Sertifikatas: svaiginantis tarptautinis verslas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Įgykite pagrindinių žinių ir įgūdžių valdyti verslą pasauliniu lygiu. Sužinosite apie sudėtingas teisines, finansines ir ekonomines gaires, kurios skatina tarptautinio verslo operacijas. Darykite kursus dienos metu ar vakare.

Rezultatai

 • Suprasti pagrindines verslo valdymo sąvokas.
 • Analizuokite duomenis, kad galėtumėte sukurti strategiją ir įgyvendinti pokyčius.
 • Vadovaukite tarptautinėms komandoms ir valdykite jų įvairovę, kad skatintumėte produktyvumą ir inovacijas.

Pagrindiniai kursai

Tarptautinė ekonomika | „ECON X401“

Tarptautiniai finansai | „BUS ADM X430.8“

Tarptautinė lyderystės strategija: daugelio kultūrų ir pramonės sričių valdymas | „BUS ADM X478.6“

Teisiniai tarptautinio verslo aspektai | „BUS ADM X413.2“

Apžvalga: Visuotinis verslo valdymas BUS ADM X497.7

Premija: karjeros plėtra (CEU)

Gauti karjeros orientaciją ir praktinį mokymą, kad sėkmingai įsidarbintumėte ir karjerą pasiektumėte. Šis specialus kursas apima seminarus apie minkštuosius įgūdžius, interviu metodus ir techninius įgūdžius, taip pat asmeninį karjeros mokymą ir profesionalų tinklo plėtrą.

Parengti stažuotę

Su savo apdovanojimu už darbą, jūs esate pasirengęs dalyvauti stažuotėje pirmaujančioje San Francisko ar Silicio slėnio įmonėje!

Programos struktūra

Sužinokite, kaip valdyti įmones, veikiančias pasaulinėje rinkoje. Didžiausią dėmesį skirkite sudėtingoms teisinėms, finansinėms ir ekonominėms gairėms, kad geriau suprastumėte tarptautines operacijas.

Gavę sertifikatą, gaukite praktiką.

Ilgis

Stažuotės

Jei sėkmingai baigsite tarptautinį verslą ar verslo plėtrą, arba abu, galite pradėti dirbti per trijų mėnesių stažuotę pirmaujančioje San Francisko ar Silicio slėnio įmonėje!

 • Įdėkite savo naujai sugebėjimus dirbti
 • Įgyti darbo patirties
 • Sukurkite ryšius
 • Išplėskite savo tinklą

Jūs pamatysite, kaip veikia JAV verslas, suteikiant jums konkurencinį pranašumą, kai esate pasirengę iškrauti visą darbo dieną tarptautinio verslo ar verslo plėtros srityje.

Kaina: 3000 JAV dolerių.

Pasirenkamas praktinis mokymas (OPT)

Neprivalomas praktinis mokymas yra galimybė tiems, kurie studijuoja Jungtinėse Valstijose su F-1 viza, pritaikyti savo žinias su praktine darbo patirtimi. Jei sėkmingai atliksite tarptautinius verslo ir verslo plėtros darbus, galėsite kreiptis dėl apmokamo laikino darbo leidimo JAV, kuris taip pat žinomas kaip neprivalomas praktinis mokymas (OPT).

Įsivaizduokite save, analizuodami organizacijos konkurenciją naujoje šalyje. Sukurti verslo strategijas, atitinkančias teisines, finansines ir ekonomines gaires. Bendravimas su įvairiais suinteresuotaisiais subjektais visame pasaulyje.

Su OPT galite taikyti viską, ką išmokote realiame pasaulyje, ir įgyti vertingos darbo patirties.

Tarptautiniai įrašai

Internetinės informacijos sesija

Ši programa yra struktūrizuota taip, kad tarptautiniai studentai galėtų įvykdyti savo vizos reikalavimus visą darbo dieną, taip pat turi galimybę gauti stažuotes ir neprivalomą praktinį mokymą (OPT).

Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai

Tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti oficialius anglų kalbos mokėjimo įrodymus. Kartais yra šio reikalavimo išimtys. Atkreipkite dėmesį, kad kalbų mokėjimo balų ar kitų patikrinimo formų pateikimas negarantuoja priėmimo į programą. Taškai turi būti nuo praėjusių dvejų metų.

Anglų kalbos testas

Neatitinka šių reikalavimų? Galite paprašyti pokalbio dėl kalbos mokėjimo, jei įvykdysite vieną iš šių minimalių balų reikalavimų:

 • TOEFL: 79–89
 • TOIC: 780
 • IELTS: 6.5
 • ELS 112 lygis, kurio pažymio vidurkis yra 3,0
 • Kembridžo anglų kalbos preliminarus (PET) pažymys

Jei norėtumėte paprašyti pokalbio, nurodykite prašymą internetinėje paraiškoje ir asmeniniame pranešime.

Kreipkitės į mūsų 6 savaičių vasaros anglų kalbos programą (liepos – rugpjūčio mėn.), Kad padidintumėte savo anglų kalbos žinias.

Jei norite būti tinkamas, turite atitikti šiuos anglų kalbos reikalavimus:

 • TOEFL: 74–78
 • IELTS: 6

PDP programos reikalavimas

Kadangi tai yra kohortos programa, o vizos statusui išlaikyti reikia visą darbo dieną, turite dalyvauti visuose suplanuotuose kursuose.

F-1 vizų prašymas ir F-1 perkėlimo procesas

Jei nesate JAV pilietis ar nuolatinis Jungtinių Valstijų gyventojas, turite kreiptis dėl F-1 studento vizos, kad lankytumėte PDP. Ne JAV piliečiams, turintiems vizos vizą (B-1, B-2) arba pagal bevizio režimo programą, neleidžiama užsiimti dieninių studijų (PDP yra visą darbo dieną). Į jūsų PDP priėmimo paketą įeina Tinkamumo sertifikatas (I-20), patvirtinantis, kad esate priimtas į visą darbo dieną.

Būstas

Berkeley ir San Francisko pasirinkimuose galėsite gyventi triukšmingoje bendrabutyje, pasimėgauti privačiu ar bendru apartamentu arba gauti asmeninį susirūpinimą.

Berkeley Life

Visur, kur jūs žiūrite į miestelius, pamatysite ryškiausius studentus ir dėstytojus iš viso pasaulio, kurie susibūrė draugystei kurti ir vieniems iš kitų mokytis. Berklis yra žinomas dėl visų tautybių studentų priėmimo - esame pasaulinės bendruomenės dalis. Jūs čia ne tik laukiate, bet ir čia.

Sveikata ir saugumas

Mes žinome, kad keliaujate toli nuo namų, kad galėtumėte dalyvauti unikaliose studijose ir užsienyje. Būsite studijavę aukščiausią universitetą, žinomą dėl griežtų akademinių standartų. Tai reiškia, kad tuo metu, kai esate čia, svarbiau nei kada nors anksčiau sutelkti dėmesį į savo sveikatą ir gerovę.

Jūsų paslaugoms

UC Berkeley Extension turime visą biurą, skirtą mūsų tarptautiniams studentams. Mes esame kiekviename žingsnyje, kaip padėti - nuo paraiškų teikimo proceso iki jūsų laiko Berkeley ir po programos pabaigos. Mūsų tikslas yra, kad jūsų „Berkeley“ patirtis būtų teigiama, saugi, įdomi ir produktyvi.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Skaityti daugiau

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Skaityti mažiau
Berkeley , San Franciskas + 1 Daugiau Mažiau