Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Ispanų kalbos studijos

Pelningiausi pažymėjimą yra paprastas būdas parodyti meistriškumą per įgūdžių ar disciplinos. Daugelis pažymėjimas programas užima mažiau laiko nei uždirbti bakalauro laipsnį. Iš programos ir skaičių kursus dalyvaujančių ilgis labai priklausys nuo to, ką norite studijuoti.

Kas yra ispanų sertifikatas? Liudijimas ispanų dėmesio skiriama kalbos įgūdžių, reikalingų bendrauti ispaniškai. Kursai gali būti atsitiktinis klasėse. Intensyvūs kursai gali reikalauti, kad studentai praleisti laiką šalyje, kurioje ispanų yra pagrindinė kalba. Nors kursus internetu gali būti prieinama per kai kurias programas, daugelis gali reikalauti, kad studentai lankyti klasę miesteliu siekiant bendrauti su klasės draugais ir instruktoriai. Kursai gali skirtis, priklausomai nuo kalbos tikslą, pavyzdžiui, pokalbio ispanų gyventojams ar verslo ispanų verslininkų.

Be to, kad galėtų kalbėti su dideliu dalis pasaulio gyventojų, asmenys, kurie uždirba pažymėjimą ispanų galite rasti jie turi pranašumą, kai kreipiates darbo vietų nei žmonių, kurie neturi įgūdžius. Tokie įgūdžiai taip pat gali gauti sertifikato turėtojams už didesnių atlyginimų.

Kadangi yra daug skirtingų faktorių, dalyvaujančių su uždirba pažymėjimą išlaidų, studentai yra skatinami kreiptis į savo programą tiesiogiai sužinoti apie duomenis, susijusius mokslą ir mokesčius. Būstas yra papildomos išlaidos studentams reikia apsvarstyti, ar jie planuoja studijuoti ispanų užsienio šalyje.

Yra daug įvairių karjeros, kad naudos iš studento uždirbti sertifikatą ispanų kalba. Tose šalyse, kur yra didelė populiacija ispaniškai kalbančių asmenų, kas paslaugų sektoriuje gali turėti naudos iš supratimo ir kalbėjimo ispanų.Asmenys, kurie eiti uždirbti bakalauro ar magistro laipsnį ispanų galėtų įsidarbinti kaip žodžiu, kalbininkams, kalbų mokytojai, ir raštu. Verslo aplinkoje, verslo darbuotojai galėtų dirbti kaip ryšininkai su ispaniškai kalbančių partnerių ar net keliauti į Ispanijos kalbančiose teritorijose verslui.

Spanish yra tik vienas iš daugelio naudingų kalbų mokytis. Norėdami rasti tinkamą programą pagal savo poreikius, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Ispanų kalbos studijos

WITS Language School

WITS Language School siūlo platų neakivaizdinių trumpų kursų pasirinkimą Afrikos, Azijos ir Europos kalbomis. Mūsų kursai yra skirti suaugusiems ir sutelkti dėmesį į kalb ... [+]

Išreikškite save nauja kalba!

WITS Language School siūlo platų neakivaizdinių trumpų kursų pasirinkimą Afrikos, Azijos ir Europos kalbomis. Mūsų kursai yra skirti suaugusiems ir sutelkti dėmesį į kalbą, naudojamą kasdieniame pokalbyje.

PASIŪLYTŲ KALBŲ PASIRINKIMAS apima:

PASTABA: * Kursai teikiami tik už privatų mokslą arba pagal paklausą.

1. Viešieji kursai

Mūsų viešieji kursai yra suskirstyti į lygius, kiekvienas lygis turi du modulius (A

Atkreipkite dėmesį: vakarų klasės priklauso nuo minimalių studentų skaičiaus reikalavimų.

Kursų lygiai ir struktūra

Mūsų kursai yra siūlomi trimis pagrindiniais kalbos kompetencijos lygiais: 1 lygiu, 2 lygiu ir 3 lygiu. Kurso kursai yra moduliuojami, kiekviename kompetencijos lygyje yra du moduliai (A... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Native Language College

SIELE yra Servicio Internacional De Evaluación de la Lengua Española kuri elektroniniu būdu patvirtina Ispanijos kalbos mokėjimo studentams ir specialistams komandą. Tai ... [+]

Kas yra SIELE?

-SELE yra Internacional de Evaluación de Lengua Española, kuri elektroniniu būdu patvirtina studentų ir specialistų mokymą ispanų kalbos mokymu. Tai oficialus ispanų egzaminas, pripažintas tarptautiniu mastu.

- Remia Instituto Cervantes, Universidad Autónoma de México, Universidad de Salamanca ir Universidad de Buenos Aires. Šios institucijos garantuoti dėl kokybės ir geros praktikos bandymus kūrimo ir įvairių kalbinių veislių naudojimo Ispaniškas pasaulio standartus.

SIELE patvirtina ispanų kalbos įgūdžių lygį keturiais egzaminais: skaitymo ir klausymo supratimo, rašytinės išraiškos ir sąveikos bei žodinės raiškos ir sąveikos; egzamente taip pat atsižvelgiama į lygius, nustatytus Bendroje Europos kalbų orientavimo sistemoje (angl. CEFR)... [-]

Ispanija Madrid
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba