Filter
Sertifikatas
Argentina Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti geriausias sertifikato studijų programas Argentinoje - 2019

Sertifikato studijas paprastai renkasi tie studentai, kurie nori stoti į tolimesnes magistro studijas, tačiau jiems trūksta tam tikrų kreditų. Šios studijos taip pat yra populiarios tarp jau dirbančių specialistų siekiančių įgyti kvalifikacijų, reikalingų kilti karjeros laiptais. Įgytas sertifikatas įrodo, kad studentas yra įgijęs tam tikrų žinių, įgūdžių bei kvalifikacijų, kurios jiems suteikia taip darbo rinkoje reikalingo konkurencinio pranašumo.

Argentina yra aukštojo mokslo širdis ypač iš savo mokslinių tyrimų orientuota programa. Tai leido studentams gauti praktinių žinių ir įgūdžių, bet ir sustiprinant praktinį žinių taikymą. Tai padėjo mokslininkams suteikti sprendimus šalies problemų.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo sertifikato studijų programos Argentinoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Belgrano

Į Lotynų Amerikos studijų sertifikatas yra siūlomos studentams, besidomintiems atsižvelgiant 5 kursus + griausmas, ar patikros 490 DISKAI. 30% mūsų studentų gyventojų jau ... [+]

Į Lotynų Amerikos studijų sertifikatas yra siūlomos studentams, besidomintiems atsižvelgiant 5 kursus + griausmas, ar patikros 490 DISKAI.

30% mūsų studentų gyventojų jau vartojate 5 ir norime atskirti pažymėjimą studentams, kurie nori paversti Belgrano semestrą akademinės patirties kompetencijos.

Studentai gali rinktis tarp 4 krypčių:

Verslas ir ekonomika kultūros studijos kalbos ir Lotynų Amerikos studijos Kiekvienas orientacijos susideda iš 4 konkrečiais forma ir vienas pasirinktinai srityje pagal bet kurį iš kitų krypčių.

Be to, į visų krypčių privalo pristatyti mokslinių tyrimų popieriaus anglų kalba (geležtėm) arba ispanų (PEAL) dėl kurių jie privalo užsiregistruoti semestro 4/5 savaitės:... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Anglų,Ispanų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba