Read the Official Description

Kaip šios programos studentas, galėsite mėgautis įvairiais kursais mažose klasėse, kurios leis jums mokytis tiek klasėje, tiek ekskursijų metu. "BGU" siūlo gyvą miestelio gyvenimą "Beer Sheva", įvairiame, patogiame ir draugiškame į mokyklas orientuotame mieste. Su Izraelio studentais, tarptautiniais studentais iš šalių visame pasaulyje, patyrusiais darbuotojais ir kelionėmis visame Izraelyje - laukia didelė patirtis.
Programa orientuota į koledžo / universiteto studentus, vykdančius bakalauro ar magistro laipsnį. Mes taip pat remiame aukštųjų mokyklų absolventus, kurie domisi nepalankių metų patirtimi.

Paraiškų pateikimo terminai:

Ruduo / visi metai - gegužės 1 d
Pavasaris - lapkričio 1 d

Programos datos:

Ruduo - 2017 m. Liepos 30 d. - 2017 m. Gruodžio 24 d
Pavasaris - 2018 m. Sausio 7 d. - 2018 m. Liepos 1 d
Metai - 2017 m. Liepos 30 d. - 2018 m. Liepos 1 d
Pasinerk į gilesnį savo dabartinę studijų sritį arba išmoksite naują lauką, prisijungdami prie Ginsbergo-Ingermanio užsienio studentų programos . Kiekvieną semestrą galite užsiregistruoti vienoje iš mūsų specializuotų kūrinių, kurie naudoja mūsų vietą Izraelyje ir visame pasaulyje pripažintą BGU fakulteto kompetenciją. Arba sukurkite savo studijų programą, sumaišydami ir derindami kursus iš mūsų išsamaus bendro katalogo. Studentai trečiame arba ketvirtajame bakalauro studijų metais taip pat gali dalyvauti pasirinktuose anglų kalbos kursuose.
Įvairių stažuotojų ir savanorių kreditų galimybės yra prieinamos studentams, įregistruotoms PSP semestro / metų programose. Praktikos programa suteikia pagrindą studentams iš skirtingų akademinių studijų priskirti "Negevo" Ben-Guriono universiteto ir ne universiteto programoms per praktines užduotis ir patirtį.
Visos programos prasideda intensyviu hebrajų kalbos kursu, o kalbos mokymasis tęsiasi per semestrą.
Negevo universitetas Ben-Gurionas siūlo unikalų būdą patirti tikrąjį Izraelį.

  • Naršyk Izraelį per keliones visoje šalyje - Tel Avivas, Jeruzalė, žygiai Negev dykumoje ir šiaurėje.
  • Susipažinkite su Izraeliu - mėgaukitės bendrais renginiais, eikite į nakvynes su vietos žmonėmis, apžiūrėkite Izraelio požiūrius į dabartinius reikalus ir galėsite švęsti atostogas Izraelio keliu.
  • Susijungite į BGU socialinį gyvenimą - Prisijunkite prie studentų sąjungos šventinių renginių ir patirties unikalaus BGU socialinio gyvenimo.
  • Užmegzkite ryšius su savo OSP grupe - susipažinkite su žmonėmis iš viso pasaulio ir sukurkite prasmingus ryšius, kurie gali trukti visą gyvenimą.

Mokymai ir mokesčiai:

(įskaitant bendrus tyrimus, visuotinę sveikatos priežiūrą, tvarią plėtrą, Izraelio studijas, stažuotės programą)

Mokestisparaišką: 60 USD
Vėlyvas paraiškos mokestis: 100 USD

Semestro programa *:
Bazinė mokykla: 7200 USD
Ulpan: 1500 USD
On-Campus Būstas:
Rudens semestras - 2250 USD
Pavasario semestras $ 2900

Metai Programa *: bazinė Mokestis: 11200 USD
Ulpan: 1500 USD
On-Campus korpusas: 4900 USD

* Studijų mokesčiai už visą semestrą ar metų programą apima savaitinę socialinę veiklą, akademines ekskursijas, keliones po Izraelį, galimybę naudotis universiteto sporto centru ir sveikatos draudimu

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Sau 2019
Liepa 2019
Duration
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sau 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Liepa 2019
End Date
Application deadline

Sau 2019

Location
Application deadline
End Date

Liepa 2019

Location
Application deadline
End Date