Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Bendrosios studijos

Sertifikatas paprastai grindžiamas studento ankstesniu išsilavinimu, kad jis būtų pasirengęs tolesniam studijoms. Ši programa paprastai užtrunka nuo šešių mėnesių iki dvejų metų. Studentai gali pritaikyti įgūdžius, kuriuos jie įgijo norėdami pasiekti savo tikslus savo būsimose akademinėse užsiėmimuose.

Kas yra bendrosios studijos pažymėjimas? Šis pažymėjimas suteikia studentams galimybę tobulinti bendravimo įgūdžius, būtent anglų arba bendrojo pobūdžio dalykus, todėl jie bus pasirengę kitam studijų lygiui. Dažnai studentai turi daugybę kursų, kuriuos jie gali mokytis, pavyzdžiui, ekonomikos, turizmo, rinkodaros, apskaitos, mokslo ir matematikos. Studentai gali atsiriboti nuo šios programos, turėdami bendrą gebėjimą bendrauti įvairiausiomis temomis. Priklausomai nuo to, kur programa vyksta, studentai taip pat gali turėti galimybę susipažinti su vietos mokymosi kultūra.

Studentai, kurie uždirba šį pažymėjimą, gali įgyti bendravimo įgūdžių, reikalingų pereiti prie studijų programos. Jie taip pat gali įgyti organizacinių įgūdžių ir sugebėti dirbti komandoje. Šie įgūdžiai yra naudingi daugeliui gyvenimo situacijų.

Pažymų programos kaina priklauso nuo studijų dydžio ir kitų mokesčių pasirinkta įstaiga. Susisiekdami su pageidaujamos mokyklos priėmimo tarnyba, studentai gali gauti tikslesnes išlaidų sąmatas.

Studentai, sėkmingai baigę bendrųjų studijų pažymėjimo programą, gali pereiti savo akademiniais svajones. Ilgainiui tai leis jiems tapti bet kurios srities specialistais, kuriuos jie nusprendžia mokytis tolesniame mokyme, nesvarbu, ar jis tampa mokytoja ar ekonomistu, rinkodaros konsultantu, buhalteriu ar mokslininku.

Jei norite gauti pažymėjimą bendrojo pobūdžio studijose, galite lankyti užsiėmimus vietos universitete ar kitoje planetoje arba ištirti internetines studijų galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Bendrosios studijos

Phoenix Academy

Ši programa yra skirta Australijos ir tarptautinių studentų iš anksto pakopos, kuriems reikia tiltą tarp ankstesnių studijų ir akademinių reikalavimų Australijos universi ... [+]

Ši programa yra skirta Australijos ir tarptautinių studentų iš anksto pakopos, kuriems reikia tiltą tarp ankstesnių studijų ir akademinių reikalavimų Australijos universitetuose. Programa yra Sertifikatas IV kursas pagal Australijos kvalifikacijų sąranga. Sėkmingai užbaigus programą, mokiniai turi teisę tiesiogiai patekti į Murdoch universitete, Edith Cowan University, Curtin University & Monašo universiteto ar kitų universitetų pasirinkimo pirmojo metų lygiu.

Kas tai yra UŽ?

Metų 11 ir 12 absolventai, kurie norėtų pradėti savo studijas universitete į pirmąjį metų verslo ar prekybos bakalauras į Vakarų Australijos universiteto, bet kurie:

neatitiko Universiteto akademinę atvykimo sąlygas negali susitiko universiteto anglų kalbos atvykimo sąlygas Norėčiau parinktį SKUBUS savo studijas ... [-]
Australija Perth
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European College for Liberal Studies

Paskolos uždirbo su vienu ar daugiau modulinių kursų gali būti įskaičiuojamas į sertifikato arba laipsnį. ... [+]

Paskolos uždirbo su vienu ar daugiau modulinių kursų gali būti įskaičiuojamas į sertifikato arba laipsnį.

Kursai

Bakalauro kursai skirstomi į pagrindinius kursus ir specializacijos kursus (susijusius su pagrindine ar nepilnametis). Pasirenkant galima pasirinkti iš bet kurios siūlomų pakopos reguliaraus kursus. Specializuoti kursai planuojama remiantis mokinių ir negali būti prieinama visuose universitetuose. Specializuoti kursai reguliaraus yra prieinami visiems studentams ir kaip pasirenkant. Studentai rekomenduojama užbaigti kursus ir uždirbti kreditus aukščiausiu lygiu įmanoma.

programos reikalavimus

Pereiti prie kitos programos, kai pradėjo tyrimai yra įmanoma tol, kol programa reikalavimai yra įvykdyti iki studijų pabaigos. Todėl sprendimą pereiti turėtų būti kuo anksčiau, kad būtų išvengta neatitinka programos reikalavimų per nustatytą paskirtį programos trukmę.... [-]

Ispanija Barcelona Belgija Brussels Madrid Šveicarija Zürich Japonija Tokyo Antwerp  + 6 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Mokslo, technologijų ir tarptautinio saugumo pažymėjimas suteikia studentams žinių ir supratimo apie daugybę grėsmių JAV saugumui mūsų naujame amžiuje. Mokslo, technologi ... [+]

Mokslo, technologijų ir tarptautinio saugumo pažymėjimas suteikia studentams žinių ir supratimo apie daugybę grėsmių JAV saugumui mūsų naujame amžiuje. Mokslo, technologijų ir tarptautinio saugumo sertifikatas remiasi vyriausybės ekspertais, tarptautiniais ryšiais, biologine mokslu ir kariniais reikalais, siekiant suteikti studentams priemones, skirtas analizuoti grėsmes, kurios kelia grėsmę JAV saugumui tiek šalyje, tiek užsienyje.

Profesiniu požiūriu Johnso Hopkinso mokslo, technologijų ir tarptautinio saugumo pažymėjimas yra tobulas pažymėjimas tiems, kurie nori pasinaudoti šia gyvybiškai svarbia ir augančia sritimi. Mokymo programa kursuoja kursus iš Johns Hopkins universiteto disciplinų, siūlanti jums dinamišką, daugiakryptę pagrindą nacionalinės saugumo temomis. Kursai susikerta su politine, teorine ir moksline saugumo klausimų analize ir teikia žinias, kad galėsite tiesiogiai kreiptis į nacionalinio saugumo karjeros spektrą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkinso mokslų rašymo pažymėjimas - tai lanksti, ne visą darbo dieną veikianti internetinių klasių programa ir akis į akį apgyvendintos rezidencijos, priskiriamos ... [+]

Johns Hopkinso mokslų rašymo pažymėjimas - tai lanksti, ne visą darbo dieną veikianti internetinių klasių programa ir akis į akį apgyvendintos rezidencijos, priskiriamos Johnso Hopkinso universiteto prestižui, kokybei ir vertybei.

Naujoviškų Hopkinso laipsnis grindžiamas įsitikinimu, kad šiandienos sėkmingi mokslo autoriai reikalauja įvairių žinių apie žinias, nuo žurnalistikos ir komunikacijos iki daugialypės terpės bei literatūros menus. Studentai pirmiausia orientuojasi į žurnalistikos ir kūrybinio rašymo bei redagavimo techniką, kad galėtų kurti viliojančias, suprantamas prozas skaitmeninėms ar spausdinimo vietoms, nuo žurnalų ir knygų iki socialinės žiniasklaidos bei įmonių, asociacijų, agentūrų ar kitų svetainių. Be to, mokiniai įgyja bendravimo įgūdžių, skatindami požiūrius ar rašydami klientus, ir jie kuria multimedijos kompetenciją, kad galėtų klestėti besikeičiančioje skaitmeninėje visatoje. Visiems Hopkinso rašytojams ir redaktoriams taip pat yra sunku stebėti pačią mokslą, atskleisti, kaip moksliniai tyrimai gali iškraipyti, klaidinti ar piktnaudžiauti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba