Filter
Sertifikatas
Airijos sala

Peržiūrėti visas sertifikato studijų programas - Mokymas Airijoje - 2019/2020

Sertifikatas - tai akademinis pasiekimas, kuris įrodo, kad žmogus sėkmingai pabaigė tam tikrus mokymus ar buvo instruktuoti tam tikroje srityje. Sertifikatas taip pat gali parodyti, kad žmogus yra tam tikros srities specialistas ir yra pabaigęs tam tikrus kursus, ar išlaikęs atitinkamus egzaminus ar testus.

Švietimo studijos yra kuriamos tiems studentams, kurie domisi efektyviausiomis pedagogikos technologijomis, metodais bei įrankiais, kurie yra panaudojami šiuolaikinėse švietimo įstaigose. Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių, jie gali rinktis studijuoti vieną iš daugybės pedagogikos studijų specialybių ir nagrinėti tam tikrus, juos labiausiai dominančius švietimo metodus, orientuotis į tam tikrą studentų ar moksleivių amžiaus grupę ar rinktis gana bendras ir daugybę akademinių temų apimančias švietimo studijų programas.

Airija yra sala į šiaurės vakarus nuo žemyninės Europos. Tai trečia pagal dydį sala Europoje ir dvidešimtojo didžiausia sala Žemėje. Norėdami savo rytus yra didesnis sala Didžiojoje Britanijoje, iš kurios jis yra atskirtas Airijos jūroje.

Geriausios sertifikato studijų programos - Mokymas Airijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mokymas, Airijos sala

Laipsniai
Vieta
Airijos sala
Studijų tipas
Tempas
Kitos šios studijų srities programos:
Atlantic S.E.A.L

Šis kursas yra skirtas stažuotojas mažai arba jokios patirties mokyti anglų šiuolaikinio ESOL klasėje, bet su aukšto lygio kompetencijos šnekamosios ir rašytinės anglų ka ... [+]

Šis kursas yra skirtas stažuotojas mažai arba jokios patirties mokyti anglų šiuolaikinio ESOL klasėje, bet su aukšto lygio kompetencijos šnekamosios ir rašytinės anglų kalbos. Jis bus aprūpinti jums labiausiai pagrindinių įgūdžių ir žinių, reikalingų užimti postą kaip TESOL mokytojas ir duoti jums tvirtą pagrindą savęs vertinimo ir tolesnio profesinio tobulėjimo.

Sertifikatas yra minimalus reikalavimas daug darbo vietų, ir yra pripažįstamas ir laikomas labai tarptautiniu mastu. Mūsų programa atitinka Britų tarybos įteisinimo patariamojo komiteto reikalavimus pagal anglų Didžiojoje Britanijoje akreditacijos schemą ir mūsų sertifikatas yra patvirtintas Trejybės koledže. Esame vienintelė mokykla Airijoje Trinity College London patvirtino pasiūlyti šį prestižinį kvalifikacijos kursą. Iki Atlanto SEAL pat pripažįstama Airijos departamento Švietimo ir į CertTESOL taip pat atitinka jų reikalavimus kandidatams, kurie nori dirbti pripažintoje kalba mokykloje Airijoje.... [-]

Airijos sala Kamštis
Susisiekti su mokykla
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba