Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Bendrosios studijos

Sertifikatas paprastai grindžiamas studento ankstesniu išsilavinimu, kad jis būtų pasirengęs tolesniam studijoms. Ši programa paprastai užtrunka nuo šešių mėnesių iki dvejų metų. Studentai gali pritaikyti įgūdžius, kuriuos jie įgijo norėdami pasiekti savo tikslus savo būsimose akademinėse užsiėmimuose.

Kas yra bendrosios studijos pažymėjimas? Šis pažymėjimas suteikia studentams galimybę tobulinti bendravimo įgūdžius, būtent anglų arba bendrojo pobūdžio dalykus, todėl jie bus pasirengę kitam studijų lygiui. Dažnai studentai turi daugybę kursų, kuriuos jie gali mokytis, pavyzdžiui, ekonomikos, turizmo, rinkodaros, apskaitos, mokslo ir matematikos. Studentai gali atsiriboti nuo šios programos, turėdami bendrą gebėjimą bendrauti įvairiausiomis temomis. Priklausomai nuo to, kur programa vyksta, studentai taip pat gali turėti galimybę susipažinti su vietos mokymosi kultūra.

Studentai, kurie uždirba šį pažymėjimą, gali įgyti bendravimo įgūdžių, reikalingų pereiti prie studijų programos. Jie taip pat gali įgyti organizacinių įgūdžių ir sugebėti dirbti komandoje. Šie įgūdžiai yra naudingi daugeliui gyvenimo situacijų.

Pažymų programos kaina priklauso nuo studijų dydžio ir kitų mokesčių pasirinkta įstaiga. Susisiekdami su pageidaujamos mokyklos priėmimo tarnyba, studentai gali gauti tikslesnes išlaidų sąmatas.

Studentai, sėkmingai baigę bendrųjų studijų pažymėjimo programą, gali pereiti savo akademiniais svajones. Ilgainiui tai leis jiems tapti bet kurios srities specialistais, kuriuos jie nusprendžia mokytis tolesniame mokyme, nesvarbu, ar jis tampa mokytoja ar ekonomistu, rinkodaros konsultantu, buhalteriu ar mokslininku.

Jei norite gauti pažymėjimą bendrojo pobūdžio studijose, galite lankyti užsiėmimus vietos universitete ar kitoje planetoje arba ištirti internetines studijų galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Bendrosios studijos

Phoenix Academy

Ši programa yra skirta Australijos ir tarptautinių studentų iš anksto pakopos, kuriems reikia tiltą tarp ankstesnių studijų ir akademinių reikalavimų Australijos universi ... [+]

Ši programa yra skirta Australijos ir tarptautinių studentų iš anksto pakopos, kuriems reikia tiltą tarp ankstesnių studijų ir akademinių reikalavimų Australijos universitetuose. Programa yra Sertifikatas IV kursas pagal Australijos kvalifikacijų sąranga. Sėkmingai užbaigus programą, mokiniai turi teisę tiesiogiai patekti į Murdoch universitete, Edith Cowan University, Curtin University & Monašo universiteto ar kitų universitetų pasirinkimo pirmojo metų lygiu.

Kas tai yra UŽ?

Metų 11 ir 12 absolventai, kurie norėtų pradėti savo studijas universitete į pirmąjį metų verslo ar prekybos bakalauras į Vakarų Australijos universiteto, bet kurie:

neatitiko Universiteto akademinę atvykimo sąlygas negali susitiko universiteto anglų kalbos atvykimo sąlygas Norėčiau parinktį SKUBUS savo studijas ... [-]
Australija Pertas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkinso mokslų rašymo pažymėjimas - tai lanksti, ne visą darbo dieną veikianti internetinių klasių programa ir akis į akį apgyvendintos rezidencijos, priskiriamos ... [+]

Johns Hopkinso mokslų rašymo pažymėjimas - tai lanksti, ne visą darbo dieną veikianti internetinių klasių programa ir akis į akį apgyvendintos rezidencijos, priskiriamos Johnso Hopkinso universiteto prestižui, kokybei ir vertybei.

Naujoviškų Hopkinso laipsnis grindžiamas įsitikinimu, kad šiandienos sėkmingi mokslo autoriai reikalauja įvairių žinių apie žinias, nuo žurnalistikos ir komunikacijos iki daugialypės terpės bei literatūros menus. Studentai pirmiausia orientuojasi į žurnalistikos ir kūrybinio rašymo bei redagavimo techniką, kad galėtų kurti viliojančias, suprantamas prozas skaitmeninėms ar spausdinimo vietoms, nuo žurnalų ir knygų iki socialinės žiniasklaidos bei įmonių, asociacijų, agentūrų ar kitų svetainių. Be to, mokiniai įgyja bendravimo įgūdžių, skatindami požiūrius ar rašydami klientus, ir jie kuria multimedijos kompetenciją, kad galėtų klestėti besikeičiančioje skaitmeninėje visatoje. Visiems Hopkinso rašytojams ir redaktoriams taip pat yra sunku stebėti pačią mokslą, atskleisti, kaip moksliniai tyrimai gali iškraipyti, klaidinti ar piktnaudžiauti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
European College for Liberal Studies

Kreditai, gauti vienoje ar keliose modulinėse programose, gali būti įskaičiuojami į pažymėjimą ar laipsnį. ... [+]

Kreditai, gauti vienoje ar keliose modulinėse programose, gali būti įskaičiuojami į pažymėjimą ar laipsnį.

Kursai

Bakalauro kursai yra suskirstyti į pagrindinius ir specializacijos kursus (svarbius pagrindiniam ar nepilnamečiui). Pasirenkant galima pasirinkti bet kurį iš suplanuotų kursų, siūlomų bakalauro lygiu. Specializacijos kursai numatomi atsižvelgiant į priėmimą ir gali būti ne visuose miesteliuose. Suplanuoti specializacijos kursai yra prieinami visiems studentams, taip pat pasirenkant. Studentams rekomenduojama baigti kursus ir uždirbti aukščiausio lygio kreditus.

Programos reikalavimai

Pradėjus studijas galima pereiti į kitą programą, kol studijų pabaigoje bus patenkinti programos reikalavimai. Todėl sprendimas perjungti turėtų būti priimtas kuo anksčiau, kad programinės įrangos reikalavimai neatitiktų numatytos programos trukmės.... [-]

Ispanija Barselona Belgija Briuselis Madridas Šveicarija Ciurichas Japonija Tokijas Antverpenas  + 6 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba