Scenarijaus pažymėjimas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kada nors svajojo tapti rašytoju, bet jūs nežinote, kur pradėti? Pasiimkite intensyvią ekrano rašymo meno apžvalgą per mūsų dviejų savaičių scenarijaus pažymėjimą.

Mūsų scenarijaus pažymėjimas yra puiki platforma norintiems rašytojams ar rašytojų-direktoriams, kurie turi daugybę idėjų ir nori kurti filmus. Per praktinių praktinių užduočių seriją jūs išmokite, kaip skatinti savo kūrybiškumą ir kurti savo techniką, balso ir stilių.

Mes taip pat siūlome vienerių metų scenaristų diplomą, kuris suteikia intensyvų, kūrybingą vystymąsi ir praktinius mokymus komerciniais scenarijų kūrimo aspektais, siekiant užtikrinti, kad jūs ne tik tobulinsite savo amatą, bet ir paliksite daug ir įspūdingų darbų bei žinių, kad pasisektų. verslas.

Tiesioginių vaizdo įrašų pamokos, kurias vedė Michaelas Holdenas, kuris perrašė scenarijus pagrindiniams Holivudo spektakliams ir nepriklausomiems filmams, įskaitant „Alisa per žiūrintį stiklą“ (2016) ir „Šerlokas Holmsas“ (2009).

Kokio tipo studentai ieškome?

Mes ieškome atsidavusių ir išskirtinių studentų, kurie įrodo, kad yra aistringa filmų kūrėja. Mes norime, kad žmonės, siekdami tapti profesine karjerą kino ar televizijos pramonėje, nori. Jūs turite būti išreikštas, kuriantis ir komandinis žaidėjas ir klestėti praktinėje praktinėje aplinkoje, bendradarbiaujant.

Patekimo reikalavimai

  • Visi kandidatai turi mokėti laisvai anglų kalbą: anglų kalbos lygis: aukštesnis nei vidutinis.
  • Minimalus amžius 18.

Sužinoti daugiau

Sužinokite daugiau apie scenarijų rašymo sertifikatą: www.londonfilmacademy.com/course/Screenwriting-Certificate

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Whether you’re an undergraduate, postgraduate, or professional looking for a specialised short course, London Filme Academy covers every filmmaking discipline from fiction to documentary-making. Recog ... Skaityti daugiau

Whether you’re an undergraduate, postgraduate, or professional looking for a specialised short course, London Filme Academy covers every filmmaking discipline from fiction to documentary-making. Recognised as a centre of excellence, we are reviewed by the Quality Assurance Agency for Higher Education, and partner with some of the most original and forward-thinking voices in the creative industry today. Skaityti mažiau