Oficialus aprašymas

Drucker mokykla vykdomasis sertifikatas programa yra skirta padėti jums pagaląsti savo valdymo įgūdžius ir padidinti savo efektyvumą kaip lyderis. Jums bus suteikta galimybė aptarti klausimus, kad jūs ir jūsų organizacija susiduria su žmonėmis iš įvairių pramonės šakų ir disciplinų. Ši programa suteiks naujas priemones ir įžvalgas, remiantis jūsų realaus pasaulio patirtimi. Kadangi mes pritraukti įvairias studentų bendruomenes - nuo įmonių, privačių, vyriausybinių ir ne pelno siekiančių - yra didesnis mokymosi gylis, kuris įvyksta per įvairias pateiktas perspektyvas ir unikalią sąveiką, kuri įvyksta klasėje.

Sertifikatai yra grupės, nuo dviejų iki keturių klasių susijusioje srityje tyrimą. Galite pasirinkti, kaip naudotis naujausiais mūsų ekspertų kompetencijų "Strategija ir lyderystė" žiniomis, arba galite atnaujinti kritinius valdymo įgūdžius per Bendrojo valdymo sertifikatą:

Sertifikatas General valdymas - suteikia jums pridėta įrankiai kiekybinių metodų, apskaitos ir įmonių finansų. Jis pritaikytas formatą, remiantis pagrindinių kursų, yra puikus pagrindas MBA.

Manome, kad kai studentai, sertifikatas programa yra puikus būdas susipažinti su mūsų vykdomosios valdymo programą. Jei nesate tikri, ar norite įsipareigoti visą vykdomosios MBA, ar tiesiog norite įgyti žinių per kelias pagrindinių sričių valdymą, sertifikatas programa yra geras pasirinkimas. Klasės jums užtruks pažymėjimas bus tiesiogiai kreiptis į savo laipsniu, jei vėliau nuspręsite, kad MBA yra jums tinka. Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad daugiau nei 90% mūsų sertifikatas studentams nuspręsti tęsti vienoje iš mūsų studijų programų.

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date