Read the Official Description

Ką jūs sužinosite:

Naudojant principų mokoma 7 įpročiai efektyviai veikiančių žmonių - nacionalinė geriausias pardavėjas Dr Stephen R. Covey, įkūrėjas ir pirmininkas Franklin Covey Co šios dinamiškos ir labai dalyvavimą kursas suteiks Jums veiksmų planą, siekiant padidinti savo efektyvumą darbo vietoje ir savo asmeniniame gyvenime.

  • Taikyti šį radikalią mąstymo procesą į savo asmeninį ir profesinį gyvenimą
  • Suprasti pagrindinius principus veiksmingumo
  • Sukurkite asmeninį misija vadovauti ir pagerinti jūsų gyvenimo

Ilgis:

Penki - pusės dienos posėdžiai klasės kambaryje instrukcija palaikoma Asmeniniai Segtuvas tęstinio mokymosi ir taikymas.

Mūsų misija yra paprasta:

  • Mes bendradarbiaujame su individų ir verslo lyderių pasiekti meistriškumo strateginio mąstymo, veiklos ir mokymasis;
  • Mes vystome patikimų santykių, leidžia mums suteikti individualų konsultavimo paslaugas siekiant padėti mūsų klientui pasiekti savo verslo tikslus;
  • Mes dalinamės savo aistra visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Tikslas Šio kurso:

Norėdami sužinoti esminiai skirtumai tarp kritinio ir strateginis mąstymas. Sužinokite, kaip taikyti Strateginis mąstymas veikdami ir mokymosi modelis išspręsti verslo problemas ir pagerinti organizacijos veiklą.

Apie Sietlas tyrimų Partners Inc.

Sietlo tyrimų Partneriai atitinka mokymosi poreikių vadybininkai, vadovai, ir atskirų įmokų organizacijos. Nesvarbu, ar esate savininkas mažos įmonės, žmogiškųjų išteklių specialistas, skyriaus vadovas, arba aukščiausio rango vadovas, mūsų PEAK gyvenimą programos ™ yra skirta jums pasiūlyti aukštos kokybės mokymosi ir tobulėjimo patirtimi. Mes pedagogams ir verslo lyderiai įsipareigojo visapusiškai ugdyti specialistų nesvarbu savo srityje ar pramonės šaka.  
 


Program taught in:
Anglų

See 13 more programs offered by Seattle Pacific University School of Business and Economics »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
5 dienų
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date