Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Kitos kalbos

Sertifikatas yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikro pobūdžio, gana specifines studijų programas, ar išlaiko tam tikrus testus ar egzaminus reikalingus tęsti aukštąjį išsilavinimą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos sertifikato studijų programos, jų metu jie įgyja reikiamų kvalifikacijų norint stoti į tolimesnes akademines studijas. Šio tipo studijas gali pasirinkti ir jau dirbti pradėję specialistai, kurie siekia įgyti naujų kvalifikacijų, kurios padėtų kilti karjeros laiptais, gauti norimą darbą ar kiek kita linkme pakreipti savo karjerą.

Programos ar kursai kitomis kalbomis susideda iš užsienio kalbų skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir supratimo. Ši tema yra naudinga studentams, norintiems patekti į tarptautinę darbo rinką, nes tai veiksmingai išplečia jų galimybes įtraukti įvairias šalis.

Prašyti daugiau informacijos apie sertifikato studijų programas - Kitos kalbos 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kitos kalbos

SOAS University of London

Šis pažymėjimas yra skirtas studentams, kurie jau turi aukštą turkų kalbos žinių lygį, todėl jiems nereikia intensyvaus kalbos mokymo. ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Šis pažymėjimas yra skirtas studentams, kurie jau turi aukštą turkų kalbos žinių lygį, todėl jiems nereikia intensyvaus kalbos mokymo.

Tikimasi, kad studentai ves vieną kalbos kursą, kuris atitiktų jų kompetenciją:

Pradinė rašytinė turkų kalbaTarpinis šiuolaikinis turkasPažangus turkų / anglų / turkų vertimai

Likę trys kursai bus pasirinkti iš atitinkamais metais turimo Turkijos sąrašo. Kurso pasirinkimą patvirtina katedra ir priima atitinkamas dėstytojas.

Struktūra

Kalbos kursai

Iš šio sąrašo pasirenkamas tinkamo lygio kalbos kursas.

2 turkų kalbaPažangus turkų / anglų / turkų vertimai... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Šis pažymėjimas yra įvadinė kvalifikacija persų kalba. Studentai įgyja tvirtų pradinių žinių apie šiuolaikinio Irano rašytinę ir šnekamąją kalbą bei studijuoja Vidurinių ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Šis pažymėjimas yra įvadinė kvalifikacija persų kalba. Studentai įgyja tvirtų pradinių žinių apie šiuolaikinio Irano rašytinę ir šnekamąją kalbą bei studijuoja Vidurinių Rytų istorinę ir kultūrinę aplinką. Priimant visą darbo dieną (per vienerius metus), tai atitinka pirmuosius persų kalbos bakalauro programos metus. Išankstinių žinių apie persų kalbą nereikia.

Dieninės studijos:

I persų kalba (2 vnt.),Artimųjų ir Vidurinių Rytų literatūra,Patvirtintas ne kalbų skyrius. Šis ne kalbų skyrius paprastai yra susijęs su atitinkamais dalykais, tokiais kaip Artimųjų Rytų istorija ar islamo studijos.... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba