sertifikavimą ir mokymą tiek asmenims, tiek įmonės darbuotojams. "Lean Six Sigma" sertifikavimo mokymus ... [+]

Geriausios sertifikato studijų programos - Projektų valdymas 2019. Kas yra LEAN SIX SIGMA GREEN BELT?

"ExcelR" siūlo dviejų dienų "Certified Lean Six Sigma Green Belt" sertifikavimą ir mokymą tiek asmenims, tiek įmonės darbuotojams. "Lean Six Sigma" sertifikavimo mokymus teikia patyrę ir vienas iš geriausių "Six Sigma" instruktorių pramonėje. Mokymą atliks "Mini" skirtukas, o praktinė ekspozicija užtikrinama klasėje.

"Lean Six Sigma" yra sukurta siekiant įtraukti "Lean" (mažinti atliekas) ir "Six Sigma" sąvokas (mažinti svyravimus). Šių metodikų koncepcijos papildo viena kitą ir sukuria sinergetinį poveikį, norint pasiekti gilių rezultatų. Rezultatai yra tokie neįvykdyti, kad padidėja tiek "bottom-line" (pelnas), tiek "top-line" (verslo augimas).... [-]

Indija Bengaluru
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Law Training

CLT Škotija taip pat malonu pasiūlyti Online Certificate projektų valdymo teisininkams, kuria įvedama įrodyta valdymo metodus, pritaiko juos, kad jie aktualūs ir taikomos ... [+]

CLT Škotija taip pat malonu pasiūlyti Online Certificate projektų valdymo teisininkams, kuria įvedama įrodyta valdymo metodus, pritaiko juos, kad jie aktualūs ir taikomos teisinės sektoriuje. Jums bus pristatytas struktūrizuotų metodus, užtikrinti, kad jūs patenkinti verslo tikslus didinant kliento vertę ir užtikrinti pelningumą. Šablonų skaičius yra teikiamos, ir jums bus vadovaujamasi jų naudojimo padaryti juos dirbti Jums geriausiai tinka. Kursas baigiamas lanksčiai Prisijungė aplink kitų įsipareigojimų. Baigus jūs gausite sertifikatą Projektų valdymas Advokatų sudarytoms CLT Škotijoje kartu su Strathclyde universitete.

[-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2019
Anglų
Ištęstinės
6 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Morgan International

Įgyti išsamų supratimą apie visų projektų valdymo aspektus, iš eterinių metodus ir naujausias geriausios praktikos, teisę per maksimaliai padidinti projekto ir strategini ... [+]

Projektų valdymas Professional

Įgyti išsamų supratimą apie visų projektų valdymo aspektus, iš eterinių metodus ir naujausias geriausios praktikos, teisę per maksimaliai padidinti projekto ir strateginius sprendimus IG.

Kokia iš to jums?

[-]
Libanas Beirut Jordanija Amman Saudo Arabija Dammam Jeddah Riyadh Kuveitas Kuwait City Indija Pune Hyderabad Chennai New Delhi Kanada Mississauga Vancouver Montreal Prancūzija Paris Šveicarija Geneva Vokietija Frankfurt Kataras Doha Ukraina Kyiv Bahreinas Manama Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi Dubai Al Ain Rusija Moscow Egiptas Cairo Kazachija Almaty Bengaluru  + 38 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ADEN Tegucigalpa

Kaip tinkamai valdyti projekto TEISINGAI ... [+]

valdymo teisingai PROJEKTAS TEISINGAI

Tikslai

Įgyti žinių, įgūdžių ir priemonių, būtinų tinkamam, veiksmingai ir efektyviai administruoti projektus, atsižvelgiant į žinias (gerąja patirtimi) kūno apibrėžta Project Management Institute (PMI) į PMBOK® 5 ed. (Vadovas, Projektų valdymo organo žinios - PMBOK vadove). Žinant ir taikant procesą suformuluoti ir įvertinti investicinį projektą: nustatyti, išmatuoti, įvertinti tvarką ir palyginkite ir taip nustatyti teisingą projektą. Taikyti programinės įrangos įrankius, menas priėmimo procesų ir projektų valdymo. Treniruokite savo įgūdžius, kaip projektų vadovas, naudojant valdymo simuliatoriai, pavyzdžiui, lėktuvų pilotai mokomi realaus skrydžio treniruokliams. Mokymasis nustatyti kritinius kintamuosius, lemiančius projektų sėkmę. Tvarkyti situacijų rizikos ir neapibrėžtumo, siekiant padidinti tikimybę ir pasekmes teigiamų įvykių ir sumažinti tikimybę ir pasekmes nepageidaujamų reiškinių projekto tikslų. Didinti tinkamą administravimą dešinėje projektą, taikant judrus valdymo metodus. Būkite žingsnis taikyti tarptautinius sertifikatus iš Project Management Institute PMP ® (projektų valdymas Professional) ir PMI-ACP ® (PMI Agile Certified Practitioner). ... [-]
Hondūras Tegucigalpa
Rugsėjis 2019
Anglų,Ispanų
Dieninės
130 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Adept Technology Dubai

Adept yra pasaulinė mokymo įmonė pradėjo 2004 metais, kuri dabar išsiplėtė visame pasaulyje, patvirtinantis daugiau kaip 100.000 profesionalams! Mums buvo atlikti MSP mok ... [+]

Įtraukta į kursų Prisijungę mokymo klasė abiems JEP (generalinis Sėkmingas programų) fondas ir praktikas E-Knygos 2 Egzaminai Įtraukimas (atsižvelgiama online) 98% Egzaminas praeiti norma Egzaminas parama ir paruošimas Pass garantija * Jei neturite praeiti, 2-asis bandymas Nemokama Dalyvavimas sertifikatas MSP Sertifikatai išsiųstas jums Apžvalga

JEP - padėti jums pasiekti sėkmingą vertinamosios baigties rezultatai Pertvarkos KAITOS organizacijos vis labiau pripažįstant jų poreikį programos valdymą. JEP priėmimas išaugo visame pasaulyje, nes ji buvo įsteigta kaip už programos valdymą standartą. Dideli, sudėtingi pristatymo dažnai skirstomi į valdomus, tarpusavyje susijusių projektų. Tiems valdyti šį bendrą pristatymą, atsižvelgiant į programos valdymo principai yra būtinas norint pasiekti laiku ir neviršijant biudžeto. Valdymas Sėkmingi programas sudaro principų, valdymas temų rinkinys ir pertvarkos srautą teikti maršruto žemėlapį programos gyvavimo ciklą. Jis pagrįstas gerosios patirties, nors tai nėra nurodomojo pobūdžio. Tai labai lanksti ir gali būti pritaikytas, kad atitiktų vietos aplinkybes, poreikius... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 dienos
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba