Filter
Sertifikatas
Kanada Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos sertifikato studijų programas - Administravimo studijos - Kanadoje - 2019/2020

Sertifikatas - tai įrodymas, kad žmogus yra įgijęs kvalifikacijų, žinių bei įgūdžių, tam tikroje srityje. Sertifikatas yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės specifinę studijų programą ar išlaiko tam tikrus testus bei egzaminus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios sertifikato studijų programos, šio tipo studijos gali suteikti tolimesnėms akademinėms studijoms ar darbui tam tikroje srityje reikalingų kvalifikacijų.

Administravimo studijas pasirinkę studentai dažniausiai susiduria su pačiomis įvairiausiomis verslo disciplinomis, tokiomis kaip rinkodara, verslo komunikacija ar finansai. Šio tipo akademinės programos yra kuriamos taip, kad paruoštų studentus darbui įvairiausių tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus organizacijose.

Kanadiečiai teikia didelę reikšmę mokymosi ir sukūrė pirmojo kurso švietimo sistemą aukštus standartus. Ne tik Kanada saugią, švarią aplinką, tačiau ji buvo nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš pasaulio geriausių vietų gyventi pagal gyvenimo kokybę JT.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Geriausi Ištęstinės studijos sertifikato programų - Administravimo studijos - Kanadoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Administravimo studijos, Kanada

Morgan International

Talentų pritraukimas ir išlaikymas yra atsižvelgiant savo vietą ties verslui darbotvarkės viršuje, o tai reiškia, kad ŽI specialistai dabar labiau nei bet kada svarbu ... [+]

SHRM Certified Professional

Talentų pritraukimas ir išlaikymas yra atsižvelgiant savo vietą ties verslui darbotvarkės viršuje, o tai reiškia, kad ŽI specialistai dabar svarbesnis nei bet kada.

Byla HR

Žmogiškųjų išteklių laukas yra labiau svarbu verslo sėkmei. Tai reiškia daugiau galimybių nei bet kada HR specialistų, bet ir augantį dėmesį sertifikuotų įgūdžių, kurie gali sukelti įmonėms dar didesnis augimas.

Puikiai tinka jums?

Jei esate HR, naudos, įdarbinimo ar darbo susijusiose srityse, The SHRM-KP pristato įgūdžių, kurie gali imtis savo karjerą didesnis. Jei jau esate viršutinio žmogiškųjų išteklių valdymo, žmogiškųjų išteklių konsultavimo ar vadovavimo plėtros specialistas, tada SHRM-SCP jums. Pagrindiniai pozicijos apima:... [-]

Kanada Mississauga Vancouver Montreal
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba