Oficialus aprašymas

Galbūt neturite projekto vadovo pavadinimo, nors galbūt jūs galėtumėte valdyti vieną ar kelis projektus. Jei ieškote geresnio supratimo ir proceso tvarkymo projektų, techninis ir ne techninis, formalus projektų valdymo mokymas gali būti atsakymas. Ir jei jums reikia aukštesniųjų įgūdžių su nacionaliniais įgaliojimais, kursus kursų ir egzaminų rengimo kursus pasirengsite.

Vykdomojo ir profesinio tobulinimo centras su malonumu bendradarbiauja su "Capstone Development" šiuo aukštos kokybės projektų valdymo sertifikato programa ir PMP® egzamino rengimo kursu, kuris prieinamas regionui. "Capstone" jau daugiau nei 10 metų pristatė projektų valdymo kursus visame pasaulyje, nuo 2001 m. Jis yra "PMI® Global Registered Education Provider" su "Project Management Institute".

Projektų valdymo sertifikatas susideda iš trijų kursų, kurie visi bus taikomi PMI® reikalaujamoms mokymo valandoms nacionaliniam sertifikavimui. PDU bus apdovanoti remiantis PMI® nustatytais standartais. Dalyviai gali pasirinkti individualų kursą, atitinkantį jų patirties lygį.

PMP® egzamino rengimo kursas skirtas parengti dalyvius, vykdančius Project Management Professional (PMP®) sertifikavimą Projektų valdymo institute (PMI®). Kursas apima išsamią visų žinių sričių aprėptį penkių Žinių valdymo projektų vadovo (PMBOK®) vadovo proceso grupių. Visi kursai gali būti pristatomi į namus ir dalyvių žinių egzaminus kiekvieno kurso pabaigoje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 31 daugiau kursų University of Tulsa College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Sau 2020
Duration
4 mėnesių
Ištęstinės
Price
4,885 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date