Read the Official Description

Galbūt neturite projekto vadovo pavadinimo, nors galbūt jūs galėtumėte valdyti vieną ar kelis projektus. Jei ieškote geresnio supratimo ir proceso tvarkymo projektų, techninis ir ne techninis, formalus projektų valdymo mokymas gali būti atsakymas. Ir jei jums reikia aukštesniųjų įgūdžių su nacionaliniais įgaliojimais, kursus kursų ir egzaminų rengimo kursus pasirengsite.

Vykdomojo ir profesinio tobulinimo centras su malonumu bendradarbiauja su "Capstone Development" šiuo aukštos kokybės projektų valdymo sertifikato programa ir PMP® egzamino rengimo kursu, kuris prieinamas regionui. "Capstone" jau daugiau nei 10 metų pristatė projektų valdymo kursus visame pasaulyje, nuo 2001 m. Jis yra "PMI® Global Registered Education Provider" su "Project Management Institute".

Projektų valdymo sertifikatas susideda iš trijų kursų, kurie visi bus taikomi PMI® reikalaujamoms mokymo valandoms nacionaliniam sertifikavimui. PDU bus apdovanoti remiantis PMI® nustatytais standartais. Dalyviai gali pasirinkti individualų kursą, atitinkantį jų patirties lygį.

PMP® egzamino rengimo kursas skirtas parengti dalyvius, vykdančius Project Management Professional (PMP®) sertifikavimą Projektų valdymo institute (PMI®). Kursas apima išsamią visų žinių sričių aprėptį penkių Žinių valdymo projektų vadovo (PMBOK®) vadovo proceso grupių. Visi kursai gali būti pristatomi į namus ir dalyvių žinių egzaminus kiekvieno kurso pabaigoje.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Sau 2019
Rugs 2019
Duration
4 mėnesių
Part-time
Price
4,885 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sau 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Sau 2019

Location
Application deadline
End Date

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date