close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios sertifikato studijų programos - Arabų kalbos studijos

Sertifikatas suteikiamas mokslininkų, kurie baigti programą specializuotame studijų srities. Neakivaizdinių kursai gali trukti šiek tiek ilgiau, kad tilptų programą. Daugeliu atvejų, programa veiks kaip tiltas tarp arba vidurinio ir bakalauro programų ar bakalauro ir magistro programas. Kas yra arabų sertifikatas? Liudijimas arabų orientuota į besivystančių sklandumą kalba palengv… Skaityti daugiau

Sertifikatas suteikiamas mokslininkų, kurie baigti programą specializuotame studijų srities. Neakivaizdinių kursai gali trukti šiek tiek ilgiau, kad tilptų programą. Daugeliu atvejų, programa veiks kaip tiltas tarp arba vidurinio ir bakalauro programų ar bakalauro ir magistro programas.

Kas yra arabų sertifikatas? Liudijimas arabų orientuota į besivystančių sklandumą kalba palengvinti tvirtą bendravimą ir potencialių verslo įgūdžių. Priklausomai nuo ilgio ir tempo programą, studentai gali pradėti su arabų raštu ir kalbėjimo pagrindai prieš pereinant prie sudėtingesnių gramatinių struktūrų. Daugiau pažangių programos gali daugiau dėmesio skirti besivystančių medicinos, teisinių ar profesinius žodynus ar kultūrinius tarmės.

Baigęs programą, studentai gali atverti duris į tarptautinius, viešojo ir privataus sektoriaus darbo vietų spektrą dėl jų gebėjimas bendrauti per kultūrinius barjerus.Tai gali sukelti aukštesnio lygio pozicijas ir potencialiai konkurencingus atlyginimus.

Bendras išlaidas, susijusias priklausys nuo jūsų programa finansinius poreikius, mokytis laivą komponentų ir mokymo metodus. Daugelis studentų sumažinti išlaidas su e-vadovėlių ir interneto instrukcija. Be to, finansinė parama gali būti prieinami kai kurių programų, priklausomai nuo institucijos.

Kai mokiniai baigia savo sertifikatą arabų, daugelis pereiti prie studijuoti kalbą ir susijusius tyrimus bakalauro ar magistrantūros programose. Tačiau daugelis bus patekti tiesiai į darbo rinką. Specialistai, kurie supranta šią kalbą yra gana didelė paklausa, todėl daugelis studentų galiausiai rasti darbą kaip vertėjų tarptautinių, privataus ir viešojo agentūrų. Kiti naudoti sertifikavimo, siekiant pagerinti jų verslo ryšius ir tinklus, nes jie dabar gali efektyviai bendrauti su nauju grupės kontakto.

Daro arabų sertifikatas skamba linkme pagyvinti arba kaip pradėti savo karjerą? Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
SOAS University of London
London, Jungtinė Karalystė

Šis pažymėjimas iš esmės prilygsta pirmųjų metų keturmečio mokyklos arabų kalbos bakalauro laipsniui. Studentai įgyja tvirtų pradinių rašytinės kalbos ir kai kurių sakytinės k ... +

Šis pažymėjimas iš esmės prilygsta pirmųjų metų keturmečio mokyklos arabų kalbos bakalauro laipsniui. Studentai įgyja tvirtų pradinių rašytinės kalbos ir kai kurių sakytinės kalbos žinių bei susipažįsta su Vidurio Rytų istorijos ir kultūros aspektais. Išankstinių arabų kalbos žinių nereikia. -
Sertifikatas
Dieninės
Anglų
28 Rgs. 2020
30 Bir. 2020
Universiteto miestelis
 
Al Baher Arabic Language Training Center
Amman, Jordanija

"Al-Baher" siūlo dvejus pamirso kursus, kurie siūlomi ištisus metus, ir jie neapsiriboja mūsų įprasto programos kalendoriu.

"Al-Baher" siūlo dvejus pamirso kursus, kurie siūlomi ištisus metus, ir jie neapsiriboja mūsų įprasto programos kalendoriu. -
Sertifikatas
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia