Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Profesionali maisto ruoša

Studentai, įgiję pažymėjimą konkrečioje srityje ar disciplinoje, gali žymiai pagerinti savo įgūdžių rinkinius ir žinias. Pažymėjimo programos paprastai reikalauja, kad būtų baigtas kursų rinkinys, skirtas specialiai studento supratimui apie jo pasirinktą pramonę.

Kas yra profesinės virtuvės sertifikatas? Kai žmonės nusprendžia išbandyti profesionalios maisto gaminimo sertifikatą, jie dažnai ieško kūrybinės parduotuvės kulinarijos srityje. Tokio tipo pažymėjimo programoje mokiniai gali sužinoti, kaip ištobulinti savo aistras profesinės virtuvės karjeroje. Galimi kursai gali būti orientuoti į meniu planavimą ir mitybą, maisto paruošimą, geriausią sanitarijos praktiką ir kūrybinį projektavimą.

Sertifikatas profesionaliems virimo studentams gali įgyti įgūdžių rinkinį, kuris yra naudingas už virtuvės ribų. Be techninių įgūdžių, susijusių su faktinėmis kulinarinėmis technologijomis, studentai gali išmokti sustiprinti pagrindines savybes, kurių jiems reikės kaip profesionalius virėjai, pavyzdžiui, laiko valdymą, darbuotojų motyvaciją ir ypatingą dėmesį į detales.

Sertifikavimo programos užpildymo išlaidos skirsis atsižvelgiant į konkrečią mokyklą. Paprastai tokio tipo sertifikatų programa trunka apie vienerius metus. Kadangi kai kurioms programoms užtrukti ilgiau, arba reikalauti papildomų mokesčių, mokymosi išlaidos taip pat pasikeis.

Sertifikato užbaigimas profesionalioje virtuvėje gali paruošti absolventus dirbti kulinarinėje padėtyje, kurios suteikia galimybę patekti į profesionalios virtuvės pasaulį. Kai kurie profesionalių maisto ruošimo absolventų pasirinktų karjeros keliu pavyzdžiai yra komercinis virėjas, restorano valdytojas, maitinimo įstaiga, asistento virėja ir vyriausiasis virėjas. Be to, absolventai gali išnagrinėti karjeros galimybes įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, viešbučių restoranuose, viešojo maitinimo įmonėse, pramogų parkuose ar kurortuose.

Studentai, dominantys profesinio gaminimo sertifikatu, gali rinktis iš įvairių institucinių nuostatų. Tai skiriasi nuo programų, kurios yra visiškai baigtos internetu, iki kursų, skirtų individualiose įstaigose, tokiose kaip prekybos mokyklos, technikos mokyklos, bendruomenės kolegijos ar universitetai. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Profesionali maisto ruoša

Ad Astra Institute

Ši kvalifikacija atspindi komercinių virėjų vaidmenį, kurie naudojasi įvairiais gerai išvystytais kulinarijos įgūdžiais ir geromis virtuvės operacijų žiniomis ruošiant ma ... [+]

Ši kvalifikacija atspindi komerciškų virėjų, kurie naudojasi įvairiais gerai išvystytais kulinariniais įgūdžiais ir gerai žino virtuvės operacijas gaminant maistą ir meniu elementus, vaidmenį.

Naudodamiesi diskrecija ir teisingumu, jie dirba su tam tikra nepriklausomybe ir ribotai prižiūrimi, naudodamiesi planais, politika ir procedūromis, kuriomis vadovaujamasi darbo veikla.

Įstojimo reikalavimai (tarptautiniai studentai)

Pareiškėjai turės parodyti, kad jie atitinka vieną iš šių kriterijų:

Anglų kalbos mokėjimas atitinka IELTS 5.5;18 ar daugiau metų;Patenkinti Australijos Imigracijos departamento (DIBP) tikro laikino dalyvio (GTE) studentų vizos kriterijus (poklasis 500);Baigti Australijos metų 11 (aukštesniojo vidurinio) išsilavinimą arba užjūrio lygiavertį lygį; ARBAAsmeniškai ar telefonu įžvelkite įvažiavimo interviu, kad jie turi įgūdžių ir sugebėjimo sėkmingai dalyvauti kursuose.... [-]
Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ad Astra Institute

Ši kvalifikacija atspindi komerciškų virėjų, turinčių priežiūros arba komandos vadovaujantį vaidmenį virtuvėje, vaidmenį. Jie veikia savarankiškai arba su ribotomis rekom ... [+]

Ši kvalifikacija atspindi komerciškų virėjų, turinčių priežiūros arba komandos vadovaujantį vaidmenį virtuvėje, vaidmenį.

Jie veikia savarankiškai arba su ribotomis rekomendacijomis iš kitų ir naudojasi diskrecija sprendžiant įprastas problemas.

Įstojimo reikalavimai (tarptautiniai studentai)

Pareiškėjai turės parodyti, kad jie atitinka vieną iš šių kriterijų:

Anglų kalbos mokėjimas atitinka IELTS 5.5;18 ar daugiau metų;Patenkinti Australijos Imigracijos departamento (DIBP) tikro laikino dalyvio (GTE) studentų vizos kriterijus (poklasis 500);Baigti Australijos metų 11 (aukštesniojo vidurinio) išsilavinimą arba užjūrio lygiavertį lygį; ARBAĮrodyti įgūdžiai, įgyti per darbo patirtį; ARBADirba atitinkamoje pozicijoje su galimybe įgyti įgūdžių; ARBAAsmeniškai ar telefonu atpažįstama, kad jie turi įgūdžių ir sugebėjimo sėkmingai dalyvauti kursuose.... [-]
Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Culinary Institute Kul IN

Culinary Institute Kul IN ir partnerių mokykla ALMA la Scuola Internazionale di Cucina Italiana siūlo tarptautinę bendrą programą studentams, norintiems specializuotis it ... [+]

Culinary Institute Kul IN ir mokyklos partnerė ALMA la Scuola Internazionale di Cucina Italiana siūlo naują tarptautinę bendrą programą studentams, besidomintiems profesionaliu specialistu italų virtuvėje. Šios 10 mėnesių programos tikslas - gaminti itin kvalifikuotus profesionalius virykles, kurios specializuojasi italų virtuvės meno srityje. Unikali mokymo programa suteikia studentams galimybę praktikuoti naujai įgytus įgūdžius, kuriuos jie įgijo per intensyvius kursus " Kul IN ir " ALMA" , internacionalizuojant elitinius italų restoranus ir viešbučius. Tarptautinis užsienis suteikia studentams neįkainojamą galimybę užsienyje bendrauti ir prisijungti prie kai kurių sėkmingiausių virėjų Italijoje ir pasaulyje. PROGRAMOS DUOMENYS APIE ITALŲ KAVINĖS PROFESINĘ KUPĮ... [-]

Kroatija Sisakas
Spalis 2019
Anglų,Italų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba