Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios sertifikato studijų programos - Arabų kalbos studijos

Sertifikatas suteikiamas mokslininkų, kurie baigti programą specializuotame studijų srities. Neakivaizdinių kursai gali trukti šiek tiek ilgiau, kad tilptų programą. Daugeliu atvejų, programa veiks kaip tiltas tarp arba vidurinio ir bakalauro programų ar bakalauro ir magistro programas.

Kas yra arabų sertifikatas? Liudijimas arabų orientuota į besivystančių sklandumą kalba palengvinti tvirtą bendravimą ir potencialių verslo įgūdžių. Priklausomai nuo ilgio ir tempo programą, studentai gali pradėti su arabų raštu ir kalbėjimo pagrindai prieš pereinant prie sudėtingesnių gramatinių struktūrų. Daugiau pažangių programos gali daugiau dėmesio skirti besivystančių medicinos, teisinių ar profesinius žodynus ar kultūrinius tarmės.

Baigęs programą, studentai gali atverti duris į tarptautinius, viešojo ir privataus sektoriaus darbo vietų spektrą dėl jų gebėjimas bendrauti per kultūrinius barjerus.Tai gali sukelti aukštesnio lygio pozicijas ir potencialiai konkurencingus atlyginimus.

Bendras išlaidas, susijusias priklausys nuo jūsų programa finansinius poreikius, mokytis laivą komponentų ir mokymo metodus. Daugelis studentų sumažinti išlaidas su e-vadovėlių ir interneto instrukcija. Be to, finansinė parama gali būti prieinami kai kurių programų, priklausomai nuo institucijos.

Kai mokiniai baigia savo sertifikatą arabų, daugelis pereiti prie studijuoti kalbą ir susijusius tyrimus bakalauro ar magistrantūros programose. Tačiau daugelis bus patekti tiesiai į darbo rinką. Specialistai, kurie supranta šią kalbą yra gana didelė paklausa, todėl daugelis studentų galiausiai rasti darbą kaip vertėjų tarptautinių, privataus ir viešojo agentūrų. Kiti naudoti sertifikavimo, siekiant pagerinti jų verslo ryšius ir tinklus, nes jie dabar gali efektyviai bendrauti su nauju grupės kontakto.

Daro arabų sertifikatas skamba linkme pagyvinti arba kaip pradėti savo karjerą? Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Arabų kalbos studijos

Al Baher Arabic Language Training Center

"Al-Baher" siūlo dvejus pamirso kursus, kurie siūlomi ištisus metus, ir jie neapsiriboja mūsų įprasto programos kalendoriu. ... [+]

"Al-Baher" siūlo dvejus pamirso kursus, kurie siūlomi ištisus metus, ir jie neapsiriboja mūsų įprasto programos kalendoriu.

* Intensyvus pasimatymas: (4 - 12 savaičių)

Šis kursas skirtas studentų panardinimui į autentišką arabų aplinką trumpam laikui. Tai pageidauja studentai, siekdami tobulinti ar išlaikyti esamą arabų lygį arba pasirengti dirbti arabų kalbos šalyje

* Ilgalaikis perkrovimas: (3 - 12 mėnesių)

Šis kursas kviečia studentus suprasti save intensyvios instrukcijos kalba. Studentai atlieka stebėsenos testą, be savaitinių pamokų planų su aiškiais, tarpusavyje apibrėžtais tikslais. Įvairių mokymo programų dėka užsiėmimai užtikrina tinkamus ir atitinkamus gebėjimus: kalbėjimą, klausymą, skaitymą ir rašymą. Daugiau dėmesio skiriama konkretiems studentų interesams ir kalbos vartojimui.... [-]

Jordanija Amman
Registracija galima
Anglų
1 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba